Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

Csak 20 év hűség kell hozzá? Ez most komoly?
1999 januárjában vettem az első telefonomat, egy Alcatel one touch Clubbot, miközben az ismerettségi körömben nem is volt még mobilja senkinek.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2) HarleyCustom válasza Depression (#1) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én meg 1996-ban... Pannon Gsm akkoriban. :D
Nokia 1011

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Micsoda ajánlat... :D Marha nagy rizikót vállalnak a 20 évnél régebbi ügyfelekkel. Azok nyilván nem fognak sorban állva számhordozást kérni. Vicces...

(#4) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Kár, hogy a Vodafone nem csinál ilyen akciót fél év hűség után. :DDD

(#5) whatwhatwhat válasza ForRedGlory (#3) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

És? Ezzel mi a problémád? Ez egy ajándék és azon belül is egy lehetőség. Ettől senkinek nem lesz rosszabb. Ha valaki szeretne, akkor él vele, ha nem nem. Különbenis, nem csak számhordozásért állhatnak sorba, hanem mondjuk, hogy kisebb csomagra váltsanak, mert rájöttek, hogy mégse kell nekik a drágább.

Mi ez a mentalitás egyébként, valamit ingyen adnak, de az se elég jó?! :F

[ Szerkesztve ]

(#6) kbyte1024 válasza Vesporigo (#4) üzenetére


kbyte1024
addikt

ne hőbörögjetek :D majd 2054-be ti is kaptok mindenféle akciót :C komolyan ilyennel előmert állni a Telenor?? vicc :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Mondjuk ki, ez egy plusz, a tényleges lejárta előtti telefonvásárlásos akció. Szerintem nem rossz.

Szerk.: csak aztán nehogy előleget kérjenek, mint új előfizetők. :D

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) HarleyCustom válasza whatwhatwhat (#5) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...Mi ez a mentalitás egyébként, valamit ingyen adnak, de az se elég jó?!...”

Nem Ő kapja,az a baja... :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#9) ForRedGlory válasza whatwhatwhat (#5) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Te tényleg nem érted? Szerinted a teljes előfizetéses bázist figyelembe véve hány százalék 20 évnél régebbi ügyfél? 1%? Még annyi sem? Abból az 1%-ból szerinted ki fog rohanni? 10%? Hibahatáron belüli kedvezményt osztogatnak, mintha valami nagy dicsőség lenne...

Engem aztán pont nem érdekel, ez is valami, csak például a mondjuk 19 éve Telenor ügyfél mit fog ehhez szólni? Bár mivel nem érted, hagyjuk is... :U

(#8) frankweber: Még csak nem is a Telenornál vagyok, plusz engem nem is érint ez az előfizetéses őrület... szóval kapufa...

[ Szerkesztve ]

(#10) HarleyCustom válasza ForRedGlory (#9) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mondom,hogy az a bajod,hogy neked nem kínáltak fel ilyen lehetőséget.... :DD

Ha kapnál ilyen ajánlatot Te is,elsők között rohannál be a szolgáltatódhoz :D. De mivel nem,így itt puffogsz! :D

Irígy vagy! :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#11) Wesder


Wesder
félisten

Én korlàtlan beszélgetést kaptam Dec. 24-26-ig.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Halaman válasza ForRedGlory (#9) üzenetére


Halaman
tag

Igen óriási ez a felhasználói szám akiket érint a kedvezmény is hihetetlen :) Telenor sem volt teljesen idióta, mert ha ezt december elején elsüti feltehetőleg jóval többen akár mind a 13 ezer felhasználó újra kötötte volna :)

(#13) Halaman válasza HarleyCustom (#10) üzenetére


Halaman
tag

Ilyen ajánlatnál lennék bajban először kötnöm kellene hűséget, hogy fel tudjam mondani :))

(#14) HarleyCustom válasza Halaman (#13) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Erről már lecsúsztál... :D
Kössél most és 20 év múlva neked is lesz ilyen... :D.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#15) whatwhatwhat válasza ForRedGlory (#9) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Jaj és melyik cég nem így csinálja áruld már el nekem kérlek. :DDD

De előttem már nagyon jól leírták, nem te kapod és ez a bajod. :U

De akkor mondd meg nekem kérlek, milyen kedvezménnyel lennél kibékülve? Minden ügyfélnek a kezébe nyomnának egy köteg pénzt? :F Sounds good, doesn't work. :N

(#16) janeszgol válasza whatwhatwhat (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Pont nem a megfelelő embernek írod. Ismerős ő csúcstelefonok topicjaiból, nem hiszem, hogy rászorulna, de majd leírja. Az elvekben viszont igaza van. Az eddigi kedvezmények, ha jól emlékszem mindenkinek szóltak. Ez meg alig pár embernek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) ollie válasza ForRedGlory (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én még nem vagyok náluk 20 éve, cserébe korlátlan, belföldi beszélgetést kaptam 3 napra.

***

(#18) lexter00


lexter00
őstag

Egyetlen normális dolog az ajándék 1giga volt a többi ilyen vevőcsalogatós baromság meg sok youtube video de azért értékelem a hozzáállásukat :D

Ja igen + ez a korlátlan ünnepek alatti besz se hülyeség

[ Szerkesztve ]

(#19) devast


devast
addikt

Úristen.... 13 ezer balek ügyfelük van aki 20 éve! nem váltott legalább egyszer szolgáltatót...

(#20) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Értékelem azt, hogy legalább kedveskednek ilyennel. Hogy az aktuális ajándékra ki jogosult, szerintem joguk van eldönteni, mivel ajándék..A Telenor egyébkéntis nagyon igyekszik megtartani az ügyfeleit, én is rengeteg kedvezményt kaptam már tőlük az évek során.

(#21) whatwhatwhat válasza janeszgol (#16) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Pár embernek, igen, és?! Azoknak akik 20 éve ott vannak. Ha meg mindenkinek szólna, akkor meg azoknak lenne gond, akik 20 éve ott vannak, hogy ők nem kapnak külön semmit. Most komolyan már, miért fáj az nektek ha kevés ember kap valami kedvezményt? Ráadásul nem random emberek, hanem akik a "leghűségesebbek". Ha meg 20 helyett 15 év lenne, akkor az lenne a gond, hogy miért nem 10 év, ha annyi lenne akkor az lenne, hogy miért nem 5 év, meg 3 meg 1 és így tovább. Egy kedvezményről beszélünk emberek... annak adják akinek akarják, nem tudom feldolgozni, hogy ha nem az irigység miatt, akkor miért zavar ez bárkit is.

(#22) cappa72 válasza devast (#19) üzenetére


cappa72
nagyúr

1998 óta vagyok pannonos. az elején nem váltottam, aztán a cégesek 30-asok voltak (60-asom nem volt...), kisérletileg belehallgattam a vodába is (70 és 31). És én dönöttem úgy, hogy marad az immáron telenyomoros sim. Tehát nem váltottam, mert volt összehasonlítási alapom. Óh, án balek.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#23) ForRedGlory válasza whatwhatwhat (#15) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Most komolyan azt akarod kihozni belőle, hogy az az én bajom, hogy én nem kapok kedvezményt? Mintha lenne bármiféle fogalmad róla, hogy én kitől és milyen kedvezményeket kapok. :D

Az dicséretes, ha a szolgáltató gesztust tesz, de olyan gesztust találjon már ki, ami nem csak marginális rétegnek szól vagy legyen arányos valamilyen szinten a többi ember hűségével... Erről van szó, nem többről, de hagyjuk, mert totál félremagyarázod azt, amit írok.

[ Szerkesztve ]

(#24) janeszgol válasza whatwhatwhat (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Rendben, de ehhez miért kell megvárni a karácsonyt? Állandó téma, hogy az új előfizetők nagyobb kdvezményt kapnak, mint a régiek, erre most bepróbálkoztak egy ilyennel. 10-15 évet nem akarák megbecsülni? Nem mert azokból több van.
Nézd nekem mindegy mit ad a Telenor, sose szerződöm le velük, max feltöltősként. (A Telekomal még úgy se.)Csak ez karácsony, ami mindenkit érint. A Vodának megjött az esze, hogy karácsonyra ne annak adja csak a 25-én és 26-án flehasználható ingyen beszélgetést, aki előzetesen kéri, hanem egységesen mindenkinek. Hiszen függetlenül az előfizetői státuszodtól minenkinek karácsony lesz. Az egyéni kedvezményeket (X éves előfizu, fedhetetlen számlafizetésű, háromlábúak) meg egy alkalmasabb időpontban, csak nekik.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) Lami66 válasza devast (#19) üzenetére


Lami66
őstag

Na Te nembalek! Te miért váltogatod a szolgátatókat? Mert 5 Ft-al olcsóbb az sms a másiknál? Bár aki pár forintok miatt váltogat szolgáltatót annak nem előfizetése van hanem nullára futott feltöltőkártyája amivel folyton visszahívást kér.

(#26) PZsolt27


PZsolt27
tag

Pont ma járt le a hűség, nekem már ne akarjon kedveskedni a telenor... viszem az összes céges számunkat egy másik, jóval olcsóbb alternatívát kínáló telekommunikációs céghez. Soha többé telenor!!!!!

(#27) devast válasza Lami66 (#25) üzenetére


devast
addikt

Miért ne váltanék ha a másik olcsóbb, és/vagy számomra jobb konstrukciókat kínál? Az ilyen megszokásemberekből élnek a mobilszolgáltatók, meg a bankok is...
ps: az, hogy ok nélkül nem szórom ki a pénzt az ablakon, ráadásul ezeknek a szolgáltatóknak, az miként tükrözi az én anyagi állapotomat ? Nem az 5ft-ról van szó, hanem azon, hogy ha hagyod magad átb*sznak. Mint mindenhol...

[ Szerkesztve ]

(#28) whatwhatwhat válasza ForRedGlory (#23) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Akárhogy is próbálom megérteni amit írsz, még mindig csak annyit mondasz, hogy kevés ember kapja meg a kedvezményt, ezért ez rossz. Most ők éppen a 20 éve ügyfeleiket díjazzák. Ez van. Valaki éppen megkapja valaki éppen nem. Vannak ennél durvább határok is az életben. 60-nal mész 50es táblánál, akkor nem mérnek be és nem fizetsz 30-ezrert, de ha 61-el(most csak mondtam 2 számot), akkor már fizetsz. És itt most nem is akkora húdenagy kedvezményről van szó. Ha minden 20 éve ügyfél kapna egy csúcskategóriás telót ajándékba, és én 19 éve lennék ügyfél, akkor ja én is pipa lennék. Valaki most megkapja ezt a kis kedvezményt, valaki meg nem. Még mindig nem értem miért kell emiatt hőbörögni.
És igen, elsőre csak az irigységet tudtam elképzelni erre okként. De ha téged tényleg ennyire zavar, hogy nem arányosan jutalmazzák az ügyfeleiket és ennyire szívügyed a telenoros ügyfelek sorsa, pedig te nem is vagy az, hát legyen.
Ne haragudj, de minden ilyen dologgal kapcsolatban azt látom, hogy teljesen mindegy kinek-mit adnak ingyen, mindig van valakinek valami baja vele. Mert ménem így ménem úgy mérnem ennyit adnak mérnem mindenkinek, vagy éppen mérnem csak valakiknek... És ez kicsit irritál. :((

[ Szerkesztve ]

(#29) DS39


DS39
nagyúr

Nem rossz, de azért a Telenor megerőltethetné magát. Pl. 20-30k-s telefon árkedvezmény vagy két havi díj elengedése.

[ Szerkesztve ]

(#30) Atzel


Atzel
csendes tag

Pár napja vettem náluk telefont 40k kedvezménnyel + egy Samsung J3 2016 ajándékba. Tegnap még PlayStation 4-et adtak felső kategóriás Sony telefonok mellé.
A hűséghez annyit, hogy nem baleknak kell lenni, elég ha a Telenornál a legjobb a lefedettség az adott helyen, pl. nálam.

(#31) fateless


fateless
veterán

Ez tök jó dolog, tetszik, ügyes húzás.
Én 18 éve kötöttem náluk előfizut (és közben megszüntettem azt, és újat kötöttem, így gondolom amúgy sem lenne érvényes), de akkor is tetszik ez a hozzáállás

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#32) Lami66 válasza devast (#27) üzenetére


Lami66
őstag

Lehet, hogy nem ők a balekok, hanem az, akinek tök mindegy ki tudja felhívni és ki nem. Neki a saját telefonszám lényegtelen körülmény és évente értesíti a három rokonát meg az öt barátját, hogy változott a száma, mert a huszas élősködőről átnyergelt a harmincas jóságostündérre akik most 10 ingyen sms-t adnak, ha legalább 3000-rel feltölti a kártyáját. Ne feledjük, hogy számhordozás még csak kb két éve létezik, ezért a szolgáltatóváltás egyenlő volt a telefonszám változtatással is.
Aztán vannak akiknek arra alapul az élete, hogy 20 éve ugyanazon a telefonszámon tudják elérni, mert fontos a stabil közismert telefonszám (pl. iparosok, mesteremberek, vállalkozók stb.)
Nézzük:pl. az én esetemet, ha számot váltanék: értesítést kell küldeni a számváltozásról a névjegyzékben levő 1000+ ismerősnek. Azonkívül értesíteni kell mindenkit akikkel évek, évtizedek alatt kialakult valamilyen kapcsolat, és otthagytam az elérhetőségem, cégeknél, üzleti partnereknél, hivataloknál, ügyvédnél, könyvelőnél, adóhatóságnál, önkormányzatnál, banknál meg még ki tudja hol..Aztán módosítani kell néhány hivatalos dokumentumot is, pl.olyan szerződéseket amelyekben telefonszám volt megadva kapcsolattartásnak. Ezután már csak néhány kiadványt, reklámanyagot, névjegykártyát, honlapot kell módosítani (a korábban kiadottak a számcsere miatt semmit nem érnek, sőt félrevezetőek) és már majdnem kész is. Aztán a végén kiderül, hogy az x ezres telefonszámla csökkent és x-10 ezer lett, viszont a havi bevétel x százezret csökkent, mert az eseti megrendelők száma egycsapásra nulla lett, mert a régi számon kerestek, de hiába. Plusz néhány visszatérő megrendelő inkább olyan partnert hívott akinek nem kellett keresgélni az éppen aktuális telefonszámát. Hát ennyit a balekokról.

(#33) gusthy válasza Lami66 (#32) üzenetére


gusthy
veterán

Hát nemtom, a neten most is találok cikkeket 2013-ból, amikor már bőven volt számhordozás.

(#34) gusthy válasza Lami66 (#32) üzenetére


gusthy
veterán

Update: utánanéztem. Magyarországon 2004 óta lehet számot hordozni, az EU csatlakozás óta, azaz 13 éve. 2012 óta ezt a szolgáltatók intézik, elvileg 24 óra alatt.

(#35) lampada válasza Lami66 (#32) üzenetére


lampada
csendes tag

Ezt a hozzászólást teljesen felesleges volt beírnod, mert már tíz éve is volt számhordozás. Mi mindenesetre 21 év után váltottunk komplett céges előfizetést Telenorról Vodafonra. Hát nem öt forint volt a különbség, az biztos. :Y

(Nnna, ne maradj sokat szerkesztésben, számhordozás 13 éve... :) )

[ Szerkesztve ]

(#36) talamasca


talamasca
senior tag

Nem tisztem megvédeni a Telenort, de jelenleg:
- Alapból náluk van legolcsóbban korlátlan net és elsőnek jöttek ki vele.
- Az adventi naptáruk szuper, sokszor, ha neked az aznapi kedvezmény nem releváns, akkor kapsz másikat.

Plusz adalék:
- Jelenleg - még - TeleKomos ügyfél vagyok.
- Kedvezményes privát csomagom van.
- Semmi, de semmi kedvezményük nincs mostanában (A Magenta 1 meg csodálatos Black Friday-t hagyjuk is)
- Csak hűségszerződésben gondolkodnak.

És a poén: Múlt héten tele lett a Telekommal a tököm és besétáltam a telenorhoz.
Azóta: 3 hónapig (hűség nélkül!) korlátlanul beszélek, netezek, stb. Az adventi naptár után meg 1 hónap ajándék mytv, és 1 hónap ingyenes HBO GO. És még 2 hét sem telt el.

Nekem ez szimpatikus. Persze lehet mondani továbbra is a szokásosat. ;)

“Black as midnight on a moonless night.”

(#37) juuzer válasza talamasca (#36) üzenetére


juuzer
addikt

Ezt aláírom igaz én február óta vagyok T-s. Mind3 szolgáltatónál.van kártyám és pont jól jön a Telenortól és a Vodától az 1-1 giga net plusz 3 nap korlátlan beszélgetés a kékektől. Telekomtól semmit se kaptam. Pedig ez előfizu nem feltöltőkártya, mint a másik 2. Plusz a lassításuk is olyan , hogy még egy google keresés se tölt be.

Vamos a la playa.

(#38) RRamstein válasza talamasca (#36) üzenetére


RRamstein
tag

Én is voltam mind a 3 szolgáltatónál , vodanal a legtovább ,10 évig kb , ennyi idő után kaptam volna havi 1000ft kedvezményt a havi díjamból , plussz a nevetséges dolgaik , hasrautes szeruen ki számláztak 50 ezret , és társai :D telekom meg simán szarik az ügyfelek fejére vastagon , telenornál 2 előfizetésem van az egyikkel korlátlanul beszélek a másikkal korlátlanul netezek és még így is kevesebbet fizetek mint ugyan ezért a másik kettő szolgáltatónál :D

(#39) golyós


golyós
őstag

Most komolyan hasraestek 3 nap korlátlan beszélgetéstől?
Ünnepnap amikor amúgy sem beszél az ember?Nyakon is vágnám a családot ha arról szólna az ünnep, hogy a telefon a fűlükre nöt.
Én ha jól számolom jövőre leszek 20 éve a T-nél, de konkrétan semmit nem érek vele.
Amióta Sugár András távozott azóta lejtmenet van.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#40) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Én is voltam már mind a 3nál,telenor NEKEM a legjobb.BlueL 9690Ft korlátlan beszélgetés +2gb net az sztem okés teljesen.Lefedettségben pedig a környékemen messze a legjobb.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#41) jociolaszi


jociolaszi
tag

A telenornál bármelyik előfizetéses csomagot megnézhetitek a készülékek minimum 20 ezer ft-al olcsobbak a másik két szolgáltatóhoz képest.Én ezért vagyok 18éve ügyfelük és maradok is végleg.

(#42) ForRedGlory válasza talamasca (#36) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mégis mi a gondod azzal, hogy Magenta1 ügyfélként 50.000 Ft kedvezménnyel kaphatsz telefont? :U

(#43) devast válasza Lami66 (#32) üzenetére


devast
addikt

Mintha csak anyámat hallanám mint huszas meg harmincas.... csókolom, 13 éve van számhordozás legalább... a hívószám már "gyakorlatilag" jó ideje szinte az ügyfél tulajdona, oda viszi ahova csak akarja, ez nem indok arra, hogy egy szolgáltató (esetleg egy csomagját) használd 20 évig... az adminisztratív munka egy váltással szinte 0, csak az nem vált akit ez nem érdekel, és ezeken élősködnek a szolgáltatók. Az összes....
Azzal ugye tisztában vagy, hogy a szolgáltató téged magától nem fog SOHA megkeresni azzal, hogy ilyen-olyan jó kedvezményes konstrukciót adjon. Egész addig magasról le vagy sz*rva, amíg oda nem állsz, hogy te bizony most elmennél...

[ Szerkesztve ]

(#44) talamasca válasza ForRedGlory (#42) üzenetére


talamasca
senior tag

Az, hogy sokan nem tudják igénybe venni, mégha akarnák sem.
Ezen pedig a drágalátos Telekom tudott volna segíteni, akkor ha korábban fejleszt. ( optikai szál kiépítés, stb.)
De több, mint 10 éve ez nem fontos, csak a bevétel...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#45) petesejt


petesejt
aktív tag

Fordítsuk le hülyéknek:

A Telenor annak a 13000 ügyfelének, akiknek a lojalitásához és fizetési megbízhatóságához kétség nem fér, ad egy lehetőséget, hogy (1) vagy lelépjen, amit nyilván nem fog, hisz elégedett (2) vagy vegyen egy új készüléket.

Nézzük csak, mekkora a bukta végösszege? Gyakorlatilag elhanyagolható. Reklámérték a hülyéknek: igen magas.

Ügyes. Roppant ügyes. :C

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#46) lugosi válasza talamasca (#36) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

“Az adventi naptáruk szuper”

:DDD :DDD
Ne már. Eddig összesen ha jól emlékszem 5 nap valamilyen videó volt. Fördős Zé főz. A telenor vezetője beszél és elmondja hogy lépésről lépésre és biztos sikerül.

(#47) talamasca válasza lugosi (#46) üzenetére


talamasca
senior tag

Olvasd csak vissza, hogy én pl. mit szedtem össze 1 hét alatt...
És akkor légy szíves írd ide, hogy a másik két szolgáltató mit adott. Hűség-kötelezett témákat hanyagoljuk.

Tényleg, mit is adtak nekünk a rómaiak? :D

“Black as midnight on a moonless night.”

(#48) Teal'C válasza talamasca (#36) üzenetére


Teal'C
addikt

A UPC nél kb 1 évvel előbb volt korlátlan net. De ezt nem kötöszködésből. :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#49) talamasca válasza Teal'C (#48) üzenetére


talamasca
senior tag

Nem kötözködés.
De:
- Sokkal lassabb net.
- Drágább.
- Hűségszerződés köteles.
- És lehet, hogy rosszul tudom, de csak UPC előfizetőknek van. (Ha ez igaz, akkor meg ott vagyunk, mint a Telekomnál a Magenta 1...)

Egyébként meg történelmileg a Vodafone-nál volt előszőr korlátlan mobilnet. Igaz, hogy betárcsázós modem sebességgel... :D

[ Szerkesztve ]

“Black as midnight on a moonless night.”

(#50) ForRedGlory válasza talamasca (#47) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Tényleg, mit is adtak nekünk a rómaiak? :D"

Aquincumot. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.