Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

Régen is bevált, hátha most is. - Gondolhatják.... :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) fateless


fateless
veterán

Az új számozás alapján tehát csak 9-féle készüléket árulnak majd?
Vagy ameddig ez kiatart, addig lesz 500, 510, 520 a középkategórián belül, aztán 5 év múlva megint váltanak a 4 számjegyre.
Esetleg lesz 500-00, 500-03 és a többi.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#3) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Nem lesz ez rossz!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Úgyfest h megint elakarják sütni at amit már az N79 el és az 5230 al megcsináltak.De mivel az utóbbira igencsak nagy volt a kereslet lehet h ennél is beválik sose árt egynél több fajta szín:R

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#5) rudymester


rudymester
senior tag

Még egy számozási rendszer. Nagyszerű, akkor mi a frászért kellett a betűvel kezdődő típusokat kötőjeles számokkal keverni. Nap mint nap jönnek, hogy pl C3-at keresnek, de nem a qwerty-set, hanem a C3-01-et. A legtöbb ember felé csak az első 2 karakter jut el.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#6) Karma


Karma
félisten

Élőben is olyan bitangpusztulatosanfostos a sebessége, mint a Meet the Nokia 500 videón?

“All nothings are not equal.”

(#7) amanoba


amanoba
őstag

nem a mobilarena blogban akartátok ezt lehozni?
vagy csak nekem tűnik inkább odavalónak..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#8) Tyren


Tyren
aktív tag

Én nagyon drukkolok neki!
Specifikáció alapján ilyen ár mellett elég versenyképes. Ha a rendszer tudja azt a sebességet, mint a C7, akkor szeritnem egy mindennapi okostelefonnak teljesen megfelel és korrekt versenytársat jelenthet az Androidos gépeknek.
Jó lesz ha már kezd magával valamit a Nokia, mert elég csehül áll :O

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#9) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Ahoz képest hogy Edof kamera van benne, elég vastagra sikerült szegény tella. :( (Vagy ez csak nekem tünt fel? :U )

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#10) David75


David75
őstag

Ez a bullshit halmaz a színekkel valami eszméletlen.

A telefon pedig, hát nem tudom wawe2 45k, omnia7 53k, galaxy ace 50k... :(

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#11) ADAM1337 válasza David75 (#10) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen ilyen kategóriában nem állja meg a helyét.
Kb a 20k-s droidok közé belehetne rakni és még ott is igen vérszegényesen szerepelne...

[ Szerkesztve ]

(#12) MikroTikker


MikroTikker
tag

Jajj, ezek a termékelnevezési változások engem annyira össze bírnak kavarni, pedig náluk volt már eddig is jó sok variáns. Én valahogy jobban szeretem, mikor neve van a típusoknak és/vagy egy egyszerű szám, mint mikor számozzák őket 3-4 számjeggyel.

(#13) David75 válasza ADAM1337 (#11) üzenetére


David75
őstag

Hát egy galaxy ace melett nem nagyon tudom hogy rúghatna ez a nokia labdába...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#14) VD válasza David75 (#13) üzenetére


VD
őstag

Ingyen navigációval, alacsonyabb árral és végre nem egy iPhone másolat ihlette külsővel. :P

(#15) David75 válasza VD (#14) üzenetére


David75
őstag

Gyengébb kamerával, népszerűtlenebb os-el. Nagyobb kijelzővel. Nagyobb alkalmazás boltal...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#16) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

na feltalálták a nagy okosságot: cserélhető hátlap. 20 éve létezik de sebaj xD

All→M8

(#17) kbencee


kbencee
aktív tag

Gyenge akksi, gyenge kamera, őskövület oprendszer, mindez 50-ért? :W

Annak függvényében, amit látok idén a Nokiától, komolyan kezdek félni, hogy milyenek lesznek az új W7es készülékek...

(#18) VD válasza David75 (#15) üzenetére


VD
őstag

"Gyengébb kamerával,"
A lőtéri kutyát nem érdekli mit tud a kamera egy mobilban. Ez valami fórum betegség, hogy ezen lovagol mindenki. Hányós Pistit ezzel is le lehet majd kapni és felrakni az FB-re.
"népszerűtlenebb os-el."
Fórum lakókon kívül senkit nem izgat mi van a motorháztatő alatt. :N
"Nagyobb kijelzővel."
Ez még talán indok is lehet. :K
"Nagyobb alkalmazás boltal..."
Angry birds van az OVI-ban is. ;)

(#19) David75 válasza VD (#18) üzenetére


David75
őstag

A lőtéri kutyát nem érdekli mit tud a kamera egy mobilban. Ez valami fórum betegség, hogy ezen lovagol mindenki. Hányós Pistit ezzel is le lehet majd kapni és felrakni az FB-re.

Igenis sokakat érdekel én is csak az omnia7-el fotózok és egy autofocus számomra például elengedhetetlen. És hidd el a kemera rengeteg embert érdekel.

Fórum lakókon kívül senkit nem izgat mi van a motorháztatő alatt.

Dehogynem, a csapból is az folyik hogy így android meg úgy és mindenki azt akar.

Angry birds van az OVI-ban is

Jó és abból áll szerinted a világ? :F

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#20) VD válasza David75 (#19) üzenetére


VD
őstag

Megdönthetetlenek az érveid! :R

(#21) JR.CSé válasza David75 (#19) üzenetére


JR.CSé
senior tag

+1 szerintem teljesen igazad van.Nekem is elengedhetetlen a jó minőségú kamera.Nem is értem manapság miért spórolják ki és raknak bele EDOF camerát...

VD: Szerintem ne köss bele senkibe se mert mindenkinek másra kell egy mobil, és spec elég sokmindenkit érdekel h mit is nyomkod, tekintve h a csapból is ez jön...

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#22) Tom_01


Tom_01
csendes tag

"Korábban is a finnek voltak az egyetlenek, akik csempésztek valami logikát a készüléknevekbe ... "

Na azért ez erős túlzás, azért a Sony Ericsson régi számozása lényegesen logikusabb volt ... tény, hogy már nem, de azért ekkora balgaságot ne írjunk már!

(#23) JR.CSé válasza Tom_01 (#22) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Ha azt nézed h mostmár egyáltalán nincs logikája akkor a kijelentés nem is akkor badarság:)Bár már igazából egyetlen olyan gyártót sem tudnék mondani amelyik még logikusan nevezi el a késuülékeit.Mindenhol a hangzatos nevek stb... a hideg futkos 1-2 miatt a hátamon.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#24) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

Jó lenne ez... Csak nem 2009-et írunk, és ez még a Nexus One szintjét sem éri el :O

[ Szerkesztve ]

(#25) David75 válasza AMD ehog (#24) üzenetére


David75
őstag

Nexus one? Jó hogy nem a htc sensation-hoz hasonlítod. Ez kb galaxy ace konkurens maximum...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#26) FET-MEN


FET-MEN
veterán

szerintem jó lesz :)

Iphone 7

(#27) gzbotii válasza VD (#18) üzenetére


gzbotii
veterán

(#18) VD: "Angry birds van az OVI-ban is" :C :))
hat ez nagyon joooo

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28) tlala


tlala
addikt

Nekem is nagyon fontos (lenne) a kamera minősége (is) 50e Ft-os sávban...
Amúgy a Nokia miért retteg ilyen betegesen az Androidtól???

(#29) Gabi 8906 válasza tlala (#28) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

"A Nokia hosszútávon nem látja jövedelmezőnek az Androidot."Nekem ez rémlik, de majd valaki úgyis kijavít ha nem így van. :)

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#30) gzbotii válasza Gabi 8906 (#29) üzenetére


gzbotii
veterán

es tulzottan instabil ,mertr amit enyi gyarto fejleszt az nem lehet jo..
de ugye, h az o kezukben a symbian felemelkedett, az egyertelemu :DD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#31) Gabi 8906 válasza gzbotii (#30) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Én nem értek 1-et a Nokia döntésével. :N A Symbiannak úgynézki szép lassan vége...
Androidot kipróbálhatták volna. :K

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#32) Akoneira


Akoneira
tag

Csak ez a fix fókusz... :( :(

Htc Desire >> Apple IPhone 4s >> Blackberry Q10

(#33) David75 válasza Gabi 8906 (#31) üzenetére


David75
őstag

A valódi indok szerintem az android mellőzésére az hogy túl későn kapcsoltak és már nem tudnának versenyezni a piaccal, meg amúgyse a hardver fejlesztésről híresek ami az androidnál vessző paripa. Tehát ha androidot nyomnának és 2011-ben az lenne a fejlesztés hogy a 600mhz-s arm11-et felhúzzuk 1000-re akkor a samsung az lg és a htc meghalna a röhögéstől.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#34) =Mentor= válasza David75 (#10) üzenetére


=Mentor=
őstag

Nem tudom ezek az árakat honnan szedted, de nem független teló árak az tuti, mert Árgépen ennél 10-20 ezerrel magasabb árak vannak. Omnia 7 már kapásból nem egy kategória ezzel....

(#16) noxwill: A cserélhető elő és hátlapot a Nokia hozta be a divatba amit aztán jópár gyártó lemajmolt erről papolj inkább...

A színekkel nem tudom mi a baj, 8 féle hátlappal lesz kapható, a konkurens gyártóknál nem is jellemző akkora választék. 50 ezres mobilnál nem kell csodát várni a fényképezőnél ha fixfókusz ha nem...

[ Szerkesztve ]

(#35) FET-MEN válasza =Mentor= (#34) üzenetére


FET-MEN
veterán

lesz ez olcsóbb is..és sikeres lesz mint az 5230 . szerintem. az 5230 is egy nagyon patent kis telefon, én kifejezetten szeretem. :))

Iphone 7

(#36) csab2


csab2
veterán

A Nokia újabb számozási rendszert vezet be. Röhögnöm kell.
Nemhogy elkezdenének normális telefonokat gyártani!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#37) David75 válasza =Mentor= (#34) üzenetére


David75
őstag

A mobilaréna egyik beszállítójától néztem az árakat gsmline...

"Omnia 7 már kapásból nem egy kategória ezzel...."

Miért mert 3k-val drágább?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#38) csab2 válasza David75 (#37) üzenetére


csab2
veterán

Azért azt se felejtsd el, hogy ez az 50 bevezető ár, gyári garival. Nem olyan rossz az.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#39) David75 válasza csab2 (#38) üzenetére


David75
őstag

omnia7-re meg a galaxy ace is. A bevezető ár duma meg senkit nem érdekelne ha épp most akar telefont venni.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#40) fateless válasza David75 (#37) üzenetére


fateless
veterán

Szerintem is kicsit drága az indulóár, de a gsmline akciós (herélt csomag) árát jól tudjuk, hogy nem lehet alapul venni. A gsmline-os gyári garis teljes csomag árát már veheted alapul.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#41) David75 válasza fateless (#40) üzenetére


David75
őstag

Jó de galaxy ace-t már mindenhol kapsz 50-ért...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#42) kutti


kutti
tag

nem tudom de a nokia még mindig nem nőtt ki az edof-ból? ráadásul egy ilyen középkategóriás telefonba bepakolnak egy 1GHz-es procit az N8-ba meg egy 680 MHz-eset...

(#43) David75 válasza kutti (#42) üzenetére


David75
őstag

Sajnos nem hogy kinőtt most kezdi igazán alkalmazni:D

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#44) jaimee


jaimee
tag

Szerelmes lettem! <3 Mikor jön ki? A kutyám úgyi most ette meg az SE-mat, ideje visszaváltani Symbianra :D

2 éves Labrador vs. SEX10MiniPro = Az okostelefon nem bizonyult elég okosnak, hogy elmeneküljön... R.I.P.

(#45) Brutális eb válasza David75 (#10) üzenetére


Brutális eb
addikt

+1 +Valóban drága.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#46) Tyren


Tyren
aktív tag

Amúgy lehet szidni a Symbian-t, de én egyetértek vele, hogy a Nokia nem állt be az Androidos gépek közé. Használtam Adnroidos telót és nekem nem tetszik. Összevisszaság az egész, nem látom át, hogy mit csinál és ez nekem baj. Pl jó lenne tudni, hogy ha minden alkalmazás le van tiltva, akkor miért szív le egy nap alatt 70MB adatot a netről... Még a gmail sync is ki volt kapcsolva és nem bóvli telóról van szó, hanem Samsung Gio-ról.
Meg engem idegesít, hogy nincsen rá rendes támogatás. Ma veszek egy Androidos telót, 2.3-as rendszerrel és holnap kijön a 2.4-es, akkor 10 gyártóból 9 nem fogja frissíteni a régebbi modelleket. Ez jó, ha félévente új telót veszel, de én azt nem szeretném.
Van akinek nem kell az Andriod.

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#47) FET-MEN válasza Tyren (#46) üzenetére


FET-MEN
veterán

+1, de nekem GT540en úgy napi 200kb a forgalmam, én levettem a háttéradatokat,és már jó :D ,de a frissítési problemekkel sajnos igazad van.

Iphone 7

(#48) leviske


leviske
veterán

Most ez miben jobb, mint a C5-00 számozás? Vagy már spórolni kell a tintával is?

"egy kicsit reménykedtünk, hogy három csapatra osztva fogunk számháborúzni/paintballozni a belvárosi irodaházban"

A piros csapat biztos örömködve fogadta volna. :DDD

(#49) David75 válasza Tyren (#46) üzenetére


David75
őstag

"A valódi indok szerintem az android mellőzésére az hogy túl későn kapcsoltak és már nem tudnának versenyezni a piaccal, meg amúgyse a hardver fejlesztésről híresek ami az androidnál vessző paripa. Tehát ha androidot nyomnának és 2011-ben az lenne a fejlesztés hogy a 600mhz-s arm11-et felhúzzuk 1000-re akkor a samsung az lg és a htc meghalna a röhögéstől."

Nem hinném hogy annyival átláthatóbb lenne a symbian mint az android...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#50) blueMerle válasza Tyren (#46) üzenetére


blueMerle
veterán

Az hogy nem tudod beállítani a telefonod, már ne is haragudj, de azt hiszem nem a telefon hibája. Érdekes módon sem nekem, sem több millió androidos usernek sem generál véletlen adatforgalmat. Akkor biztos a rendszerrel van a baj, értem. :U

Tudod ez olyan mintha beülnél egy autóba vezetői tudás nélkül majd közölnéd hogy ez szar, mert nem tudsz vele menni és inkább visszaülsz a biciklire. Érzed hogy kb. ugyanerről van szó?

Egyébként ha szakmailag reagálok:
ha minden alkalmazás le van tiltva,
Nem alkalmazásokat kell letiltani hanem ki kell kapcsolni az adatkapcsolat engedélyezve opciót.

10 gyártóból 9 nem fogja frissíteni a régebbi modelleket.
Légyszives hivatkozz erre a statisztikára. Vagy ez amolyan saját statisztika? Annak tűnik, mert baromira nagy hülyeség. :) És ha már itt tartunk, mutass olyan érintős Symbiant amire frissítésként kijött a 3-as vagy az Anna. ;)

Az Androidot nem kötelező szeretni és használni, ha neked a Symbian tetszik, akkor azt veszed, csak lehetőleg ne írj valótlanságokat a tájékozatlanságodból eredően :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.