Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alien_


alien_
őstag

Valószínű, hogy a hír írója is részvénytulajdonos :D

Swarm is coming.

(#2) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Ez nagyon kamu szaga van ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Itt még az a kérdés is felmerül, hogy ugyan megéri-e a Microsoftnak befektetésként, ha felvásárolja az EA-t, mely csak neki gyárt onnantól kezdve játékot, és ha el is esik a különböző más platformok (PS3, Wii, DS stb..) bevételeiből... - na de ott van neki az Xbox, ahol ezen EA címek miatt növelhetné a saját eladásait, ami akár ki is egyensúlyozhatná az EA-ből kiesett bevételt, nem is beszélve arról, hogy így a Sonynak és a Nintendonak jó pár cím-től kellene megszabadulnia', ami nem hat túl jól az eladásokra, hiszen "a konzolokat a "kiváló", illetve az eladható címek tartják életben" - tehát a kérdés: megéri -e a befektetés Bill-bácsinak?...

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#4) Morden24


Morden24
nagyúr

Ha ilyen történne, akkor nyilvánvalóan nem szanálnák az egyéb piacot, hanem bevezetnék az exkluzív intervallumot XBox/Windows PC/Zune (?) játékokra, és csak késéssel kerülnének a többi platformra.

Egyébként ha az MS neki akar menni a mobilfrontnak is, akkor Apple mintára szüksége lesz játékszoftverekre is, az Xbox már adott, PC-re meg "jön" a dx11 (és ezúttal talán némivel nagyobb hátszéllel).
Akár még lehetne is benne valami.

A baj csak az, hogy az EA felvásárlása az összes hozzá csatlakozó kiadási joggal, franchise-al meg minden szarral nem lehet kis falat még az MS-nek sem. Arról nem is beszélve, hogy egészen biztosan az EA-nak jelenleg vannak kiadói kötelezettségei az említett "konkurens" platformok irányába, szóval azért ez nem olyan egyszerű.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#5) #41133696


#41133696
törölt tag

Pedig jó lenne szerintem, ha felvásárolná ;)

(#6) Ant@


Ant@
senior tag

Összeillenek. Ha az üzletpolitikájukat nézem már most olyan mintha ugyan az a cég lenne.

(#7) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Ismét a Gamepod Blikk rovatát olvashattuk :)

A Microsoft gazdag, de nem hülye.

(#8) infectedmann


infectedmann
őstag

Szerintem a két cég jól meg van külön külön, nem lesz itt házasság.

(#9) Szirti


Szirti
tag

5 évente felröppen ez a pletyka, de sanszos hogy most is 0 igazságtartalma van....

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#10) Gergő_


Gergő_
őstag

nem lehet hogy pár évre kicsit vissza akarják nyomni a konzolokat?
ha az ubuntu és az android meg más os-ek ilyen ütemben terjed akkor a win szépen lassan leszorulhat...

(#11) Morden24 válasza Gergő_ (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azért az Ubuntu nem igazán veszélyezteti a Win-t (jelenleg, és a jelenlegi ütem sem), Android desktop OS pedig még nincsen.

Sectumsempra - For Enemies

(#12) Oliverda


Oliverda
félisten

Ja, mert biztosan engedné is a versenyhivatal...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13) mephi666


mephi666
nagyúr

amúgy ez nem kamu... pont azelőtt jelentkeztek be az ea-ért, mielőtt én az id-ért... de ezt ne áruljátok el senkinek, mert még titok... :B ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) Salvador20


Salvador20
őstag

egyszerű spekuláció. Élénkíti a részvényeiket....

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#15) hommeros


hommeros
őstag

Hol lehet részvényeket venni gyorsan? :C

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#16) JanR


JanR
addikt

Szerintem jó volna, ha megtörténne :DDD

(#17) 64b0r


64b0r
aktív tag

A fene a jó dolgukat, meg a sok pénzüket, hogy nem tudnak mit kitalálni! :Y
Csak nekem tűnik furcsának, hogy multi vesz (nagy) multit? Ez gyanús, hogy bullshit.
Mondjuk összeillenek, az is biztos. ;]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#18) nkmedve


nkmedve
őstag

MS akármilyen hatalmas is legyen, az EA sem kishal, MS se hiszem, hogy csak úgy farzsebből előveszi azt a pár milliárd dodót ami ehez kéne.

PC játékos szemszögből viszont ez jó dolog lenne, kevesebb PS3 cim, több X360 és PC.

(#19) Cyberb0b válasza nkmedve (#18) üzenetére


Cyberb0b
tag

Osztom a véleményed :C

♦♣♠ A nő olyan, mint egy költői hasonlat. Ha szép, akkor az sem baj, ha nincs semmi értelme.. ;) I am 33% Geek ♦♣♠

(#20) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Hát így a válság """"végén""" ha nagyot akarna szakítani a MS akkor megvenné, azért most nem megy úgy az EA-nek, hogy ne tudná a MS megvenni kilóra főleg most, hogy jön a Win7 elégé megugrik a MS kaszája.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#21) Barthezz2 válasza Morden24 (#4) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Egyetértek, viszont a saját mondandódban látok kis ellentmondást.. Azt írod, hogy nem kukáznák a többi platformot sem, ha így lenne, akkor szvsz meg lehet oldani azokat a "kötelezettségeket" a többi platform felé.. Persze, mondhatja azt, hogy később kapják meg, mint PC/X-Box, és ezért akár jogosan is felháborodhatna a többi platform, de azért nem féltem annyira az MS-t, hogy ne oldaná meg a dolgot, ha arra kerülne sor :D

Everybody lies.

(#22) Cathfaern válasza 64b0r (#17) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mikor az AMD megvette az ATI-t, arra is azt mondták sokan, hogy "bullshit" :)

(#23) Gergő_ válasza nkmedve (#18) üzenetére


Gergő_
őstag

ms-hez képest az...
ugyanúgy farzsebből meg tudja venni mint a google a youtube-ot vagy a T az iwiwet
de a yahoot is zsebrevágta már ha úgy vesszük( lehet fúziónak nevezni, de nem érdemes)

(#24) Sareth válasza #41133696 (#5) üzenetére


Sareth
senior tag

Miért lenne jó szerinted?

(#25) Tolkarius válasza nkmedve (#18) üzenetére


Tolkarius
tag

Hát igen, nekem pont ez a kettő van, szóval tőlem veheti :DDD

(#26) Kraptor


Kraptor
őstag

Miért lenne vicces MS , Sonyn és Nintendon? Ha jól emlékszem Apple-on is van MS és Apple után a második legnagyobb szoftver gyártó MAcre.

(#27) Yany


Yany
addikt

Nem csak a bevétel, de a kiadások is csökkenhetnek, ha csak XBox-ra fejleszt: elbocsátja az összes más platformra fejlesztőt. Puff. Nem túl jó kilátások ezek most az ottani fejlesztőknek. :U

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#28) labrat válasza nkmedve (#18) üzenetére


labrat
csendes tag

Hat igen, talan akkor vegre megint lenne pl. Madden NFL PC-re :)

(#29) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Olyan biztos, nem lehet, hogy a microsoft a playstation és nintendo játékokból profitáljon, hiába venné meg az ea-t.

(#30) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Inkább fejleszen az MS játékokat és nem os-t, mindenki jól járna. Szerintem nagy falat lehet nekik.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#31) Runner_fxr válasza zoltanz (#30) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Amúgy teljesen igaz, játékokból nagyon jókat tudnak csinálni.

(#32) Zigur


Zigur
senior tag

Nem hiszem hogy ha MS-é lenne az ea akkor nem fejlesztene nintendo-ra és sony-nak, nem hülyék azok.
Kézikonzolja az ms-nek nincs, tehát csak a másik két gyártó gépére kell dolgozni, másrészt a PS3 az xbox nagyságú piac, a wii meg jóval nagyobb ezeknél, nem hagynák ki azt a pénzt.

(#33) eeXaa


eeXaa
addikt

...és ha csak egy fajta formátumban adnák ki a játékokat, mégpedig ps3 ban,......az xbox-ot meg fel lehetne updatelni ps3 lemezek lejátszására :Y

(#34) Timyyy válasza zoltanz (#30) üzenetére


Timyyy
őstag

Mostmár majd a játékok is meghalnak havonta, meg beadják a kékhalált... inkább maradnának külön külön... :(

(#35) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Szép nagy Microsoft logo, bár ehhez a hírhez még odabiggyeszteném az EA logóját is, meg persze kézfogás - zsákdollár stockfotót is illusztrációnak. Így lenne igazán sablonos a grafikája. :D

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#36) MarioAna


MarioAna
senior tag

Nekem mind1 már ki-kit vásárol fel, így viszont megint lehetne Madden sorozat PC-re :B :C .

(#37) vizmi


vizmi
csendes tag

Ti komolyan olyan szűklátókörűek vagytok, hogy azt gondoljátok, az majd jót tesz a piacnak, ha az MS kezére kerül az EA? Hogy az jó lesz a PC-s meg XBox-os közönségnek, ha nem lesznek EA játékok PS3-ra? Ébredjetek már fel! Az egyetlen számunkra kedvező dolog a VERSENY, és ha ez megszűnik, akkor az MS-EA azt csinál amit akar: akartok még durvább DRM rendszereket a PC-re? 30.000 Ft-os játékokat? Ha nem lesz ps3 akkor az egyben az XBox360 fejlődésének a halála is...

vizmi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.