Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Habugi


Habugi
addikt

No offense de hamár ott tartunk h nem elég plepsz egy olyan cím mint pl..

"Az új Tomb Raiderre és.."

..nos akkor is, bő két nap alatt azért ennél többet is összehozhatott volna a kreativitás generátorotok! ;]

Esetleg hamár úgyis takarékos üzemmód, akkor..

"Megjelent a szintén sírrabláshoz készült Radeon Software.."

..vagy hasonló.., de így.. :N :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#2) Bici válasza Habugi (#1) üzenetére


Bici
félisten

"A síron túl is betölti az űrt az új Radeon driver." :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3) NandoXXL válasza Habugi (#1) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Mire gondolsz? Mellet villantott Lisa Su az új driver kiadása közben. Vagy: Nagy farkú programozók írták a drivert. Mondjátok ki, még több celebes címet akarunk :R

(#4) rumkola válasza NandoXXL (#3) üzenetére


rumkola
veterán

sírókra ;]

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Húha, ahhoz a Star Control: Origins-hez aztán kell a teljesítmény. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) bivalyolo


bivalyolo
őstag

Az pontosan mit takar, hogy most már működik a freesync a monster hunterben? Eddig mitől nem müködött?
Ahhoz, hogy a freesync működjön nem elég, hogy be van kapcsolva a driverben, freesync képes a monitor, és hdmi vagy dp kábellal csatlakozik?

Vagy a fenti feltételeken kívül beleszól a dologba a játék driver profilja is?

"Let's agree to disagree!"

(#7) icp1970


icp1970
senior tag

Nagyon-nagyon bizarr cím.

(#8) Televan74


Televan74
nagyúr

A cím tényleg nem az igazi,de bezzeg ha az Nvidia driverét promóznák így akkor mindenki csak arról beszélne hogy milyen a játék az új RTX alatt. Senki sem sírna a röhögéstől a sírok miatt. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) #85552128 válasza bivalyolo (#6) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nálam pl. van olyan játék ahol nem megy a 18.8 és 18.9-essel, csak ha visszarakom a 18.6.1-et és ahogy olvasom másnál is problémás ez a két driver.

[ Szerkesztve ]

(#10) WZP


WZP
aktív tag

Bárcsak felrakhatnám win8.1 alá....

Inter Arma Enim Silent Leges

(#11) Lacccca87 válasza WZP (#10) üzenetére


Lacccca87
őstag

Tényleg nem sértésből de akik Win8/8.1 en maradnak makacsul aztok direkt szviatják magukat :D
Aztán lehet hogy HW és a hozzá tartozó driver miatt nem tudnak váltani, de ezt nem tudhatom.

(#12) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Arról van valami infó, hogy az AMD mikor hajlandó javítani a Relive-ben a mikrofon hibát, ami január óta minden driver-ben benne van?
Gondolom nem lesz javítva, mert az AMD úgy tesz, mintha a probléma nem létezne, annak ellenére, hogy többen is jelezték nekik a hibát és rengeteg topic is van erről már az AMD oldalán, a cég azonban erről nem akar tudomást venni. :(((

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#13) WZP válasza Lacccca87 (#11) üzenetére


WZP
aktív tag

Kicsit zavar a 10-ben az integrált spyware és a kezelőfelület amit tabletre írtak és egy óvodás tervezte. A 8.1 az eddigi legjobb rendszerem. Soha nem volt még reinstall nélkül ennyi ideig win a gépemen. Lassan 5 éves az install.

[ Szerkesztve ]

Inter Arma Enim Silent Leges

(#14) Lacccca87 válasza WZP (#13) üzenetére


Lacccca87
őstag

Szerintem akkor te nem nagyon nézted meg a hivatalos megjelenés óta a WIN10-et. Az intergrált spyware marhasáot meg szerintem el kellene engedi. Van az a Win 7/8 ban is csak ott jól eldugva, itt legalább tudsz rajta álíltani is meg teljesen letiltani.

(#15) WZP válasza Lacccca87 (#14) üzenetére


WZP
aktív tag

Napi szinten használom az egyik gépemen, illetve a cégnél is win10 van. Hidd el ismerem. Ezért gyűlölöm teljes szívemből. Meg azt is hogy rá leszek kényszerítve ha vga drivert akarok majd frissíteni. Bár lehet hogy inkább win7re downgradelek majd a fő gépemen :D az legalább használható. (Meg támogatott az amd által)

[ Szerkesztve ]

Inter Arma Enim Silent Leges

(#16) Tazsam01


Tazsam01
tag

Tehát mostantól ha kikapcsol a tv amin streamet nézek (hail energy saving) akkor lag nélkül tudok tovább játszani. Ez dícséretes.

(#17) bivalyolo válasza #85552128 (#9) üzenetére


bivalyolo
őstag

Kipróbáltam 18.6.1-et, battlefield 1-ben, és nagyon durván törött vele a kép. Semmilyen fps korlátozót nem használtam se külsőt, se belsőt. A chill sem volt aktív közben.
Úgy állítottam be a grafikát, hogy azon a helyen biztosan beleessen a freesync tartományba az fps.
Ezután letöröltem a 6.1-et, majd felraktam a 9.1-et, és ugyanazon a helyen tesztelve nem volt tearing.

"Let's agree to disagree!"

(#18) putti


putti
aktív tag

Nekem még egy régebbi r9 290x OC-m van. A 17.7.1-es driver utániakat már nem tudom megfelelően használni. Ha az említettnél újabbat rakok fel, akkor minden max 22-23 fps-sel működik csak ( gpu 100%-on ), pedig már mindent kipróbáltam a driver beállításaival. Ha visszarakom a 17.7.1-et, akkor meg minden jól fut.

Esetleg ötlete vagy megoldása valakinek? Vagy hasonló probléma jelentkezett már valakinél?

Ha végképp nincs megoldás akkor beérem a 17.7.1-essel is.

(#19) mg105 válasza Tazsam01 (#16) üzenetére


mg105
senior tag

Nálam csak félig oldotta meg a problémát, ha a TV ki van kapcsolva (de továbbra is kiterjesztett módban van) nem akad semmi a monitoron, fordítva, ha filmet nézek a TV-n és kikapcsolom a monitort akkor továbbra is döcög a film, át kell állni csak másodlagos kijelzőre. Ez így még nem tökéletes, ha van rá megoldása valakinek ne tartsa magában.

(#20) Tazsam01 válasza mg105 (#19) üzenetére


Tazsam01
tag

Jól jártál, nekem minden esetben maradt a probléma 😀

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.