Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Egyetértek a cikk írójáva'. Mahónap Infinity Bladet fogok játszani a Sony Okostévémen amit egy Windows 8as géphez kötöttem.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) GeryFlash


GeryFlash
veterán

ha összetudnák kötni kizárólagosan az SE mobilokkal korrekt árfekvésben (vagy mondjuk ha gépről előfizetsz, akkor az a mobilodon is él), akkor az androidos okostelók hegemóniára is törhet (persze majd egy rakat pénzt kell marketingbe is beleölni, de megérné)

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#3) steven84 válasza alevan (#1) üzenetére


steven84
tag

Ja, tök jó hogy multiplatform, csak a grafika egy nagy 0 ezeken a streamelős megoldásokon.

(#4) Ati3120


Ati3120
tag

Manapság a Sony a kedvenc cégem dicséretes hogy mennyit támogatnak egy elavult hardvert is, plusz már most arról olvasni hogy a ps3 is fogják.Szerintem nagyon össze szedték magukat a következő konzolom tuti hogy nem xbox-lesz pedig clasic fekete és 360 elit is itt figyel nálam meg mivel Dremcast-em volt régen nagyon nem szimpatizáltam a ps-el ,ezidáig :D

(#5) joey04 válasza GeryFlash (#2) üzenetére


joey04
titán

Már a mobilok is simán Sony néven futnak. :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) GeryFlash válasza joey04 (#5) üzenetére


GeryFlash
veterán

igaz :) de nekem akkor is ati kártya, és nem AMD :) (számomra az AMD elnevezés degradáló ;] )

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#7) joey04


joey04
titán

Hallottam olyan "vad" pletykákat, hogy ezzel az üzlettel akár még az is elképzelhető, hogy a jelenlegi PS3 tulajok egyben "PS4" tulajok is már, csak még nem tudnak róla... Érdekes elmélet, bár a valóságalapja kb 0. Nem hiszem, hogy a Sony már most, a "következő generációban" meglépi a teljesen felhőalapú játékot.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.