Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A Topikgazda rendszer (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

"- ha anyázik vagy hasonló módon nagyon durván elgurul valaki gyógyszere." - Ez nem ebben a kontextusban volt néhány perce. :D Lehet hamar klikkeltem a bejegyzésre.

Amúgy jó öltetnek tartom.

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#2) Kalandor válasza LeslieG Jr. (#1) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:B

(#3) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

csak jelentkezés alapján lehet majd bekerülni, vagy felkérés is várható?

(#4) Pttypang válasza LeslieG Jr. (#1) üzenetére


Pttypang
veterán

Valami exotikusabb megoldas volt? :D

Everybody lies.

(#5) PistiSan


PistiSan
addikt

Nekem tetszik az ötlet, hajrá!

(#6) Graphics válasza Sanyi.mTs (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kînai telefonokra van pár jeloltem.

Habar meg at kell ragnom ezt a topicgazdas temakort, egyelore nem kristalytiszta

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Tikakukac


Tikakukac
titán

Édes Istenem mióta vártunk már hasonlóra. Hálleluja és minden üdvösség, hát megérkeztünk ide is :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#8) B.Á.L.!.N.T


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Nem tudom van-e rá esélyem,de az [ nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) ] topikot szívesen a szárnyaim alá venném... majd :)

(#9) rt06


rt06
veterán

csak nehogy ez is ugy jarjon, mint a hozzaszolaskiemeles, ami egy tok jo otlet volt, amig el nem ment kb kizarolagosan arra, hogy a moderator ne csak dolt es felkover figyelmeztetest tudjon a topic-ba irni, hanem dolt-felkover-kiemelthatteru figyelmeztetest is - ezutan majd nem csak moderator fog tudni dolt-felkover-kiemelthatteru figyelmeztetest irni

bar ne legyen igazam

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#10) Graphics válasza rt06 (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Gondolom ezt majd "kalibraljak" :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) rt06 válasza Graphics (#10) üzenetére


rt06
veterán

en is attol felek

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#12) Kalandor válasza rt06 (#9) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A topicgazdával kerül a helyére a kiemelt hsz, a TIR, meg még két dolog is, aminek egy közösen lesz igazán értelme.

(#13) Tikakukac válasza Kalandor (#12) üzenetére


Tikakukac
titán

Topikra korlátozott tiltást is lehet csinálni? Pár ember esetében elég volna az is, néhányan csak 1 topikot trollkodnak stabilan, de kivágni őket nem lehet, mert hát nem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#14) Kalandor válasza Tikakukac (#13) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A szankciók lehetőségének a fejlesztése helyett most olyan fejlesztésekre helyeztük a hangsúlyt, amelyek a megelőzésre összpontosítanak.

(#15) Depression


Depression
veterán

Mindig Friss T.I.R. Ez a legjobb.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#16) Tikakukac válasza Kalandor (#14) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát meglátjuk, próféta szóljon belőled, nekem is mostanában lett tele a zsákom az egész mindennel.

Még az is lehet egy szép napon szakmaiban linkelhetek is majd megvetések, bérencezések meg mutogatások nélkül...utópisztikus gondolatnak tűnik. De legyünk pozitívak.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#17) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Már két tg megvan. Mondjuk, ha ilyen kevés az induló, akkor miért lett egyből dupla egy topikban?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#18) *Ropi* válasza fi:zi'k (#17) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem lesz abból gond: a jobb kéz tudja, hogy mit csinál a bal. ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#19) fi:zi'k válasza *Ropi* (#18) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nincs velük semmi gondom, csak a jelzett 8-10 emberből ez soknak tűnik, de biztos meg volt rá az ok.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#20) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Valszeg átsiklottam felette, szóval a Logout-os szerzők automatikusan topikgazdák lesznek a saját irományuk alatt? Esetleg még említést érdemes a topiknyitó is, mint ilyen. Mi a helyzet ezen a fronton?

(#21) #90933760 válasza Teasüti (#20) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem lesznek topikgazdák, a felsorolt egyéni rangosok és nyereményjátékos kollégák kapják meg ezt a "hatalmat".

Topiknyitókat nem sok értelme kinevezni, mert mire.

(#22) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Jó volna egy összesített lista a topikgazdákról a bejegyzésben.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#23) Kalandor válasza kraftxld (#22) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Lesz automatikus lista.

(#24) föccer válasza fi:zi'k (#19) üzenetére


föccer
nagyúr

Lassan, de biztosan. Senki nem mondta, hogy egyszerre lesz kinevezve az a 8-10 TG. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#25) fi:zi'k válasza föccer (#24) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem erre értem, de nem is akarom tovább ragozni a dolgot. :N

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#26) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

fejlesztésekről: lehet valamit tudni a nick változtatás lehetőségéről? (akár fizetősen)

(#27) föccer válasza Sanyi.mTs (#26) üzenetére


föccer
nagyúr

Erre nincs kialakított mód, így nincs rá lehetőség.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#28) Bjørgersson válasza Sanyi.mTs (#26) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Előbb moderátorrá kell válnod. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29) Vakegérke válasza Bjørgersson (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

A VIP is jó. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) fi:zi'k válasza Vakegérke (#29) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az már a második lépcső. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#31) Bjørgersson válasza Vakegérke (#29) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na de ahhoz előbb moderátornak kell lenni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32) Kalandor válasza Bjørgersson (#31) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nekem se tetszik a nickem, mégse váltok, én sem tehetem meg. Egyszer váltott valaki nicket az utóbbi 8-21 évben, de annak alapos oka volt, mert az egész übermacera és hibaforrás.

(#33) Bjørgersson válasza Kalandor (#32) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én kettőről tudok, meg rémlik talán egy harmadik is. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34) oriic válasza Bjørgersson (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak egy volt, de ez itt eléggé off már szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#35) Kalandor válasza Bjørgersson (#33) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na mesélj, miről tudsz?

(#36) Bjørgersson válasza Kalandor (#35) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Itt? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37) Kalandor válasza Bjørgersson (#36) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha már elkezdtél itt bennfenteskedni, akkor miért ne?

(#38) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Sziasztok. Érdeklődnék, hogy a kinevezések, hogyan fognak zajlani amikor beindul a dolog. Azt tudom, hogy "[JELENTKEZNI EGYELŐRE NEM LEHET!]"

Ebből arra következtetek, hogy később igen. Viszont a másik topikban föccer kolléga hsz.-a nem erről árulkodik. Ez már letisztázódott? Illetve van már azzal kapcsolatban megállapodás, hogy mely topikok fognak TG-t kapni? :R :R :R

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#39) Bjørgersson válasza Kalandor (#37) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az egyik ugye 7, rola szerintem mindenki tud, a masik pedig MarKoo. Ugy tudom, neki akkor lett ez a neve, amikor moderator lett, mert az akkori nem volt moderatorhoz illo, vagy valami ilyesmi. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40) rt06 válasza Bjørgersson (#39) üzenetére


rt06
veterán

killerman volt regebben, ha nem csalnak emlekeim, meg talan mark is, oo nelkul

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#41) Bjørgersson válasza rt06 (#40) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valami killer remlett nekem is. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42) rt06 válasza Bjørgersson (#41) üzenetére


rt06
veterán

de nekem meg remlenek olyanok is, hogy LukE egyszer Lúk lett rovid idore, meg Kalandor is mintha lett volna par percig Kal&or (bar az mag mas rendszerben)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#43) Bjørgersson válasza rt06 (#42) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezek mar kimaradtak nekem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#44) Kalandor válasza Bjørgersson (#39) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezek 9- 10 éve történtek, jópár RIOS verzióval korábban, amikor még mások voltak a technikai feltételek.
Nem sokkal előtte egy RIOS átállásnál limitálva lett a karakterszám. I_Am_The_One is azóta csak I_Am.

rt06: az én nickem soha nem változott, max a teljes névhez írtam ezt, és szerintem Luke sem volt Lúk.

(#45) Thrawn válasza rt06 (#40) üzenetére


Thrawn
félisten

+mamakedvence

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#46) rt06 válasza Kalandor (#44) üzenetére


rt06
veterán

pedig eskudni mertem volna, hogy egyszer par percre mas volt a neved, mikor meg szabadon at lehetett irni
LukE is tizenpareve nevezte at magat egy topic szetoffolasa kedveert egy este par orara max (de lehet csak par perc volt az is)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#47) BigManus


BigManus
addikt

Ez már kellett... Jó ötlet.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#48) Teasüti válasza Kalandor (#32) üzenetére


Teasüti
nagyúr

mert az egész übermacera és hibaforrás.
De miért? Kifejtenéd az egyszerű halandóknak is? :R
Azt hinném, csak át kell írni egy rekordot, oszt' ennyi.

(#49) King Unique


King Unique
titán

Na, ez jól hangzik. :K
Én is lehet megpróbálkoznék 1-3 db adattárolós topikkal, ha felkérnek, akkor elfogadnám, úgyis egy fórumtárssal együtt osztjuk ott az észt, segítjük a többieket.

(#50) fi:zi'k válasza Teasüti (#48) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mert úgy van megírva a programkód, hogy macera. Lezso vmi ilyesmit magyarázott régebben.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A Topikgazda rendszer (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.