Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Igaza lehet anyukádnak.

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Anyukád igazát nem vitatom, működik a dolog.

Én valahol kivétel vagyok. Mikor még terveztem, a sors állandóan közbeszólt. Aztán leszoktam a tervezgetésről. Ha egyszer meg vagyon írva életem a sors könyvében, ám legyen úgy.
Ha nem is vagyok sikeres, panaszra semmi okom, kivéve a lelki eredetű baj(oka)t.

Ha megnyerném a lottó ötöst, tuti nem lennék koldus tíz év múlva. Akkor is csak egy szám lenne, tehát nem zabálnám kilószám a kaviárt, nem innék drága pezsgőt. Armani öltöny sem kéne, beérném egy kisautóval is.
Nem kuporgatnék, de nem is pazarolnék.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) A@ron válasza Vakegérke (#2) üzenetére


A@ron
tag

Btw. ezt anyukámtól hallottam, de persze nem az ő agyszüleménye, ő is (meg utána én is) könyvekben olvastuk, és nem egy, nem két dollármilliomos,-milliárdos leírta, hogy ő igenis, így érte el céljait. Későbbiekben majd történetet is leközlök erről.

(#4) madstunt


madstunt
addikt

Én kocsmát nyitnék:D (Persze betartva az aranyszabályt: Kocsmáros saját kocsmájában nem iszik )

Szerintem az is fontos hogy ne elszállt céljaink legyenek hanem olyanok amiket küzdés árán el lehet érni azért

(#5) A@ron válasza madstunt (#4) üzenetére


A@ron
tag

Nyilván az is fontos, hogy rövidtávra elérhető célokat alkossunk, de hosszútávra nyugodtan tervezhetünk (pl. életcélnak) nagyobbb dolgokat is.

(#6) concret_hp


concret_hp
addikt

jó írás :)

mondjuk én nem adnék 50 misit barátilag :U 2-3at mondjuk :) persze alapból nem lottózok szóval ez mindegy tulképp :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7) talmida


talmida
Közösségépítő

Okos anyukád van! :R

Várom a cikket a "példaképekről". (Én is sok ilyesmit olvastam már, és gondoltam rá, hogy közzé kéne tenni, de túl sok munka. :B Megvárom a tiedet, aztán hozzászólok majd..talán :DD )

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.