Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#348) Norb79 válasza Mike (#346) üzenetére


Norb79
őstag

MS szokta az nyilatkozni, hogy növeli és ők ugye látnak konkrét statisztikákat. Én nem, de nekem ezek a tippjeim:
- benne a játék a gamepassban, de kikerül, megtetszett akarok még játszani megveszem
- benne a játék a GP-ban, de csak az alap, megtetszett veszek DLC-t
- benne a játék a gamepassban, de hányok az egész win10storeos izétől, szóval csak megdemózom, aztán megveszem steamen (ez akár MS játékra is igaz lehet, ami amúgy sose kerül ki a gamepassból)
És ezekhez még el se engedtem nagyon a fantáziám, mert az első kettő velem is gyakran megesik, míg az utóbbi azért inkább az ismerősi körben jellemző, engem nem bánt a kliensnélküli játék, nincs ilyen steamkliens fétisem, mint egyeseknek. Szóval inkább olyasmi lehet ez GP az eladások szempontjából, mint régen a demó volt, vagy most a 10 órás trialok, meg az ingyen hétvégék, csak egyel komplexebben.
És akkor még mindig kérdés, hogy az első napos váráslásokat kannibalizálják, vagy a nyócat egy dodóért bundlizósokat, mert nagyon nem mindegy.
Azt, hogy az MS fizet, vagy fordítva azt nem tudom. Szerintem továbbra is inkább netflix modellt másolnak inkább, nem az Auchanét, ott a netflix fizet, szóval én az MSre tippelek, de konkrét infóm nincs, szóval ez csak szubjektív randomtipp.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.