Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102) Misály válasza Hobbbyt (#97) üzenetére


Misály
addikt

Koszonom, jo ara van:D

Szerintem nincs az azert lemaradva ennyi eroforras boven kiszolgalja gyanuim szerint az uj symbiant. De persze majd a tenyeremben kiderul.

De ha azt nezzuk hogy milyen gpu van benne es hogy nem virtualis gep hajtja az ui-t szerintem nem lesz az olyan rossz.

(#103) attisx


attisx
addikt

Vazz. Hirtelen azt hittem az "Ingatlanpiaci körkép" topikban vagyok... :U

Lassan zárni kéne az offodát. Megkérném az Offó Nénit, küldje haza a gyerekeket! ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#104) bnss válasza Hobbbyt (#101) üzenetére


bnss
veterán

Az OFFolásból elég lesz, vonatkozik ez mindenki másra is!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#105) plus44


plus44
veterán

Na jó ez már tényleg csak a hype része szerintem...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#106) Hobbbyt válasza bnss (#104) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Elnézét. Tényleg nem témába illő volt. :R
...De mindenképp elgondolkodtató :DDD

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#107) jacis válasza bnss (#104) üzenetére


jacis
nagyúr

Végre már.
Köszönjük.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#108) zack


zack
nagyúr

Én nagyon várom már az első teszteket...Kíváncsi vagyok mit hozott össze a Nokia. :K
Sok fos telefont adtak ki az elmúlt időszakban, tehát ha az N8 jó is lesz, még ez se lesz elég ahhoz, hogy az elmúlt mélyrepülős időszak feledésbe merüljön. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#109) Quasi_modo válasza zack (#108) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem hát. Ahhoz még sok jó mobil kell. Meg a Symbian ^4 + MeeGo.

[ Szerkesztve ]

valami

(#110) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

szervezetlennek tűnt az egész, ahhoz képest hogy ekkora hype.

de le vannak égve esek a svédek. ilyen erős a nap északon? :)

milyen projektorok ezek? :Y

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#111) zack válasza Quasi_modo (#109) üzenetére


zack
nagyúr

Kíváncsi leszek hogy mire lesz elég a proci. Mert ha gyors lesz a rendszer és optimalizált, a kutyát se fogja érdekelni hogy nem 1Ghz a proci. Csak félő, hogy 1Ghz alatt a 720p felvétel és lejátszás sarkallatos pont lehet, mert oda azért kell a kakaó.
Biztos baromi drága lesz, de szvsz. ha az SGS fölé lesz belőve, és tartani fogja azt a 160-180k árát, akkor bukásra van ítélve. Ehhez az árhoz túl kevés az innováció 2010 Q4-ben, és ezt a vásárlók is tudják. Persze 1-2 fanatikus biztos megveszi majd ennyiért is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#112) Quasi_modo válasza zack (#111) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Hát lehet, hogy még mindig fafejű a management. Pedig árazásban most a Wave példáját kellene követniük.

valami

(#113) zack válasza Quasi_modo (#112) üzenetére


zack
nagyúr

Ha eljátszadozunk a gondolattal, mi lenne ha jól sikerülne, és olcsó lenne...Lehet lecserélném a Wave-et. :B Még talán akkor is, ha Galaxy S ára lenne csak. A Wave ára túl baráti. De persze így láttatlanban nehéz ilyet kijelenteni. A Wave baromi jól sikerült modell, az N8-at meg (még) sűrű homály fedi és kérdőjelek sokasága.

Te cserélni fogod az I8910 HD-t N8-ra?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#114) attisx válasza AXisBOLD (#110) üzenetére


attisx
addikt

"milyen projektorok ezek?"

Ha pontosak a smartnews.hu információi, akkor négy darab ilyet használtak: [link]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#115) zack válasza attisx (#114) üzenetére


zack
nagyúr

"Csak" 130.000 USD darabja... :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#116) AXisBOLD válasza attisx (#114) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nem semmi :Y köszi

8400W :C

Aurea mediocritas

(#117) Nems


Nems
tag

Sziasztok.

Nekem most egy Nokia Xpress music-om van és nagyon sok zenét hallgatok .
Az lenne a kérdésem, hogy ez a teló meddig bírná aksival ha ilyen sokszor hallgatok zenét?
Előre is köszi: Fruzsi ;) :)

a lelkes amatőr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.