Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Mi lesz a Windows USB/DVD Download Tool-lal? :F

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#2) bolvar válasza mbalint987 (#1) üzenetére


bolvar
senior tag

Mostanában jópár isot hibásan csinált meg valamiért, a zotac féle verziót kezdtem el használni azzal nem volt gond, így nem kár érte.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#3) hallador válasza mbalint987 (#1) üzenetére


hallador
addikt

Én is nagyon szerettem azt a toolt, nem kellett fdisk-el szórakozni, de leszoktam róla, elég lassú lett a Windows 10 megjelenésével.
Én áttértem rufus-ra, nálam jobban működik.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#4) mbalint987 válasza bolvar (#2) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Persze, vannak itt alternatívák, de nekem eddig (és jelenleg is) szépen ellátta a feladatát, szóval bennem fel sem merült a leváltása.

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#5) Jhonny06 válasza mbalint987 (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mi lenne? Letöltöd máshonnan. Egyébként nem hiszem, hogy az oldal bezárásával megszűnne az app fejlesztése, a kettőnek semmi köze egymáshoz.

(#6) -Skylake- válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


-Skylake-
addikt

Milyen fejlesztes ? Ez egy 1 megas tool ami semmit nem tud, csak isobol bootdriveot irni. Ezen mit kellene fejleszteni ? Egyszer megirtak 4 ora alatt 10 eve, aztan ennyi volt. (Raadasul meg annak is pocsek ami, pl a teljesen erthetetlen fuggosegei mint .net2.0 meg 3.0 , a vilag osszes ilyen tipusu programja elmegy ezek nelkul csak a w7tool nem).

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#7) mbalint987 válasza -Skylake- (#6) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Nem mintha nem lenne alap mondjuk a .NET 2.0 és 3.0 úgy általában a gépeken. A fejlesztés részével viszont egyetértek...

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#8) hallador válasza mbalint987 (#7) üzenetére


hallador
addikt

A Win 10-en nem az, külön kell feltenni, és nem mindig sikerül. Én akkor szoktam vele szívni, mikor a VMware clienteket, az Office 2010-t vagy az említett tool-t akarom feltenni.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.