Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Valoszinuleg ZS-kategorias hulladek, mint ahogy a film is. Megjeleneskor teljes aron adjak, 1 honap mulva mar $1 Steam-en.

[ Szerkesztve ]

(#2) Agostino


Agostino
addikt

a főszerepeket 4 bájos hölgy játssza majd

you best be joking. egyik nagyobb bányarém mint a másik... annyit nem ér meg nekem a film, hogy az áramot kifizessem, amíg letöltöm videótárból

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4) TheSaint


TheSaint
aktív tag

Jesszusom... az a kép tényleg a leendő filmből van??? Nem valami más filmkategóriában készül ez a film, felnőtt szórakoztatóipar esetleg?

(#5) section9


section9
őstag

Ezt a filmet se fogja senki megnézni. A strong independent womynok nem néznek geek filmeket, az eredeti rajongói meg hupililát hánynak ettől a béna genderswaptől.

(#6) Agostino válasza TheSaint (#4) üzenetére


Agostino
addikt

nem, ez onnan van. csak sjw-kompatibilis változatra készítették el, rejtély számomra, miért pont ezt kellett kiválasztani. : |

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#7) [CsuCsu] válasza twollah1976 (#3) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Ez meg nem is reboot, hanem egy celzott megcsufolas.

(#8) marositech


marositech
senior tag

:O :Y :F Minek? Miért? Hogyan?
Pls...eléééég! Ezt nem akarom!

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#9) Televan74


Televan74
nagyúr

Ez a négy nő a képen,messze van a szépségtől. Ilyen formában a film nem kell. :N

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) vhw


vhw
addikt

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#11) oriic válasza Agostino (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerkesztőként nem írhatok olyat hogy csúnya nők játsszák a főszerepet ugye megérted. Meg amúgy is, a szépség relatív. :R

Live-Die-Respawn

(#12) Agostino válasza oriic (#11) üzenetére


Agostino
addikt

hát relatív persze de azért nem ennyire : D protip: amelyben a főszerepeket 4 bájos hölgy (Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Kate McKinnon, Leslie Jones) játssza majd

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#13) Blyan


Blyan
félisten

Ez durva, asszittem a faszi, a golden globe hostja csak viccelt ezzel az GB csajos adaptációval... :F :W

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#14) [CsuCsu] válasza Blyan (#13) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

De ha mar ZS-kategoria, miert nem lehet dogos csajokat beletenni? Igy tenyleg semmi ertelme. Ha sztori nincs, legalabb jo nok legyenek.

(#15) wolfman válasza twollah1976 (#3) üzenetére


wolfman
veterán

Mert Hollywood a kétezres évek közepe óta alkotói válságban szenved. Néha sikerül egy két filmet tisztes böcsületes munkával nagyon jóra megalkotni, de sajnos inkább a mennyiségen van ott a hangsúly mintsem a minőségen.
Esküszöm nektek a Sziki Szökevény óta én még egy igazán normális vígjátékot nem láttam abból a szarfészekből kijönni. :O

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16) #68237056 válasza wolfman (#15) üzenetére


#68237056
törölt tag

A szöszi-vel szívesen keresnék szellemeket egy elhagyatott házban... De a másik három...

***nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#17) LLD


LLD
aktív tag

Ne má muszály ezt,ennyire válság van.

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#18) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az elmúlt években láttam pár filmet Melissa McCarthy főszereplésével, amin nagyon jól szórakoztam!

Na de ez???????????????????

Ez pont annyira kell, mint a Titanic 2 !!!

(#19) chipesz válasza antikomcsi (#18) üzenetére


chipesz
őstag

Nono. Titanic 2 kell. Az első is örök kedvenc. Melissa McCarthy meg a többi csinibaba meg kasszasikert fognak forgatni. ;]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#21) ripla


ripla
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#22) wolfman válasza antikomcsi (#18) üzenetére


wolfman
veterán

Nem a színészi játékokkal van a baj, hanem magával a film létével. Volt két nagyon jó film és most meg kell egy abszolúte kelletlen reboot, mert hogy valaki nem tud ülni a seggén és alkotói kényszere van. Ez a film nem azért születik, formálódik mert valakinek volt egy hatalmas ötlete amivel tovább tudja építeni a Ghostbusters SAGA-t, hanem úgy érzik, hogy inverzét kell venni mindennek és az majd milyen vicces lehet. Csak sajnos az inverzbe a humor faktor is tutira bele fog esni. Hollywood elvesztette a humorérzékét és 2010 óta túlnyomórészt csak a szopós, b@szós, sexelős poénokra fekszenek rá, ami mára annyira csömör lett, hogy nem hogy nem vicces, hanem siralmas.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.