Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyiku


gyiku
nagyúr

abu tegnap besertodott ezen, ma mar nem is ir :DDD

sorry, a mai elso az ove volt :B

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#2) mephi666 válasza gyiku (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem készül a mai "fikázható" cikkel és valami nagyon ütős dolog jön... :D

ui: nem személyes sértésnek szánom, és nem is a cikkeket akarom leminősíteni... hanem elég sok PV-termék készül mostanában nagy általánosságban, amivel a gyengén látó mezőgazdasági munkásokat és "blutstefan"-ékat célozzák meg... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) gyiku válasza mephi666 (#2) üzenetére


gyiku
nagyúr

elegge uborkaszezon van, mi meg csak elegedetlenkedunk itt :DDD

hüllő

(#4) mephi666 válasza gyiku (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen... időnként át szoktam néha nézni néhány gyártó honlapját, hogy készültek-e valami meglepivel: pl az xfx mégegy fatality-vel :D meg a zotac/gainward/gigabyte/leadtek/stb... mert a vga-újítások érdeklik általában az embereket... de pangás van :( az viszont kicsit nyugtat, hogy kedvenc gyártóm, a leadtek, nem nagyon erőlteti ezt a 9400gt/9500gt/9600gso "qrvasok rammal" dolgot :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Móci válasza mephi666 (#4) üzenetére


Móci
addikt

Pedig jó lenne valamin csámcsogni kicsit... ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) gyiku


gyiku
nagyúr

jol eloffolgatunk mi itt hir nelkul is :DDD mert eddig toshibahoz 1 mukkot nem szoltunk. bar, ha megveszik a fusit, lehetne csinalni vmi gamer 5400es 20gb-os fatality ide vinyot :D

hüllő

(#7) simonzé válasza gyiku (#6) üzenetére


simonzé
addikt

Ez nem FuSi. HDD-t a Fujitsu önállóan gyártott, a Siemensnek nem volt ehhez köze.
Furcsa hogy a toshibának honnan van erre pénze. Náluk nincs válság? És hogyhogy nem egy kínai cég vette meg? Akkor aztán jönnének a 1TB-s eldobható vinyók amikre 3 nap lenne a garancia.

I don't fit in. I fit out.

(#8) Integra válasza simonzé (#7) üzenetére


Integra
titán

az hogy recesszió van, automatikusan azt jelenti, hogy mindenki tönkrement?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9) gyiku válasza simonzé (#7) üzenetére


gyiku
nagyúr

akkor csak Fu, sry :B

hüllő

(#10) mephi666 válasza Integra (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

az, hogy recesszió van, szerintem azt jelenti, hogy (főleg) a kisebb cégek nagyot szívnak... sokan becsődölnek, aztán ha normalizálódik a helyzet, akkor azok, akik talpon maradnak, nagyon jól fognak járni, mert csomó konkurens már nem lesz a piacon és gyarapodhatnak ezerrel... szerintem az egész erre megy ki, hogy a sok kicsit kiszórják a nagyok erősödése miatt :S

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) simonzé válasza Integra (#8) üzenetére


simonzé
addikt

Ahogy én látom azt jelenti hogy mindenki nagyon megnézi mire hajlandó egyetlen dollárt is szánni. Meglepő hogy a Toshiba a HD-DVD bukása és a világválság után még tud vásárolgatni. Nagy cég, tudom én, de egy ilyen HiTech cég nem olcsó.
Egyébként a japán gazdaság 35 éve nem állt ilyen rosszul, ezért is meglepő a dolog.

I don't fit in. I fit out.

(#12) copin válasza simonzé (#11) üzenetére


copin
őstag

A Fujitsunak lett nehéz ügy a HDD gyártás és olcsóbbá vált a cég ezen része. A Toshiba pedig kapott az alkalmon. Mindenki jól járt. Ha így közelítjük meg, akkor már érthető az időzítés.

(#13) BRinyo válasza simonzé (#11) üzenetére


BRinyo
aktív tag

Én úgy érzem, hitel- és túltermelési válság van. Gondban talán azok vannak, akiknek hiteleik és nagy eladatlan, de egyébként sem kelendő termékeik vannak.
A vinyókat meg most is veszik, a toshiba-nak ez meg most tuti jó lesz. A seagate bebakizott anno notivinyóknál is. Most kezd szűkülni a piac kissé, de aki észnél van, az tuti életben marad...

(#14) Integra válasza simonzé (#11) üzenetére


Integra
titán

szeretnék én kis hazánkban ilyen cudarul szereplő japán gazdaságot. épp most dobják meg az imf-et 100mrd dodóval. :)
tény, hogy nekik is megvan a saját gondjuk.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15) kecsetif


kecsetif
aktív tag

Hát ez azért eléggé japános mentalitás. Ha gáz, van fejlesztenek meg annál jobban terjeszkednek. Meg megkérik a felső- és középvezetőket, hogy vegyék meg a termékeiket. :))

(#16) kariad


kariad
senior tag

Helyes, ha van pénze vegye!! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.