Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saen


saen
veterán

Miért eröltetik ezt az AdobeRGB szinteret a gaming monitoroknál? Ki lehet egyeltalán kapcsolni?

(#2) Duree


Duree
veterán

A 27 kaphatott volna egy kicsivel nagyobb felbontást, és talán lehetnének olcsóbbak.

duree54

(#3) snecy20


snecy20
veterán

A színeket nem hanyagolják el, csak a fényerőt. HDR-t persze nem is tud.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4) Robitrix


Robitrix
senior tag

Ennek a fajta monitornak az elődjének alapvetően két hibát szoktak felhozni(24G2)
gyenge a beépített hangszóró. Ami játék esetében nem szempont, mert úgyis komolyabb hangfalat tesz rá az ember.
illetve elég sok a gyárilag pixelhibás......
összességében az előd nagyon jó szolgáltatás/ár arányban van. ha beéri az ember FHD-val
Én is agyalok egy 24G2-n egy ideje.

[ Szerkesztve ]

(#5) Synthwave válasza snecy20 (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem értem a posztod; ha nem HDR-ezel, tökfölösleges ennél magasabb fényerő, a HDR-nek meg csak 600, de méginkább 1000 nittől van értelme, az meg nem ez az árkategória, pláne HRR-rel.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6) snecy20 válasza Synthwave (#5) üzenetére


snecy20
veterán

Én szerintem így 2020 vége felé "elvárható'' képesség kéne legyen a HDR a monitoroknál is, de lehet hogy tévedek és erre nincs valós igény. Aztán lehet hogy ez nagyon alacsony árszegmens a HDR képességhez, amiben ezek az AOC monitorok fociznak, nem tudom.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#7) #16939776 válasza Synthwave (#5) üzenetére


#16939776
törölt tag

A magas fényerőn kívül rendes hardveres implementáció is kell a nem-kamu HDR-hez. Ahhoz képest ez meg egy "praktikus" gamer-streemer munkamonitor hibrid lenne, ami pont nem tartalom fogyasztásra van kitalálva.

[ Szerkesztve ]

(#8) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

24-27", DP 1.2 ... Raktárkisöprés van?

(#9) Csandi válasza snecy20 (#6) üzenetére


Csandi
őstag

Használható HDR-el bíró monitorok inkább 1 millió körül vannak, az alatt az ilyen HDR 400 és társai viccek, jobb lenne ha rá se kerülnének a monitorokra, de hát el lehet adni vele, aki meg megvette azt hiszi, hogy milyen jó is a HDR, közben közelében sincs annak amit vett. Jelenleg inkább TV-ken érhető el rendes HDR, monitorban még nem igazán.

[ Szerkesztve ]

(#10) Synthwave válasza snecy20 (#6) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egen, ez nem az az árszegmens, főleg nem a HRR-es (High Refresh Rate) darabok között. Fincsi is lenne a 10 bites DisplayHDR 1000 144 Hz-cel néccázfonté. : >

A hír tárgyai (kategóriában) egészen korrekt színeket ígérő, nem túl drága játszós cuccok, amikkel talán el is lehet dolgozgatni néha napján (irodára, hétköznapokra meg patent), ha űgy hozza a kényszer, és van rajtuk legacy konnektor, amit azért még díjaznak néhányan a végfelhasználói szegmensben is. Ennyi és nem több.

----------------------------------------------------------

#8 Dr. Akula: Hát, kell a hely a 160 hüvelykes , wireless holovetítőknek. ;]

:DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#11) Dr. Akula válasza Synthwave (#10) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Akkor várok még egy hetet a vásárlással. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.