Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) l.skywalker válasza <Lacy85> (#33) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen ez is egy nagyon jó kérdés. A Sony-nál ugye már volt egy félgeneráció. Én több helyen azt olvasom, hogy a DevKit-ek első eresztését már kiküldték és már tesztelik a fejlesztők ill. a megfelelő csoportok/szervezetek. PS5 néven ettől függetlenül jöhet egy újabb fél generáció. Én nem voltam soha még PS tulaj, nem tudom mennyire rákfenéje a dolognak az, hogy visszafelé nem kompatibilis, az Xbox-nál (lévén egy éven belül vettem 360-at majd One-t) nekem nagyon jól jött és mivel sok régebbi játékot ki szeretnék még próbálni nagyon jó, amikor egy olyan régi cím, mint a Forza Horizon első része kap BC-s támogatást és mellé Xbox ONe X patch-et.

Egyik lehetőség sem kizárható, az sem, hogy a Sony is valamilyen PS4-PS5 kompatibilitást vezet be vagy pedig fél generációt léptet fel megint.

Ha hinni lehet a pletykáknak akkor 8magos ZEN CPU és Navi GPU lesz benne....

De egyébként aki azt mondja, hogy VGA helyett keres konzolt (topikos tapasztalat szerint) most gyakrabban vesz X-et mint Pro-t. De ez azért nem az a masszív vásárlói réteg.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.