Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) jedis


jedis
senior tag

Nekem van egy két és fél éves MyAudio DCC1016-aso tabletem ! Tudom, hogy sokan utálják ezt a márkát, mivel sok meghibásodott készülék volt köztük ! Én még az első 100 vásárló közt voltam anno , akik megrendelték ezt a tabot ! Azért két és fél évvel ezelőtt, 10"-os IPS-es HD kijelzős, fém borítású tab, nem nagyon volt 65-ért ! Jahh, és persze 1gb memó, 16gb háttér, meg 7000-res aksi ! Ezekbe a tabletekbe debütált anno azt hiszem a Rockchip 3066-os, ami akkor a 2x1600MHz-jével, és a Mali-400M4 Quad Core VGA-jával elég szépen hülyére verte a 100 alatti "kommersz" tabletek mezőnyét ! Még a mai napig megállja a helyét, igaz már ritkán használom ! Net-re, és film nézésre szoktam használni, de azokra még mindig tökéletes ( IPS,1280x768 ) ! Én sokakkal ellentétben nem heréltem/mókoltam/romoztam össze, vissza ! Még mindig az eredeti rom van rajta, az eredeti ICS-s androiddal ! Szóval nekem a "Rockchip" bejött !!!! :K ;)

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.