Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Rendes házimozi projektorokkal is előrukkol vajon a cég? A TV-it anno nagyon szerettem.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem lesz nehéz dolguk, ha jól rémlik az InFocus számára is a Foxconn gyárt projektorokat.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) MZperX75


MZperX75
addikt

4000Lumen /20000óra :C gondolom ára 600ezer től.? illetve 1.5 milla mi......

(#4) Duree


Duree
veterán

Gondolom ez lesz vagy 8-10 ezer dollár.Kár érte mert a paraméterek alapján szívesen vennék egyet még akkor is ha csak full Hd.

duree54

(#5) 7s26c


7s26c
senior tag

De az a Sharp nem az a Sharp ...

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#6) Piftuka válasza 7s26c (#5) üzenetére


Piftuka
veterán

Sajnos nem! Viszont ha jó minőségű termékeket állít elő, akkor annyira ez nem katasztrófa.

Mondom mindezt úgy, hogy ha elektronikáról van szó, a szívem a japán (és európai) gyártókhoz húz... Viszont sajnos lassan hírmondójuk sem marad! :(

Elképesztő, hogy a kínai vállalatok némelyike milyen fejlődést mutatott be az elmúlt ~10-15 évben! Már ott sem elég az, ha a konkurencia termékeit másolják, és ugyanazt a dizájnt, sokkal olcsóbban kapja meg az ember (jellemzően pocsék minőségben).

Kínában sok gazdag ember él, akik elvárják a "hazai" gyártásban is a minőséget. Ez már presztízs kérdés lett. A tőke pedig megvan arra, hogy ezekkel a termékekkel a világ összes valamire való piacát is elárasszák.

Minél több ilyen piaci szereplő "lép porondra", annál jobban jár a vásárló.

Én kíváncsi vagyok, hogy a SHARP márkanévből mit fognak tudni kihozni! Az OLED TV, a projektor jól hangzik... Ha esetleg ők felkarolják a látszólag "kihalt" 3D technológiát is, akkor az a "hab lesz a tortán"! :K

"Aquila non captat muscas."

(#7) 7s26c válasza Piftuka (#6) üzenetére


7s26c
senior tag

Felgyorsultak az események, vitathatatlan

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.