Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) davidsone válasza WilliamGhost (#48) üzenetére


davidsone
addikt

Röhögni? Elég szar a humorérzéked ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#52) hallador válasza davidsone (#51) üzenetére


hallador
addikt

Vagyunk már páran ezzel így :D ;]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#53) DRB


DRB
senior tag

az egyéb hibákra a vállalat kiadott egy gyorsjavítást

És ezt mikor/hogy lehet letölteni? Nyomkodom a Frissítések keresése gombot, mint süket a csengőt, de semmi nem történik. :D

(#54) jacint78: Jó, de ha nem tudom letölteni, akkor hiába adják lassan ki, akkor sem tudnám letölteni. Ezt az anniversary frissítést is két hét Frissítések keresése gomb nyomkodás után sem szedte le, úgyhogy a végén én töltöttem le, telepítettem fel. Mondjuk nekem nagy gondom nincsen vele, néha mintha akadozna, ezért éreztem némi késztetést arra a gyorsjavításra. :D

[ Szerkesztve ]

(#54) jacint78 válasza DRB (#53) üzenetére


jacint78
addikt

Örülj neki... Ha gyorsan adnak ki gyorsjavítást, az több gondot okoz, mint amennyit megold. :D

type your text here..

(#55) DRB válasza jacint78 (#54) üzenetére


DRB
senior tag

LOL de nagyon, ebben pillanatban megnyomtam megen a kedvenc gombomat, „na még egyszer” felkiáltással, erre talált rögtön két frissítést is. :DDD

(#56) jacint78 válasza DRB (#55) üzenetére


jacint78
addikt

Én meg kipipáltam, hogy frissítések elhalasztása, így nem szivatom meg magamat az ilyen frissítésekkel, mert az utóbbi időkben a nagy frissítések után mindíg azt lehet hallani, hogy valami összeomlik.. Inkább megvárom mig mindent helyreraknak, meg egyébként sem érdekel a sok baromság amit a windows-ba építenek, csak mégtöbbmindent kell kipucoljak belőle. :DD

type your text here..

(#57) idegen lény válasza DRB (#53) üzenetére


idegen lény
őstag

Minek nyomkodni, mikor automatikus?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#58) DRB válasza idegen lény (#57) üzenetére


DRB
senior tag

Mivel automatikusan nem csinált semmit, illetve nem is tudom mennyi időnként néz rá a frissítésekre, gondoltam megpörgetem az eseményeket, de nem történt semmi, legalább is öt perccel ezelőttig. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.