Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

albínóéknak fel kell kötni a gatyát, anyagminőséget hozza rendesen a képek alapján.

#2 :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ismét egy killer? :U
[link]

(#3) errorcode06


errorcode06
őstag

Ha rosszul lövik be az árát (több mint valószínű) ez is megy a süllyesztőbe...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#4) rankesz


rankesz
veterán

Ezt a hatásvadász, bulváros címet... :D Kíváncsi vagyok , hány hozzászólás születik a meló végéig.
Amúgy jól néz ki de a Toshiba tablet múltja miatt kicsit szkeptikus vagyok.

(#5) Watchdog


Watchdog
aktív tag

Úgy látom, hogy ez is egy négyszögletű készülék, lekerekített sarkokkal, középen elhelyezett kijelzővel. Irány a bíróság! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) Youri


Youri
veterán

iPad gyilkos my ass....

RTX ON

(#7) Tomy Yayo válasza Watchdog (#5) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Úgy van, alig várjuk, hogy az ő seggüket is szétperelje az Apple, és minden nap két dögunalmas és nevetséges hírt olvashassunk az óvodás szinten zajló pereskedésükről :DDD

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#8) Black Dragon válasza whitezo88 (#2) üzenetére


Black Dragon
addikt

:DDD:DDD:DDD

Mindenki ezt állítja, aztán sose jön össze.:(

[ Szerkesztve ]

(#9) CoDWaW07 válasza whitezo88 (#2) üzenetére


CoDWaW07
őstag

loL:D

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#10) tjb007


tjb007
nagyúr

Ó, hányszor hallottam már én ezt az iPad killer kijelentést a gyártóktól. Már rég milliárdos lennék ha fogadtam volna arra, hogy kinek nem jön be.

(#11) stratova


stratova
veterán

Az IT Cafe-n pedig nemsokára megjelenik, hogy Apple gyilkos sztárügyvédet leplezett le a Toshiba? :U
tjb007: az eddigi "Killerek" ezek szerint továbbképzést kaptak az Öngyilkos Kommandóba

Egyébként szép darab.

[ Szerkesztve ]

(#12) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Anyaghasználatból jeles, de ha túlárazzák, akkor mindez mit sem ér.

<< Heimdal >>

(#13) brutte


brutte
aktív tag

Egy megfelelő árral tényleg oda lehet pörkölni! Bár a hardverről még semmit sem tudunk, de az anyaghasználat kiváló!

"Soha ne add fel! Csak ha van rajta elegendő bélyeg!"

(#14) JoeYi


JoeYi
őstag

ha ezt is 100 dollárért adnák mint a HP tabletet akkor egyrészt:
- még mindig nem lenne ipad killer, mert más felhasználókat céloz
- mindenki ilyet venne aki tabletet akar, de drága neki az ipad

(#15) Xaels


Xaels
félisten

Szkeptikus vagyok a Toshiba tabletjeivel szemben. Mellesleg ezt a vastagságot kényelmetlen ebben a méretben tartani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) brutte válasza JoeYi (#14) üzenetére


brutte
aktív tag

20k-ért igen sok ember megvenné! Ernyiért én is beruháznék egyre, pedig semmi szükségem rá..

"Soha ne add fel! Csak ha van rajta elegendő bélyeg!"

(#17) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Remélhetőleg ebből majd hozzánk is eljut pár, amikor ezt is leárazzák 100 dollárra.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#18) M@trixfan


M@trixfan
addikt

A killer még odébb lesz az eléthető programok száma és minősége miatt, gyakorlatilag nincs miről beszélni. Ott van még a touchscreen minősége, működése. Eddig még egy rivális termékben sem volt annyira folyamatos az érzékelés és a görgetés. Nagyon jó lenne ha lenne hasonló minőségű és hasonló alkalmazás bázissal rendelkező tablet. Szerintem az MS fogja majd ezt nagyon megnyomni.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#19) smkb


smkb
őstag

Én Android rajongó vagyok, de eddig az Androidos tabletek csak egymást "kill"-elték, nem a iPadot... az van, hogy az Androidos tabletpiaci versenyzők egymással versenyeznek nem az iPaddal.

(#20) Daywalker válasza smkb (#19) üzenetére


Daywalker
addikt

Ja, mert az ipad már nem pálya ;] Na ezzel egy kis olajat öntöttem a tűzre:DDD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#21) vhunor válasza M@trixfan (#18) üzenetére


vhunor
őstag

Egy WP7 felületes tablet érdekelne, iPad 2 hardveres tulajdonságokkal.

Daywalker: de jól csinálod házigazda létedre :D .

[ Szerkesztve ]

(#22) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Eddig nekik sikerült az iPadra legjobban hasonlító táblát kreálniuk. Ez akkor inkább "öngyilkos" tablet.

(#23) hemaka


hemaka
nagyúr

Sokan titulálták iPad gyilkosnak a táblájukat, aztán meg nem tudják eladni senkinek sem, kiszórják olcsón a készleteket.

[ Szerkesztve ]

(#24) kerelo


kerelo
senior tag

Ez elég meggyőző. :K Reméljük elfogadható ára lesz,és akkor tényleg sikeres lesz.

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#25) vanhalen


vanhalen
senior tag

Ezen a szánalmas, bulvárlapba illő címen akkorát röhögtem :D :Y :C

Legközelebb írjál már a "windows killer linuxról" is egy hasonlóan értelmes és színvonalas "cikket" technikai paraméterek meg minden nélkül, mert láttál pár elmosódott képet :R

(#26) Mr.Csizmás válasza Daywalker (#20) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

házigazda csinálni flame nem szép dolog :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27) Zanik


Zanik
addikt

Továbbra se értem, hogy az Apple hogyan gondolhatja komolyan, hogy teljességgel kisajátítson egy funkcionális alapformát: kijelző, keret, vékonyság? Vagy legközelebb majd azt is kitalálják, hogy a "lekerekítést" is ők találták fel?! :W
Ameddig a rivális tabletek arányai, méretei, a lekerekítés sugara, a keret szélessége, a hátlap ívei nem egyeznek meg 100%-osan az iPad méreteivel, addig nincs miről beszélni. Nézzük meg mondjuk az LCD monitorokat: talp, nyak, kijelző, káva - szinte egyformák, minimálisak az eltérések, és lehet hogy egy laikus nem is tudja megkülönböztetni egyiket a másiktól, mégse perelik szarrá egymást a gyártók! :W

Én szurkolok a Toshibának, csináljanak jobbat az iPad-nél, olcsóbban. Aztán szerződtessenek minél jobb ügyvédeket...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#28) ladlac válasza Zanik (#27) üzenetére


ladlac
tag

Alapvetően igazad van, de _nekem_ úgy tűnik a Motorola és a Samsung lemásolta a bevált receptet, amíg mondjuk a Sony próbált valami újat is az S1/S2-vel.

(#29) Bird


Bird
addikt

Várjuk szeretettel és vastag pénztárcával ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30) M@trixfan válasza Zanik (#27) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ez így egy nagyon vékony felszíne a témának. Ha valaki folyamatosan és kicsit részletekbe menően követi az Apple és a Samsung ügyeit akkor nincs ezen semmi csodálkozni való. A Samsung egy-két "flagship" termékei között igen erős Apple nyúlások vannak, beleértve a Galaxy-t, az egy az egyben iPhone 3G kinézetű TV távkapcsot, stb... Ezt már csak az tetőzte amikor alkatrész beszállításért cserébe korai betekintést követelt az Apple-től a terben lévő iPhone 5 és új iPad modellekre. Lehet benne valami ha megítéli a bíróság, a Samsung is meg tud fogadni akármilyen ügyvédet. Egy bizonyosnál jobban akkor sem lehet túlmenni a valóságon. :U

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#31) capulet75


capulet75
addikt

Nem kell ám összesz@rni magunkat az almától. Ha ez nem,(de lehet) elöbb-utóbb jön valami ami lenyomja a termékeit.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#32) Xaels válasza capulet75 (#31) üzenetére


Xaels
félisten

Hardveresen volna ellenfél. De az Almának nem abban van a fegyvere a tablet piacon. Amíg nincs olyan szoftveres hátszél mint ott addig jöhetnek 5-ször olyan drága és szintetikus tesztekben erősebb cuccokkal. Ezt úgy mondom, hogy messze áll tőlem minden ami Apple.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33) capulet75 válasza Xaels (#32) üzenetére


capulet75
addikt

Akkor is lesz valami elöbb-utóbb... :)

Linux v windows nincs még tabletre?

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#34) Zanik válasza M@trixfan (#30) üzenetére


Zanik
addikt

Engem inkább csak az zavar, hogy az Apple-t fanatikusan védők /részvényesek netán?/ folyamatosan úgy szajkozzák ezt a "a Samsung az Apple-től lopott" szlogent, mintha ezzel egy csapásra legitimmé tehetnék az Apple mindenfajta jogi támadását a Samsung ellen. Pedig hát csak a vak nem látja hogy milyen nyúlás van a Galaxy-k kinézetében, de ettől még egyáltalán nem biztos, hogy jogosan perel az Apple. Persze nem az első eset, hogy két konkurens összeakasztja a bajszát, nem is az utolsó. De döntsön a bíróság, és ne a megszállott rajongók erősen szubjektív véleménye legyen már maga az ítélet!

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#35) Retekegér válasza capulet75 (#33) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Linux v windows nincs még tabletre?

Már hogyne lenne? Android Linux alapokon nyugszik. Atomos tabletet kapsz W7 starterrel.

<< Heimdal >>

(#36) vanhalen válasza Retekegér (#35) üzenetére


vanhalen
senior tag

Pontosan: Android is egy a sok linux közül :DDD

(#37) adalbert1


adalbert1
veterán

(#38) capulet75 válasza Retekegér (#35) üzenetére


capulet75
addikt

Annyira rossz az android meg a w7 hogy az egyetlen jó alternativa az ipad???

Az asztali gépemet hamarosan lecserélem egy noti+tablet kombóra. Tuti h nem almafost veszek méregdrágáért. A mutkor egy ismerősöm azt mondta hogy az alma életérzés.Öt percig röhögtem rajta.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#39) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Nagyon egyszerű a recept, bivalyerős (de minimum Ipad2 szintű) hardverrel ellátott gép kell 120 ezer Ft körüli áron, akkor már megvalósulhat a cím állítása, egyéb esetben kizárt.

A Samsung Galaxy Tab-al is az a probléma, hogy szinte egy áron van az Ipad2-vel, ha 20-30 ezerrel olcsóbb lenne, sokkal jobban fogyna érzésem szerint.

[ Szerkesztve ]

(#40) banhammer


banhammer
veterán

Vigyázz Toshiba jön az Apple és lerúgja a veséd.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#41) Killerbeat


Killerbeat
tag

Nem vagyok tablet párti de a ipad érintő kiljelzője álom.(Nem véletlen saját szabadalom 9-10ujjas érintő technológia)Többi gyártó terméke vergődés.De talán előbb utóbb elérik őket.
Mondom úgy hogy maga OS nem tetszik.Android sokkal jobb de abba nincs beleintegrálva a U.A érintő technológia.Toshiba Ac100 as fogott meg :)egyedül.Arra elfér android.

capulet75:Meego,Ubuntu,Bada Chromium os .Szal van alternatíva csak oda boot idő.

[ Szerkesztve ]

(#42) Komplikato válasza Killerbeat (#41) üzenetére


Komplikato
veterán

OFF: Videók alapján az Ubuntu Mobile nem bootol lasabban mint maga az Android.

ON: Biztos, hogy az Apple fejleszt és vagy liszencel érintőfóliát? ;]
Eddig is erős kétségeim voltak efelől. Olyan sok gyártó azért nincsen szerintem. Hét pontos meg vagy 2 éve van valamelyiknek, ha nem mindnek.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#43) #81187072 válasza Retekegér (#35) üzenetére


#81187072
törölt tag

"Már hogyne lenne? Android Linux alapokon nyugszik."

Ami csak egy kis része az igazságnak, ha azt nézzük, hogy JAVÁ-ban van megírva rajta minden... :-) Sokféle programot használok Androidon, csak egyfélét nem találok rá: megbízhatót. Mindig újabb és újabb bajok, kényelmetlenségek, nyomkodnivalók vannak rajta. Pedig szeretnék, mert döntés volt, hogy eztán ebbe az irányba megyek - az iOS-től és az applikációktól, meg az egész Apple-től lábrázásom van. Pedig az iPhone pl. stabilabb eszköz, ha már kvázi általános célú számítógépeket használunk kommunikációs célra, ráadásul remek hardver. Amúgy persze sok örömet okoz az SGS minden nap, de ha így megy tovább, komolyan meg fogom nézni a WP7-et, úgyis egyfolytában Windows-ra írok programokat.

[ Szerkesztve ]

(#44) Killerbeat válasza #81187072 (#43) üzenetére


Killerbeat
tag

Üdv.Mit kell tudnia annak a megbízható programnak?

@Komplikato(42):Assze itt leírja előnyeit gyártóit mindent.

Azt olvastam amikor meego 1.2 lecserélték ubira akkor boot idő rendesen megnőtt.Persze mindenki olyan kernelt forgat magának amilyet akar.(És rendszert is úgy optimalizálja)

[ Szerkesztve ]

(#45) zsirfecske


zsirfecske
addikt

basszus ez szép. 1000x inkább mint egy ipad!

(#47) llaszlo


llaszlo
veterán

Miért harangoznak be minden új cuccot úgy, hogy iValami gyilkos?? Ez már tiszta vicc.

(#31) capulet75: Szép dolog álmodozni. '97-ben majdnem sikerült akkor jött vissza Jobs. Most Ő kiszállt, meglátjuk mi lesz.

Ha mindenképp bele akarunk menni abba, hogy ki másolt kit akkor annak semmi értelme.

(#48) whitezo88 válasza llaszlo (#47) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem szállt ki, mint tudjuk, csak nem ő a CEO. utóbbi időben már nem ő irányított mindent, és még pár évre van talonban Jobs-ötlet.
a részvények ismét mennek szépen lassan felfelé.

(#49) vhunor válasza whitezo88 (#48) üzenetére


vhunor
őstag

Lassan? 1 nap alatt visszament az ára a bejelentés előttire :).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.