Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Még egy eladott japán brand, hurrá. :(((

<< Heimdal >>

(#2) Örni


Örni
senior tag

Ezek a japók valahogy mindig rossz irányba fejlesztenek? :(

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#3) Goblin12


Goblin12
őstag

Marad a samsung ;]

(#4) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Pedig van egy Sharp 32"-os LC-32LE350V-WH és az összes jelenlegi és volt LED TV-m közül magasan ennek van a legszínhelyesebb képe. Kb. olyan különbség van, mint a Premier Color és a sima monitorok között. Személy szerint és sajnálom, mert a nagyobb TV-ket is erre szerettem volna cserélni.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#5) elefant válasza h1mpi (#4) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát még megteheted. egyelőre még senki sem erősítette meg ezt a pletykát hivatalosan.

(#6) h1mpi válasza elefant (#5) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze csak, ha kivonul, akkor a későbbi szerviz és alkatrész ellátás is akadozni fog. Ezek miatt a Samsung jobb választás vagy az LG. Azok nem fognak egyhamar megszűnni.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#7) Akula válasza h1mpi (#6) üzenetére


Akula
őstag

Igen, ők atomstabilan maradnak és van egy tippem, hogy árat is fognak emelni.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#8) Grisa


Grisa
csendes tag

Ez ugyanaz a TPV aki a Philipset is megvette?

(#9) Duree


Duree
veterán

Ha ez így megy tovább elfogynak a tévégyártók.Európában marad a két koreai meg a Panasonic és a Philips.
Nem valami örömteli állapot.

duree54

(#10) h1mpi válasza Duree (#9) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Meg a Fony :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#11) elefant válasza Grisa (#8) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

igen. a TPV a világ (egyik) legnagyobb kijelzőgyártója, szóval azért nem valami gagyi garázscégről van szó

(#12) HUfantom


HUfantom
őstag

Hát most a 2 napja megjelent hír alapján, hogy KB 5 éves cuccokat szeretnének újra bevezetni 80-100.000 Forintos áron kac kac kac... :W :W

Hát másokat jobban vettek valami miatt, igazuk van 1.6%-al én is kivonulnék... :F
Csak nem szeretnék duzzogást látni hiszen mikor jót gyártottak megvettük... :Y

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#13) h1mpi válasza HUfantom (#12) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem az olcsóság a jellemző rájuk. Amikor vettem a Sharp LED tv-m 108 000 Ft volt. Ennyiért a Samsung 3D-t ajánlott. Sőt olcsóbban azt hiszem 99 000 Ft volt. Csak nekem a 3D nem játszik és sokkal szebb volt a képe, mint a Samsungnak vagy bármelyiknek.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#14) myckie2 válasza Akula (#7) üzenetére


myckie2
őstag

Kétlem, hogy árat emelnének, mert szerintem a Sharpot egyáltalán nem tekintették konkurenciának.

(#15) Malachi


Malachi
addikt

minden ilyen hír tragédia, én nem akarom megérni azt az állapotot, hogy középkategóriában választhatok, hogy Samsung, vagy Samsung... :(

(#16) F34R válasza h1mpi (#13) üzenetére


F34R
nagyúr

jo az nem nagy ervagas, annyival tobbe azert nem kerult ez sem.

(#17) nightshadow válasza Malachi (#15) üzenetére


nightshadow
veterán

Választhatsz LG-t is. :)

(#18) h1mpi válasza F34R (#16) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha levesszük, hogy nem "okos" és nincs 3D, akkor 20-30%-os árkülönbség is van a tisztított árra.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#19) HUfantom válasza h1mpi (#13) üzenetére


HUfantom
őstag

Várjál azért tegyünk különbséget mikor jobb minőségű gépet kapsz drágábban, vagy mikor egy közel azonos belsőt próbálnak eladni drágán. Azért mert drága Apple megjelenése óta tudjuk, hogy nem automatikusan hozza magával, hogy Jó.

Azért a 400 dollárért kapsz egy TN panelt 1378as felbontással + 1 TV tunner kártya van benne, azért azt ne soroljuk már a majd 100.000-es kategóriába... --- ÁFA megfizetése után...
Annyi pénzért mások jobb cuccokat tudnak...

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#20) h1mpi válasza HUfantom (#19) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért a 400 dollárért kapsz egy TN panelt 1378as felbontással + 1 TV tunner kártya van benne, azért azt ne soroljuk már a majd 100.000-es kategóriába... --- ÁFA megfizetése után...
Annyi pénzért mások jobb cuccokat tudnak...

Ezt most konkrétan melyik tv-re érted?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#21) Duree válasza h1mpi (#10) üzenetére


Duree
veterán

Ez így van de se a Sony e Philips már kiszervezett tévégyártó.Jöhetnének a Felsökategóriás Kinai gyártók,esetleg az Amerikai Vizio.

duree54

(#22) ƬΛЯΛ


ƬΛЯΛ
senior tag

Lassan már tényleg minden szinte elérhetetlenné válik :(

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#23) F34R válasza h1mpi (#20) üzenetére


F34R
nagyúr

szerintem samsungra :DDD

(#24) h1mpi válasza F34R (#23) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért nem értettem, mert a 99 000 Ft az egy FULL HD 32"-os 3D-s Samsung TV ára volt, nem egy HD ready alapmodellé.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.