Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) SchumiBácsi válasza borg25 (#149) üzenetére

Azaz ha attól újabb Office-t telepítek, akkor már feltétlen internet kell? A későbbi futtatáshoz vajon mikor találják ki az internetkapcsolat szükségességét - avagy login hogy megírj egy doc-t? Szánalmas ez az internetfüggőség már komolyan.

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#152) schawo válasza SchumiBácsi (#151) üzenetére


schawo
titán

akkor már feltétlen internet kell?

Nem feltétlen, van offline aktiválás is, csak akkor telefonálni kell.

365-höz login van (meg a többi officehoz is lehet) Cserébe viszont ha nem kell 1 gigás xlsx fájllal dolgozni, akkor ott a böngészőben futó változat, még csak telepíteni sem kell az office-t, és van minden gyorsan kéznél, bárhol is vagy.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#153) Dragon3000


Dragon3000
veterán

Telefonomról, akkor töröltem le a francba, amikor el se volt indítva (1 hónapig nem is használtam) mégis az akkumulátor használat 30%át ez a fos vitte el. Először nem értettem, hogy miért merül le 12 óra alatt a telefon minimális használat mellett, na a törlés után ez a gondom megszűnt.

(#154) ddekany válasza SchumiBácsi (#151) üzenetére


ddekany
veterán

Nagyon hosszútávon borítékolható, hogy a használatához is online kell majd lenni, és részben a szerveren ("a felhőben") fog futni, hogy ezt ne is lehessen sehogy megkerülni. Ez vonatkozik minden más "asztali" alkalmazásra is. Az ok üzleti: előfizetéses illetve használatért fizetős model, kalózkodás meg gyakorlatilag lehetetlen.

(#155) borg25 válasza SchumiBácsi (#151) üzenetére


borg25
senior tag

Megsúgom, hogy a pay for play mintájára most találtad ki a pay for use modelt. Alapban az Office 2020-at ingyen telepítheted a gépedre. Ha meg szeretnéd változtatni a betű színét az 1$. Egy szép aláírás telefonszámmal, smileval szintén 1$ az Outlookban.
Emlékszel rá, mikor plusz pénzért megválaszthattad, hogy a telefonon milyen zene szóljon míg valaki arra vár, hogy te felvedd a telefont? Na ez is csak 1$ lesz a Skypeon. Vagy hívásonként 1 cent. :)

#144 Apollyon
Valami olyasmi rémlik, hogy a régi Skype nagy előnye volt, hogy feltörhetetlen volt, s az Ms felvásárlás után ez megváltozott. Itt is le lett írva, hogy drasztikusan megváltozott a fájlátküldési képessége. Nem lennék meglepve, ha a felvásárlást valamelyik hárombetűs tanácsadó cég tanácsolta volna.

[ Szerkesztve ]

(#156) quailstorm válasza borg25 (#155) üzenetére


quailstorm
nagyúr

NSA szerződés MS előtt megvolt.

A fájlküldés valóban átmegy most már az NSA-n, mert MS p2p üzenetküldőből csinált felhőalapút.

Előnye: van eszközfüggetlen history, és megmaradnak képek, videók, fájlok.
Hátrány: na de milyen minőségben (kép videó) és milyen sebességgel lehet letölteni, feltölteni.

FB képküldés is ilyen, videó meg pláne. Mire megkapja a címzett, addigra csak egy kupac fos marad belőle.
Ehhez képest a Skype-os jobb minőségben hagyja meg, de a p2p bitre átküldjük mentalitás után mégiscsak visszalépés.

[ Szerkesztve ]

(#157) Giovan!


Giovan!
addikt

Az MS mindig is híres volt a koncepciószétverésre való hajlamáról. Pl. a WP 8.1-re elég szépen felépítették a rendszert, a design is egységes volt már mindenhol, erre jött a W10 mobile amivel szépen kiherélték az egészet (pl egy mindehol szögletes UI-be beleerőltették a kör alakú arcképeket). Néha mintha szándékosan magával akarna kib*szni a cég.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#158) hcl válasza Giovan! (#157) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Az is de katasztrófa volt. Az UI elemek kisebbek és zsúfoltabbak lettek, alig lehetett a 10-ben eltalálni a feliratokat (már a csempéken kívüli, pl. beállítások, stb.).

Mutogatni való hater díszpinty

(#159) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

A 7es installer meg van még valahol? Botor módon frissítettem 8ra, de ezt valami retardált UX-es tervezte.

(#160) quailstorm válasza Hunpriest (#159) üzenetére


quailstorm
nagyúr

(#161) spileraaa


spileraaa
senior tag

nem csak az új design bosszantó meg amiket elszúrtak vele nem tudom pontosan mik azok mert kb 2 perc után egyből vissza raktam a 7 verziót

hanem hogy most már elég nehéz regisztrálni is rá
minden áron kéri a telefonszámot más képen nem engedi a regisztrációt
régen elég volt max 1 perc regisztrálni most kell 5-10 perc is mert a kódot olyan nehezen küldi el vagy ha el is küldi nem fogadja el

emiatt 2 ismerősöm is akit hívtam skypera végül nem jött mert az egyik azt mondta ő igazán nem adja meg a telefonszámát aki pedig meg adta annak nem jött meg a kód

de régen elég volt az email a regisztrációhoz

így lehet én is ott hagyom a süllyedő hajót mert a régi ismerőseim többsége sem használja de most már újakat sem nagyon tudok hívni

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#162) zone válasza spileraaa (#161) üzenetére


zone
őstag

Nem tudom miről beszélsz, most direkt kipróbáltam, simán lehet email címmel is regisztrálni, még a fakemailgenerator.com-on generált email címet is elfogadja és kb 1 perc alatt kész volt az új fiók.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#163) spileraaa válasza zone (#162) üzenetére


spileraaa
senior tag

akkor lehet ip cim a gond?
lehet mindketten voltak régebben skypeon de mar nem tudnak belepni?

vagy nem tudom mi lehetett hogy náluk telefon nélkül nem engedte tovább őket

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#164) zone válasza spileraaa (#163) üzenetére


zone
őstag

Valószínűleg pebkac.

A regisztráció oldalán a telefonszám megadása alatt ott a link, hogy "inkább emailt használok".

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#165) Bluesummers


Bluesummers
őstag

Nemrég tettem fel Skype Lite-ot. Egyelőre sokkal gyorsabbnak tűnik.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#166) janeszgol válasza Bluesummers (#165) üzenetére


janeszgol
félisten

Az akku igenyerol is irhatsz majd par nap mulva. :R

(#167) Bluesummers válasza janeszgol (#166) üzenetére


Bluesummers
őstag

Most csináltam hard resetet Vernee Thor E-n, mivel már 44%-nál is kikapcsolt (lol), de most sokkal-sokkal jobb. Nem vagyok nagy telefonguru, hogy teszteljem? Valami app-pal?

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#168) janeszgol válasza Bluesummers (#167) üzenetére


janeszgol
félisten

Ó nem kell méregetni, érzésre gondoltam. Gondolom használtad a sima appot és most a Lite verziót. Hogy kb hogy szívja az akkut, általános használat mellett.

(#169) Bluesummers válasza janeszgol (#168) üzenetére


Bluesummers
őstag

Az tuti biztos, hogy gyorsabb, szóval az is biztos, hogy kevesebbet fogyaszt. Nem tudom megmondani, hogy mennyire, de már a sebesség miatt is érdemes váltani. :)

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#170) Kékes525


Kékes525
félisten

"Ami azért némiképp meglepő egy olyan vállalatnál, akik milliós támogatói tábort tartanak fenn az új megoldások tesztelésére."

Meglepő? Rendkívül önfejű és makacs vezetősége van.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#171) hcl válasza Kékes525 (#170) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Ráadásul leépítették a tesztelést, sokkal kevesebbet tesztelnek.

Mutogatni való hater díszpinty

(#172) Twyzx909 válasza Tsebacsi (#9) üzenetére


Twyzx909
kezdő

+1

(#173) Kékes525 válasza hcl (#171) üzenetére


Kékes525
félisten

Sajnos ez látszik a Windows 10 hibáin.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#174) zizidor válasza hcl (#171) üzenetére


zizidor
senior tag

Dehogy! Éppen hogy kiterjesztették. Mindenki tesztelő lett! ;]

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#175) Kékes525 válasza zizidor (#174) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez nem látszik meg a termékein. :(

Bocs, nem figyeltem a smile-t.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#176) hcl válasza zizidor (#174) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Unortodox.

Mutogatni való hater díszpinty

(#177) zizidor válasza Kékes525 (#175) üzenetére


zizidor
senior tag

Persze, hiszen még folyik a tzesztelés. :D

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#178) Snoop-y válasza rnyk (#48) üzenetére


Snoop-y
veterán

Skype for business addig jo amig nem akarsz konferenciazni benne mondjuk 15+ emberrel.

Onnantol tokmindegy ,hogy pentium 2-n potyogsz vagy a NASA-tol berelsz vasat laggolni fog meg random kidobalni embereket.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#179) schawo válasza Snoop-y (#178) üzenetére


schawo
titán

A Microsoft által hostolt is?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#180) Snoop-y válasza schawo (#179) üzenetére


Snoop-y
veterán

Yep :K

Utobbi 5 evben 3 kulonbozo multinal dolgoztam ebbol ketto benne van a top 500-ban. Mindnel szar volt es mindegyik az o365 infrastrukturat hasznalta :O

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#181) schawo válasza Snoop-y (#180) üzenetére


schawo
titán

szép, az akkor elég béna :C

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#182) Snoop-y válasza schawo (#181) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nyilvan van olyan is ,hogy kulonbozo csillagallasok alatt mukodik ideig oraig de aztan mindig jon a pofon. Szoval minden egyes multinal volt alternativa. GoTo Meeting vagy egyeb 3rd party webes konferencia app.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#183) scyllafren válasza Hunpriest (#159) üzenetére


scyllafren
senior tag

go.skype.com/classic.skype , inkabb hasznald ezt, mint azt az ismeretlen linket :)

(#184) Bluesummers válasza scyllafren (#183) üzenetére


Bluesummers
őstag

Thx! otthon kipróbálom!

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#185) arelim


arelim
tag

"they'll get used to it"
mondta az apple és a microsoft is.

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.