Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

nehéz szülés volt

de a meglévő felhasználóknak minek kell a választóképernyő a win updaten keresztül? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Inkább tennék kötelezővé a legújabb verziójú IE-re való frissítést. :W

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Na végre! Független felületen, a befolyásolhatóság teljes nélkülözésével, végre megvalósulhat, ahogyan értelme is van neki. Így maximum orosz rulett, hogy a kevésbé hozzáértő, egyáltalán nem érdekli hozzáállású felhasználó mit telepít mikor az első böngészőt a sorban kiválasztja. :D

<-ƘƘ->

(#4) attila9988 válasza Kendek (#3) üzenetére


attila9988
őstag

Azért ez már elég korrekt megoldás lenne. Reméljük a véletlenszerű nem azt jelenti hogy tízből nyolcszor ie kerül előre..:D Na jó ez csak vicc. De azért biztos vagyok benne hogy lesznek majd akik letesztelik ezt is.. :)
Az egyébként jogos kifogás volt, hogy nem lenne jó megoldás ie ablakban megkérdezni hogy melyik böngésző kell az embernek.....

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#5) moonman válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


moonman
titán

azért, mert hátha eszedbe jut, hogy mégsem jól választottál az elején, esetleg kényszerítettek, vagy épp be voltál rúgva, amikor kattintottál.

a Windows logót azért otthagyhatják a start gombon, vagy az is pszicho-terrornak számít?

[ Szerkesztve ]

(#6) moonman válasza Kendek (#3) üzenetére


moonman
titán

tévedés azt hinni, hogy egy random kevert listánál random lesz a választás is. a többség továbbra is a "kék e betűre" vagy a "google-re" fog kattintani. ez a két dolog manapság a zinternet szinonímája.

az más kérdés, hogy amikor feljön a válsztott jószág telepítője, sikítva fog a piros x-re kattintani és tovább használni, amit addig.

(#7) Penge_4


Penge_4
veterán

Random kérdés: Modemregisztrációt hogy lehet böngésző nélkül elkövetni? Van rá valami advanced megoldás, vagy mindenképp előrekül a jó öreg pendrive egy portable böngészővel? :)

(#8) ollie válasza Penge_4 (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Random válasz: 42

***

(#9) #72042496 válasza moonman (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azért remélem, diszkréten megoldják, s nem kell sok időt vesztegetni erre a böngészőválasztós témára. Ha a lokalizációnál USA-ra állítom a rendszert, akkor nem tölti le? :)

(#10) oO7 válasza ollie (#8) üzenetére


oO7
őstag

óóó nem nem... a 42 az élet értelme amit a gép többször is átszámolt, és mindig ugyan az jött ki... az bizony nem random

(#11) Morden24 válasza #72042496 (#9) üzenetére


Morden24
nagyúr

Megjelenik a WU-ban, nyomsz neki egy rejtést, és békén is vagy hagyva.
Szerintem a legtöbben kb. ezt fogják csinálni :D

Sectumsempra - For Enemies

(#12) Psychonaut válasza attila9988 (#4) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az egyébként jogos kifogás volt, hogy nem lenne jó megoldás ie ablakban megkérdezni hogy melyik böngésző kell az embernek.....

Francokat, az egész értelmetlen volt.

moonman: engem terapeuta kezel, napi 4 órában Windows logót látni maradandó károsodást okoz. :(

(#13) #72042496 válasza Morden24 (#11) üzenetére


#72042496
törölt tag

Jaja, úgyis valami ilyesmi lesz. Ez nem az a kategória, ami miatt beletúrnék a rendszer beállításaiba. :)

(#14) x007


x007
tag

Hát én már nagyon kiváncsi vagyok, mennyi részesedésváltozást fog okozni ez a szánalmas huzavona...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.