Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz TomMusic #59 üzenetére

    "Bár, személyes véleményem szerint az önvezető autó még utópisztikus kategória, ez sem olyan dolog, ami egyik évről a másikra elérhető lesz. Szerintem szép lassan, évtizedek alatt fejlődhet ki egy kezdetleges igazi önvezető autó. De őszintén szólva szerintem inkább több száz év múlva lesz ilyen, esetleg.."
    Jah. 2000-ben kis túlzással még senki nem tudta mi az az internet. 40 éve még nem létezett a mobiltelefonálás alapját adó 1G. 70 éve azt állították, hogy a televízió mánia fél éven belül le fog csengeni és senki se fog ilyet venni, mert ki nézne minden nap egy dobozt... Pár évvel előtte hangzott el az a mondat, hogy ha minden jól megy világszinten akár 5 darab számítógépet is el lehet adni. Szóval kevesebb, mint 100 év alatt eljutottunk a teljesen analóg működéstől oda, hogy már éles környezetben tesztelnek önjáró autókat (lásd pl. Google) és szerinted újabb 100 év kell ahhoz, hogy ezek piaci forgalomban megvásárolhatóak legyenek? :) Szerintem 10 éven belül általánosak lesznek az önjáró autók (nem, nem azt mondom hogy mindenkinek ilyenje lesz, de bőven lesz választék a boltokban és az utakon is).

    Zoooja:
    Vezetsz már legalább 10 éve és/vagy 5 éve minden nap legalább 2x? (lehetőleg csúcsforgalomban) :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés