Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#123) neilszab válasza Cathfaern (#116) üzenetére


neilszab
őstag

Igen, Magyarországon ez jelenleg a törvény, ebben igazad is van, erre mondtam azt én, hogy tök hülyeség: bemegyek a bótba veszek 200 Ft-ért egy írható CD-ét (árába benne a jogdíjakkal), aztán hazamegyek és letöltöm innentől teljesen jogosan warezba a Queen összes számát, ráírom a CD-re és rendben is van a dolog!!!! Na ne! :W

És ha átugrom Ausztriába, akkor ott meg már bűnöző vagyok ugyan ezért? :F

Ezért nem is a törvényről beszéltem, hanem az alapvető emberi elvekről... :K

A BKV-és nem is olyan rossz példa ám, hiszen az a busz nélkülem is mindig elindul és az én súlyom okozta többletköltségek úgy gondolom százalékosan is csak igen nehezen mutathatók ki, ellenben a fő bűnöm szerintem ott is inkább a bevétel kiesésben keresendő. De nem is ez a lényeg. Értem én, hogy van némi különbség a +költség okozás és a bevétel kiesés között, de azért nem olyan hatalmas, mint azt mi annyira szeretnénk hinni. Még egyszer leírom, egy másik ember munkáját élvezed, amiért nem fizetsz neki. Pénz nem bukik rajtad, de nem is keresi meg, ami megilletné. Máshogy fogalmazva tartozol neki, amit nem fizetsz meg --> ellopod. (vagy akkor találjunk ki erre egy szót, de sztem ez lopás)

Vkinek nem megadni vmit, ami megilletné <-> illetve elvenni tőle vmit, ami az övé... olyan nagy különbség ez? :U

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.