Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Mic ACE válasza Lirion (#43) üzenetére


Mic ACE
aktív tag

Nos ha valaki piacot veszít, akkor az azt jelenti, hogy más meg piacot nyer, ha a piac összességében nem csökken (márpedig ezen túljutottunk). Ez ugye matematika, nem álom. :K

De tudod mit, lehet, hogy igazad van, és amit te olvastál az a valós információ. Annyit azért hozzátennék, hogy nemrég valahol én is olvastam egy cikket, hogy ki merre mozdult a piacon, és ott csak az LG esett nagyot, a Nokia stagnált, és persze Apple, HTC, Samsunk, kínai "nonamek" stb. jöttek, mint a talajvíz. Megpróbáltam megkeresni a cikket, de hirtelen nem találom (Ha közben ráfutok, azért beidézem). Viszont ezt találtam. No most akkor mi van? A te adataid egyet mondanak, amit én olvastam az mást, ez meg egy egészen eltérő harmadikat. Ahány kimutatás annyi eredmény. Valószínűleg mind attól függ, hogy ki a megbízó a statisztika elkészítésére. Innentől kezdve azt hiszem én nem szám háborúzok, mert nincs értelme.

Viszont állítom, ahhoz képest, hogy korábban mennyi ismerősömnek volt Nokiája és netán Symbianos telója, most szinte nullához konvergál a számuk. Ez nyilván nem reprezentatív, de nyilván jelzés értékű. És bizony egyre többnek van "okostelefonja", ami leginkább Androidos, esetleg véletlenül egy-egy iPhone, netán Badás is befigyel. Ez szubjektív felmérés, de nekem azt sugallja, hogy jók a sejtéseim. Aki másként gondolja, az nézzen körül saját ismerősei körében, és ha azt tapasztalja, hogy egyre több a Nokiás/Symbianos, akkor reménykedjen, hogy én tévedek. Nem tudok többet hozzátenni, részemről ennyi. :U

[ Szerkesztve ]

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.