Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Már a Samsung is megerősítette ugyanezt múlthéten. Nem?! :F

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Már mindegy, másfél hónapja a legnagyobb konkurenciánál vagyok :P és egy csapásra jobb lett a térerő ugyan azon környezetben.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#3) joey04


joey04
titán

Jó reggelt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Curtain válasza Fritz Teufel (#2) üzenetére


Curtain
senior tag

Köszönjük hogy ezt a fontos dolgot megosztottad velünk! Használd egészséggel!

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#5) adamklark


adamklark
senior tag

majd hiszem ha látom..

(#6) viragdani01 válasza kakuk.tamas (#1) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Én is úgy emlékeztem, de nem találtam hivatalos vagy legalább hivataloshoz közelítő nyilatkozatot Samsung oldalról, csak kiszivárgott Geekbench eredményeket. A legutóbbi még az volt, hogy a mobilos divízió az Exynos 2300-at akarja nyomatni mindenáron az S23-akba.

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#7) Luck Dragon

Szegény Exynos :DDD Sebaj, legalább most nem lesz fanyalgás ,hogy megint az lesz kapható.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) Aryon87


Aryon87
félisten

Nem állok addig fél lábon.. Tuti hogy Exykaksi is jönni fog, mert nehogymár :N

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9) kengyel


kengyel
nagyúr

Ideje lenne már, az eladásokon is jobban látszana. Sok víz lefolyik még a Dunán.

kengyel

(#10) leslien


leslien
nagyúr

Samsung hasn’t stopped working on Exynos 2300, but will it power the Galaxy S23?
na jóvan már ... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#11) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Samsungék végre a csöves európaiakat is emberszámba veszi. :C

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#12) Somatom válasza Fritz Teufel (#2) üzenetére


Somatom
veterán

Az melyik lenne? Huawei -ben nincs 5G, Asus -ban nincs DeX. Mi van még, ami tudná azt, amit a Samu?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13) sagit


sagit
addikt

Nagyon jó.... Az s22 a laggtengerevel nálam elérte 8 év Samsung flagship hasznalat után hogy almara váltsak. De most már a hajukat kenhetik.....

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#14) doooo válasza Fritz Teufel (#2) üzenetére


doooo
veterán

És ennek mi köze a Snapihoz? Ja, semmi.

(#15) mjani1172


mjani1172
addikt

Micsoda sírás lesz. :)
Jaj, milyen drága, Exynossal biztos olcsóbb lenne, nem is melegedne mint ez a
sz.r sd, na meg nem is merülne úgy mint a nyeletlen balta. Miért nem jön, pedig sokkal jobb volt.

(#16) Segal válasza Somatom (#12) üzenetére


Segal
veterán

A Samsungban meg gyorsan tölthető akksi nincs :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#17) Somatom válasza Segal (#16) üzenetére


Somatom
veterán

Azt a fétist sosem értettem. Miért kell gyorsan feltöltődnie? Van, aki csak fél órát alszik naponta? Tudom, van az a cucc, csak hát .... ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18) adamklark válasza Segal (#16) üzenetére


adamklark
senior tag

tölt az elég gyorsan :)

(#19) Aryon87 válasza Somatom (#17) üzenetére


Aryon87
félisten

Mert a gyorstoltessel is csigalassu. Mig mas fel ora alatt 80%-ot felepumpal, addig a Samu jo esetben 40%-ot. Es van az a szitu mikor jol jon a gyorstoltes...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20) Segal válasza Somatom (#17) üzenetére


Segal
veterán

Én meg speciel az 5G-t nem értem, de nem vagyunk egyformák :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#21) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Akkor ezt még megvárom, pedig már többször megrendezett a kezem. Utoljára az 14pro bejelentés után, hogy vegyek egy 13pro-t...de a céges iphone-om mindig visszatart, nem való nekem az ios :U
4 éve vettem utoljára a 2 telót, szóval nem kapkodok :DDD Ha sd lesz, lehet megint meglesznek 4 évre a család készülékei.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#22) DrDoktor válasza Somatom (#17) üzenetére


DrDoktor
tag

A dex és 5G fétist nem értem.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#23) Donki Hóte válasza Fritz Teufel (#2) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Költözz Kiskunrettenetesről egy rendes helyre, mindjárt nem lesz térerő gondod :P

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#24) TomPack válasza mjani1172 (#15) üzenetére


TomPack
őstag

Akkor én már most elkezdem;
Én nagyon sajnálom az Exynos-t.
Nem sok csúcskészülék mondhatja el magáról, hogy fajtiszta. Nincs még egy olyan gyártó, ahol ennyi mindent legyártanának házon belül. A kijelző, ram, soc, háttértár, akku, kamerák is minden Samsung.
Volt, eddig. :(

(#25) sfefe válasza TomPack (#24) üzenetére


sfefe
őstag

De nem dobják állítólag hanem fejlesztik...és lehet a 24el visszajön... Ki tudja... Párom ultrájával semmi gond nincs nem értem ezt a hisztit miatta ..

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#26) fairi válasza DrDoktor (#22) üzenetére


fairi
addikt

5G kezd kiépülni,és egyre elterjedtebb.ha nem 1 évre veszed a telefont akkor most már elvárható h tudja.

(#27) Somatom válasza DrDoktor (#22) üzenetére


Somatom
veterán

Ahogy előttem írták, egy csúcstelóval hosszú távban lehet gondolkodni. Négy és fél éves lesz a telóm, mire kijön az S23. Négy és fél év múlva már igencsak benne leszünk az 5G -ben.
Minek vesz az ember egy ilyen Samut, ha nem használja ki a tudását? Én rendszeresen használom a DeX -et. Tévézek, filmezek, netezek rajta.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#28) adamklark válasza Aryon87 (#19) üzenetére


adamklark
senior tag

van supercharge egyébként, gyorsan tölt csak melegszik a telefon tőle. ott az opció ha nagyon akarod

(#29) janeszgol válasza Somatom (#27) üzenetére


janeszgol
félisten

A Dexet munkara talaltak ki. Legalabbis mindig azzal reklamoztak. :P

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30) janeszgol válasza DrDoktor (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

Itt ketten sem ertitek az 5G fetist, megis emiatt is fikazzatok a Huawei-t. Miert?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#31) Somatom válasza janeszgol (#29) üzenetére


Somatom
veterán

A telót meg telefonálásra, oszt nézd meg, hol tartunk! :P
Egyébként sem ez lenne az első eszköz a történelemben, amit másra használnak, mint amire kitalálták. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#32) Zozzy94


Zozzy94
tag

Kifejezetten üdvözölendő változás lenne üzemidőben, gyorsaságban és kamerában is

Jobban elgondolkodtatna a váltáson :))

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#33) ace05


ace05
senior tag

S22 ultrám van. Nekem igazat megvallva nincs bajom az exnossal. Lehet azért, mert nem játszok a telefonnal. Röhögve kibírja a telő másnap reggelig mikor újra feltöltöm, nincsenek melegedések. Ellenben a másik samsung telefonom ami a Note 9-es volt, na ott katasztrófa volt. Melegedett, nagyon merült. A végén már vagy 3-szor töltöttem egy nap. Pedig azt a telefont a samsung utolsó jó telefonjának tartom.

(#34) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Az irodában ami egy vasbeton szerkezetes épület, adott helyeken mindenkinek volt térereje csak nekem nem. Aztán mivel a Vértesen keresztül járok, ott is sok esetben megszakadt a kapcsolat. Nem hogy az Android Autó nem ment, a telefon is megszakad.
A DeX valóban királyság, de ezt a kompromisszumot bevállaltam. Nem bántam meg. Igaz, nem mindenhol megy a CarPaly, de a telefon csak két árnyékolt helyen szakad meg, egyébként folyamatos (nem számítva a bugokat). Irodában meg nem találok árnyékolt helyet, akár folyamatos Viber kapcsolattal sem. Tehát nem kell már az ablakok közepére helyezkednem telefonálás közben, bárhonnan megy a telefonálás és folyamatos az adatkapcsolat. Vagyis a felhasználói élmény összességében pozitív a kompromisszumok ellenére.
Imádtam a Samsung telefonjaimat, de na. Elegem lett a térerő keresgélésből. Főleg, hogy azt hittem az S7-ről az S20+ már nem okoz ilyen problémát. Nem kis csalódás volt.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#35) Mr. XYZ_001 válasza Fritz Teufel (#34) üzenetére


Mr. XYZ_001
lelkes újonc

Most már érdekel mi lett az S22 helyett.

[ Szerkesztve ]

(#36) Fritz Teufel válasza Mr. XYZ_001 (#35) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

12 év Droid után iOS-re váltottam, így lett iPhone 14 Pro Max. Mondjuk kézhezvétel és belakás után két napig nem álltam szóba magammal, de most már megszoktam. Szerencsére engem elkerültek a bugok leszámítva, hogy a Waze minden második alkalommal vagy elakad az indulási ponton és nem navigál vagy ugyan ez és össze is omlik ha belebabrálok úgy, hogy a CarPlay is újraindul. aztán nem működik mintha mi sem történt volna.
A térerő és a hangminőség parádés, de nem S22 hanem S20+ után. A többit már megszoktam, csak hozzáállás kérdése. A DeX viszont nagy királyság volt, az ha megint úgy alakulna hogy nincs notebook akkor nagyon hiányozna.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#37) 7Heads Drago válasza Somatom (#17) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Miért kellene az alvás ideje alatt töltőn lógnia ha elég neki fél óra???

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#38) 7Heads Drago válasza Donki Hóte (#23) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Egyből a torony mellé, hogy legyen akkor már beltéri lefedettség is. :P
Eszembe nem jutna samut venni. Mindenki csak panaszkodik rá, de véletlenül se cserélné le. Inkább szívják a fogukat... ezt látom a munkahelyemen.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#39) adamklark válasza 7Heads Drago (#38) üzenetére


adamklark
senior tag

én mindig meglepve olvasom, sose voltak ilyen problémáim szerencsére

(#40) 7Heads Drago válasza adamklark (#39) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Sík vidék, Kecskemét környéke. Én se értem hogy mi az oka. De tény.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#41) Segal válasza 7Heads Drago (#37) üzenetére


Segal
veterán

Azért mert nem tudja a Samsung a gyorstöltést. Ha tudná akkor a világ legjobb tulajdonsága lenne a szemében és a többi gyártó elszégyellhetné magát hogy milyen lassan tud tölteni...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42) 7Heads Drago válasza Segal (#41) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Tudja. Csak nem a 80-100 wattosat. Én évek óta használom a Huawei 27 wattosát. Nekem megfelelt eddig. A Samu 25 wattosa se rossz, csak lehetne jobb is. A lényeg hogy van benne. Nem ez a fő gond a teloval az én szemszögemből. :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#43) Somatom válasza Segal (#41) üzenetére


Somatom
veterán

Tévedsz. Ez az akku dolog nálam nem szempont. Eleve minden hónapból két hetet egyfolytában töltőn van a telóm. Van töltőm otthon, az autóban, a motoromon és van még két powerbankom. Teljeen szükségtelen a gyorstöltés.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#44) Segal válasza 7Heads Drago (#42) üzenetére


Segal
veterán

Ennyi erővel a 10 ezer forintos telefonban is van kamera csak rosszabb mint egy csúcsmodellben :P
Ha egyszer az ember megszokta hogy gyorsan feltölt a telefonja (vagy mások példájából kiindulva dex, 5g stb.) akkor abból utána már nem szeretne lejjebb adni. Márpedig ha én pl visszamennék Samsungra akkor a 25 wattos "csodatöltésük" csiga lassú lenne...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45) Segal válasza Somatom (#43) üzenetére


Segal
veterán

Leírtad a lényeget. NÁLAD. Én meg pl a dex-et nem hogy nem használtam, hanem ki sem próbáltam anno mert engem meg az nem érdekelt, ettől függetlenül nem írom hogy fölösleges vagy azt hogy baromság benne mert neked pl örömet szerzett hanem csak elfogadom hogy nem vagyunk egyformák ami neked/m fontos 1 telefonban az nem feltélen lesz nekem/d is fontos. :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46) Elit3Zotya válasza Segal (#44) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Ez így van.
Most a fold 4-en nekem eléggé kula, hogy nem tölt fel olyan gyorsan mint a 12S ultra. Nem érvágás, de azért nagyon nem mindegy.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#47) Somatom válasza Segal (#45) üzenetére


Somatom
veterán

A kettő teljesen más tészta. A DeX egyértelmű, hogy miért jó. De, a gyorstöltésnek mi értelme? Az ember minden nap többet alszik, mint amennyi idő alatt normál töltéssel feltöltődik a teló. A gyorstöltéshez is vinni kell a töltőt és kell egy röfi is. Akkor inkább viszem a powerbankot és nem függök a röfitől. Ha az ember reggel leveszi töltőről, akkor nagyon intenzív használat kell ahhoz, hogy ne legyen elég egy 10 ezres powerbank.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48) adamklark válasza Somatom (#47) üzenetére


adamklark
senior tag

ha sietsz, nekem is volt hogy elaludtam és 20 perc alatt felkaptam olyan 70%-ra. jó ha van de ha lehet nem használom.

(#49) Somatom válasza adamklark (#48) üzenetére


Somatom
veterán

Az csak úgy lehet, hogy lefekvés előtt nem raktad töltőre.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#50) Hallosz


Hallosz
senior tag

Hiszem ha látom.... Ha és amennyiben így lesz, meggondolom a visszatérést.
(Saját tapasztalat van a térerő és üzemidő különbségre az SD javára.)

Mert lakni, muszáj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.