Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

Jó döntés lenne, elég szarul sikerült az első kiadás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Nahát, hihetetlen...
:U mintha még soha nem lett volna ilyen...
Én anno a mini prómra se kaptam Android 4.0-t, 4.0.1-et, 4.0.2-t, de 4.0.3-at se, hanem egyből a 4.0.4-et, így sok (a bétában még előforduló) hibát úsztam meg! Szóval ez ilyennek természetesnek kell lennie! :K

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#3) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Nahát, hihetetlen...
:U mintha még soha nem lett volna ilyen...
Én anno a mini prómra se kaptam Android 4.0-t, 4.0.1-et, 4.0.2-t, de 4.0.3-at se, hanem egyből a 4.0.4-et, így sok (a bétában még előforduló) hibát úsztam meg! Szóval ez ilyennek természetesnek kell lennie! :K

Szerk: a címből arra következtettem, hogy egyből az 5.1-et fogja megvárni, az mondjuk nem biztos, hogy hasonló jó döntés lenne!

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4) Flind


Flind
senior tag

Jól teszi.

(#5) donjohnson


donjohnson
addikt

érthető, hisz munkát spórolnak vele.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#6) Béééla


Béééla
őstag

Tényleg nem flémkeltésként meg fikázásként, de komolyan azt hittem, hogy úgy cakk-pakk at 5-ös főverziót hanyagolják mert rájöttek, hogy továbbra se tudnak optimalizálni.
De aztán mégse :)

Bélabá

(#7) galaxys80


galaxys80
veterán

Az Android Lollipop az egyik legnagyobb előrelépés a zöld robotos rendszer eddigi történetében.

Sokadszor olvasom ezt. Kérdem én mitől, olyan jelentős ez?
Az eddigi legjelentősebb szerintem a GB - ICS volt.

(#9) Garada

Ami viszont teljesen szubjektív. Szerintem pl. úgy néz ki a Lollipop, mintha 5 éves óvodás gyerekek tervezték volna.

(#8) Béééla
Én amíg droidoztam semmi pozitívat nem vettem észre az ART-ból. (Igaz negatívat se)

[ Szerkesztve ]

(#8) Béééla válasza galaxys80 (#7) üzenetére


Béééla
őstag

Valószínű az ART egymagában akkora dolog (non nem csoda), na meg nem számoltam össze hogy mekkora volt az API növekedése a verziókhoz képest.

Bélabá

(#9) Garada válasza galaxys80 (#7) üzenetére


Garada
őstag

Legjelentősebb változás fix, hogy kinézet terén történt.

(#10) daninet válasza galaxys80 (#7) üzenetére


daninet
veterán

Új telefonoknál nem szembetűnő. Működik, teszi a dolgát, semmi extra. Kap egy frissítést és kb a user annyit vesz észre, hogy pár ikon más lett. De amikor egy régebbi modellre feldobsz egy nyalókát vagy kitkat-et, nagyon durva a különbség. Látszik a fejlődés.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#11) TK36


TK36
aktív tag

Hogyan van, hogy pl. a nagy főverziókat milyen létszámú embertömeg teszteli és meddig?

(#12) galaxys80 válasza daninet (#10) üzenetére


galaxys80
veterán

Csak a baj az, hogy egy régebbi telefon meg sem kapja.

(#13) D80 válasza joey04 (#1) üzenetére


D80
tag

Most az 5.0-ára gondolsz?
Nálam hibátlanul teszi a dolgát, mi sikerült rajta szerinted szarul?

(#14) moli.hu


moli.hu
őstag

a szamitastechnikaban ha valaki az 1.0 verziorol beszel, akkor abba mindig beleerti az 1.0.x-et is. ha nem tenne, akkor azt mondana, hogy 1.0.0. amit nem ert bele, az peldaul: 1.1, 2.0, ilyesmik.

(#15) btz


btz
addikt

Inkább várjanak a 6.0-ig. Abban mégtöbb javítás lesz :D

ⓑⓣⓩ

(#16) fordfairlane


fordfairlane
veterán

"nyalókás rendszer", "Almás vállalat", a hideg ráz ki ezektől a szinonímáktól. Oké, hogy kellenek szinonímák, de, akkor is, fárasztó már ez a gügyögés, pláne, ha sokadszor látom ugyanazt. Mindegy.

x gon' give it to ya

(#17) babkukta


babkukta
senior tag

Teljesen érthető. A sima 5.0(.0?) még a saját stock rendszerével se hibátlan.
Mondjuk az érdekelne, h a benne lévő hibákat pl a Samsung tudja cégen belül orvosolni??? Vagy ez csak gugli hatáskör?

Üdvözlettel, Tibi

(#18) kcsa válasza fordfairlane (#16) üzenetére


kcsa
veterán

Mindjárt jön pár fórumtárs aki megmagyarázza hogy ez így van jól. Tegnap (tegnapelőtt?) én is megkaptam...

(#19) kolosanyi válasza fordfairlane (#16) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem harmadszor, állandóan így fogalmaznak. Nekem se tetszik feltétlenül, kicsit vissza lehetne szorítani ezt, de ez van.

(#21) fordfairlane válasza beleszólok (#20) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nekem is eszembe jutott, hogy vajon mire használják majd fel ezt az időnyerést. Remélem nem arra, hogy kevesebb modellt kelljen frissíteniük.

x gon' give it to ya

(#23) Kormi76


Kormi76
aktív tag

röhej ez a samsung. a 4.4.4-et is nagyvonalúan átugrották pl. s4 esetében. a "terméktámogatás" indokolatlanul nyögvenyelős. gyakorlatilag csak új telefonokon jön ki új rendszer, a korábbiak folyton generációs lemaradásban vannak, ha egyáltalán frissítik őket. az 5.0 már hónapok óta fejleszthető és még a csúcs note4 sem kapta meg. vicc.

(#24) laci0530 válasza fordfairlane (#16) üzenetére


laci0530
senior tag

+1

(#25) scyllarus


scyllarus
veterán

Nekem már 5.01 van az Expressen :) Ja, nem Samu eredetű :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#26) mediumgecso válasza Kormi76 (#23) üzenetére


mediumgecso
őstag

Vajon melyik mai csúcsmodell kapta meg eddig az 5.0-t??? Hmmm lássuk csak....ilyen alapon lehet szídni az összes gyártót, nemde?? Nem márkarajongó vagyok, csak úgy megjegyeztem...

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#29) Dare2Live válasza mediumgecso (#26) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem 5öt, még 4.4.4et se kaptuk meg...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#30) mediumgecso válasza Dare2Live (#29) üzenetére


mediumgecso
őstag

A lengyel rom minden G900F típushoz jó....

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#32) Vadmeggy


Vadmeggy
aktív tag

Minden egyes témánál felbukkan pár ember és elkezd panaszkodni, hogy mé' nem jön a frissités?! Szemét [Sony/Samsung/LG]. Ha jön, akkor meg mi ez a bugos fos?

Évek óta ugyanaz megy. Ha valakinek élethalálkérdés, hogy azonnal megkapja a frissítéseket, akkor vegyen Nexust/GPE telefont .

(#22) FATtila78
Viccen kívül gyűjts már pár érvet össze, hogy miért ne vegyen Samsung telefont? A Note 4 pl. az idei év egyik legjobb telefonja.

[ Szerkesztve ]

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#34) Tidzsimon válasza Garada (#9) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Camera kezelésben hatalmasat ugrott csak még semmi nem használja ki,még a stock kamera app se.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#40) Dare2Live válasza mediumgecso (#30) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Azaz nincs. nem az, hogy odinnal felhackelhető rá az nem a van kategória.

és S4? Szintén nincs. És ami van 4.4.2 az meg még mindig lagos/bugos tulajok visszasírják a 4.3at... amire knox miatt még odinnal se lehet visszamenni. 4.4.2 stabil lenne nem menne a sírás a hüde várjuk nyalókát hátha...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#44) mediumgecso válasza Dare2Live (#40) üzenetére


mediumgecso
őstag

odinnal felhackelhető rá
Ehhez aztán nagy tudás kell, a "hackelés" nem itt kezdődik :)
De nem ez a lényeg: Igaz ami igaz, a gyártók sz**k a frissítésekre magas ívről....ez van.
Én nagyon elégedett vagyok az 5.0-val: stabil (egyszer nem indult újra), iszonyat gyors, az "AMOLED többet fog fogyasztani a világos material dizájn miatt" síróknak üzenem: akksiidő ugyanolyan jó maradt....nekem tetszik, nem is akarok visszatérni 4.4.2-re!!!
Azt kell mondjam: EZ MOST JÓL SIKERÜLT!!!!! A vélemény persze szubjektív......

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#45) pető bá' válasza Vadmeggy (#32) üzenetére


pető bá'
őstag

"Ha valakinek élethalálkérdés, hogy azonnal megkapja a frissítéseket, akkor vegyen Nexust/GPE telefont."

Vagy olyan telefont, amiből van GPe verzió.. lásd MotoG. Gond nélkül feltehető a GPE rom, és ott a tiszta android felület, a legfrissebb rendszerrel (erre is az 5.0.1 jött kapásból).

"... and I hope you have a great day!"

(#47) Steve1207


Steve1207
veterán

Látom megy az üsd vágd nem apád :D

Szóval maga a hozzáállás oké lenne teljesen, mert az 5.0 nem valami épkézláb minden esetben. Viszont! Szerintem ez csak időhúzás, mert elhúzták a fejlesztést és szükségük van még kis időre. Ha nagyon akarták volna már meglenne az alap lolli, a köv packot meg nem olyan nagy dolog lenne egyből elindítani mellette, ergo párhuzamosan ment volna a kettő és egyszerre kapta volna meg az user.

.

(#48) Djatis válasza Steve1207 (#47) üzenetére


Djatis
senior tag

Össze vissza dolgozik a Samsung nézd meg pl a Note 4-em is 4.4.4 van rajta lollipop-ba csomagolva! Nem lett volna egyszerűbb 5.0-val kihozni?

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.