Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az employee sale nem azt takarja, hogy csak alkalmazottak vehetnek ilyen áron?

Egyébként gondolom azért a többség megvárja azt a nagy frissítést és az azutáni első teszteket.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) tjb007 válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

De, azt takarja.

"Long-time RIM comrade Rogers has launched an internal sale on each of RIM’s three PlayBook models, and company employees are now able to purchase the slate at discounts of up to 50% off."

Elég érdekes dolog kihagyni egy ilyen fontos -a forrásban is szereplő- információt

(#3) Youri válasza tjb007 (#2) üzenetére


Youri
veterán

Ez de gáz....

RTX ON

(#4) lcee79


lcee79
őstag

Táblagépem még nem volt, de van pár dolog amire én nem fordítanék akkora hangsúlyt (video, fénykép...) de cserébe előlapi kamera lehet jó minőség, ha valaki videotelefonálni, vagy skype hasonlót akar rajt alkalmazni
Aztán gyárilag lehetne hozzá valami amitől állítva megmarad asztalon (nem tudom van-e?)
iPAD-hez láttam haveromnál ő külön vett...
És ha azt akarják, hogy egy átlag (üzlet) ember pl laptopot kiváltson vele, jó lenne office fullos támogatás, és más irodai alkalmazások is.
(most nem csak blackberrynél gondolom, hanem általánosságban, android, iPAD stb)

Akkor már az ember azt is gondolhatná, hogy nem csak egy játékszer, hanem egy munkaeszköz. (Gondolom arra más is szívesebben áldoz mint egy játkra)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5) plus44


plus44
veterán

nem baj, lassan elérünk oda, hogy a végfelhasználók is megvehetik olcsóbban. Ezért már több követ megmozgatnék, mint egy Touchpad-ért.. :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.