Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#264) johnnyjungle válasza kort01 (#263) üzenetére


johnnyjungle
tag

"4.4 alatt sehol sem tudtam az EPO-t beállítani, még a Locaton Based Service-on belül sem. Lehet, hogy a manuális EPO fájl bemásolása működne, de az nem megoldás. Ha ezt meg tudnád nézni... illetve van-e bármilyen hiba ez alatt?"

EPO file másolásával még nem próbálkoznék, ámátőr vagyok én ahhoz:)
Viszont a VIBEUI_V1.5_1419_5_ST_S650_mod_by_Kort_v1.0 éppen tesztelés alat van, eddig :C :R neked!
Ha találok valamit, küldöm.

"4.2-n valóban beállítható az EPO, de az általad leírt hibajelenséget nem tapasztaltam. Tudnál felrakni képernyőmentést erről? Illetve, hogy pontosan mit nyomsz és milyen sorrendeben? Ilyen kettős figyelmeztetést csak a 4.4 alatt láttam, de ott nem volt loop."

Mivel tegnap este elfogyott a türelmem, fel is tettem a te 4.4-esed, úgyhogy ez a vonat elment, annyi eszem nem volt, hogy telepítés előtt, még gyorsan egy-két képernyőt lójek az üzenetekről.
De: location services menüben a 3. opció (adatforgalom alapú meghatározással kapcsolatban) produkálta azt, hogy miután beletettem a pipát, jött az androidos megerősítés kérés, ha azt engedélyeztem, jött egy lenovos szar, hogy az autonavi kéri, hogy engedélyezzem. Ha cancel, akkor pipa kikerült. Ha jeszoké, akkor meg jött megint az androidos és a loop.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.