Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) INGJOKE válasza szpali (#550) üzenetére


INGJOKE
veterán

Volt egy akció a Ts-en. Mikor megrendeltem 868 volt a 8/128-as és 880 a 255-os. Szállítással lett durván 900. Megrendeltem kedd 8-kor és délután mikor ránéztem PONT Zsolesz rakta be ide, hogy akció. Jó ideges is lettem. Nincs is gomb a visszamondásra. Írtam emailt, hogy töröljék pár perc alatt meg is lett. Majd visszajött a zsé a hk-ra és szombaton még akcióba 749 volt a 8/256-os és 768 lett szállítással. Aztán láttam hétfőn már a két ár között volt. (900-768)

Jah de várjál én sima Pro-t vettem, nem ultrát. 🙂

Az ultra is 940-950 volt akkor...

[ Szerkesztve ]

(#552) szpali válasza INGJOKE (#551) üzenetére


szpali
addikt

Jahogyja
Engem nagyon lelombozott a Pro vs Ultra összehasonlító tesztvideó, emiatt a pro nem jöhet szóba.
Jó lenne az ultra, de b@sszus ilyen áron még mindig fájdalmas beruházás lenne :O

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#553) INGJOKE válasza szpali (#552) üzenetére


INGJOKE
veterán

Néztem én is több videót erről, egyértelmű jobb az ultra kamerája, de nem annyival mint egy két tesztben kijön. Szerintem az emberek 90%-kának bőven elég a pro ezért is vettem azt. A mi mix 2s után nekem bőven elég előre lépés. Néztem pro vs i12 tesztet ott egyértelműen lenyomta. :)

(#554) Casseius


Casseius
tag

840/850 ejró most az Ultra szállítással illetve expressz szállítással, alig várom h köv havi fizuból berendelhessem :D

Don't Worry, Be Happy

(#555) TpS válasza Casseius (#554) üzenetére


TpS
őstag

Mindenképp Global Priority-t válasz, nehogy megáfázzák!

(#556) thomasvold válasza TpS (#555) üzenetére


thomasvold
őstag

Alapból a Global Priority-n van, nem is lehet mást választani TS-en.

(#557) TpS válasza thomasvold (#556) üzenetére


TpS
őstag

Az jó hír, mert nem fogom tudni elrontani rendelkéskor! Várom, hogy a marmor színűnek is lejjebb menjen az ára.

(#558) yuing válasza TpS (#557) üzenetére


yuing
őstag

Július 1 után sem lesz gond a TS-sel szerintetek? Ha beérkezik az EU-ba, és onnan küldik tovább, akkor elvileg meg kellene úszni a vámot.

(#559) alex.3 válasza yuing (#558) üzenetére


alex.3
tag

Nekem németben átcsomagolták és a dpd szállította. :))

(#560) yuing válasza alex.3 (#559) üzenetére


yuing
őstag

Akkor gondolom ott van az Eu raktáruk, jó hír, akkor ezzel nem lesz gond továbbra sem. Bátran lehet rendelni. :) Köszi az infót.

(#561) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Jön a MIUI 13 :))

¯\_(ツ)_/¯

(#562) Karavik válasza Zsoleszhun (#561) üzenetére


Karavik
veterán

Meg az Android 12 is. A developer preview már pár hete tölthető Mi 11, Mi 11 Ultra, Mi 11i / Mi 11X Pro telókra

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#563) INGJOKE válasza Karavik (#562) üzenetére


INGJOKE
veterán

Sima mi 11 pro?

(#564) Karavik válasza INGJOKE (#563) üzenetére


Karavik
veterán

Azt nem írja: [link]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#565) INGJOKE válasza Karavik (#564) üzenetére


INGJOKE
veterán

Hát ez szomorú, de majd úgyis megkapja. :)

(#566) alex.3


alex.3
tag

A mi 11 ultra xiaomi.eu rommal frissül ota-n keresztül, vagy még a twrp nem tudja? :F

(#567) Karavik válasza alex.3 (#566) üzenetére


Karavik
veterán

OTA működik, de az előfordulhat, hogy Mi11Pro/Ultra TWRP nem támogatja az automatikus telepítés indítását. Ilyenkor OTA ROM frissítés esetén csak bebootol a TWRP-be aztán manuálisan kell telepíteni a ROM-ot. Nálam is Mi10Pron csak wzsx150 féle TWRP-vel működik az automatikus telepítés

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#568) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Megjött. Elindítottam a nyitás. :)

(#569) retesz147 válasza INGJOKE (#568) üzenetére


retesz147
addikt

Örülünk Vincent?

Xiaomi 13 eu dev...

(#570) INGJOKE válasza retesz147 (#569) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nagyon gyönyörû. Kicsit fura ez a kìnai miui, de a telefon àlatt. Nem akarok csak minimálisan beköltözni. :)

A régit használom Meg egy hétig. A kamera kicsit kiáll a gyári tokból. Majd kell nézni rá vmit. A zöld szìn a barátnômnek is tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#571) TpS válasza INGJOKE (#570) üzenetére


TpS
őstag

A nillkinnek van a 11-hez frosted tokja, azoknál a kamera körül rendes perem van, ami megakadályozza, hogy a kamerán feküdjön a telefon. Az ultrához már rendeltem is egyet, már itthon is kapható több helyen is. Ezeknek jó recés a széle és a hátulja, és nem csúszik, ráadásul jól is néz ki, ilyet használok már évek óta, a pocon is ilyen van.
A pro és a sima eltér egymástól a kameraszigetben, mert simához kapható itthon is?
Pl.: [link]

(#572) Casseius válasza TpS (#571) üzenetére


Casseius
tag

A Pro vastagabb elméletileg 4mm-el illetve ránézésre szerintem a sziget is nagyobb méretű

Don't Worry, Be Happy

(#573) TpS válasza Casseius (#572) üzenetére


TpS
őstag

Akkor sajnos itthon nem igen lesz kapható hozzá tok.

(#574) INGJOKE válasza TpS (#571) üzenetére


INGJOKE
veterán

Utána nézek majd én is nekem átlászó kell majd nagyon jól néz ki a zöld szîn. :) A MM-ba lehet Mar rá olyan spéci kijelzôvédôt csináltatni?

(#575) Karavik válasza INGJOKE (#570) üzenetére


Karavik
veterán

Másik telót használni nem jó ötlet, mert a kötelező 168 óra binding time alatt aktívan kell használni a telót, csak így enged bootloadert nyitni. Ellenkező esetben hiába kapcsolatad össze a telót mi fiókoddal a fejlesztői beállításokban és hiába telik le a 168 óra, BL nyitásnál ki fogja írni, hogy nem használtad eleget a telót...

Legalábbis korábban így volt, és az aktuális leírás is ezt mondja még (aláhúzott, vastagon szedett rész): [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#576) Beaumont válasza Karavik (#575) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Hülye kérdés, de ha kinyitod és telepítesz másik romot (EU jelen esetben a safetynet miatt), akkor minden megy rendesen utána? Gondolok itt banki alkalmazások, GPay ect...

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#577) INGJOKE válasza Karavik (#575) üzenetére


INGJOKE
veterán

Jah be van kapcsolva és van benne sim is. Nincs egésznao nyomkodva, de azért használom. Mit jelent az aktív? Munkába még a másik telót viszem. :)

(#578) INGJOKE válasza Karavik (#575) üzenetére


INGJOKE
veterán

A barátnôm szerint túl aktívan is használom. :DDD :DDD :DDD

(#579) Casseius válasza Beaumont (#576) üzenetére


Casseius
tag

Csak a Xiaomi.eu jó azzal minden megy mintha boltból hoznád ki a telefont, semelyik másik custom rom sem megy át a SafetyNet-en, és a Widevine Level 1-et se fogja tudni ami Netflix-hez és hasonlókhoz kell.

[ Szerkesztve ]

Don't Worry, Be Happy

(#580) thomasvold válasza Casseius (#579) üzenetére


thomasvold
őstag

A China firmware (EN/CHN) is SafetyNet passed és az EU, viszont a a Global ROM nem az.
Widevine Level 1-et mindhárom ROM tudja, Global, China és EU is.

(#581) Casseius válasza thomasvold (#580) üzenetére


Casseius
tag

A kínait szerintem senki se fogja használni a rengeteg kínai szöveg és az angol/kinai nyelv választhatósága miatt.
Custom ROM-t írtam egyébként, amiket te írtál azok meg Offical romok, mármint a Global meg Kínai :)

[ Szerkesztve ]

Don't Worry, Be Happy

(#582) thomasvold válasza Casseius (#581) üzenetére


thomasvold
őstag

Angol nyelv is van a kínai ROM-ban :) Az EU ROM-ot írtad, az is Official :) és nem custom, mert így kicsit félreérthető, ahogyan írtad. Vagy nem jól tudom?

[ Szerkesztve ]

(#583) Casseius válasza thomasvold (#582) üzenetére


Casseius
tag

Ott is van hogy angol/kinai nyelv, de az angol is tele van kinai szöveggel és appokkal.
A Xiaomi.eu az nem hivatalos, olyat sose fogsz kapni telefonban amit boltból hozol ki, a XIaomi.eu az a kínai rom alapjain készült custom rom :)

Don't Worry, Be Happy

(#584) thomasvold válasza Casseius (#583) üzenetére


thomasvold
őstag

Na ezt jó tudni, nem tudtam, köszi az info-t :)

[ Szerkesztve ]

(#585) Casseius válasza thomasvold (#584) üzenetére


Casseius
tag

Nincsmit, sokan keverik mert ugye van még a Miui-nak is külön verziószáma ami lehet eu, global, kinai, orosz, meg indiai, de az csak azt jelzi melyik piacra szánták a telefont :)

Don't Worry, Be Happy

(#586) thomasvold válasza Casseius (#585) üzenetére


thomasvold
őstag

Igen, azt tudom, hogy a Miui-nak is vannak verziószámai, egyébként szeretem ezt a gyártót, mert olcsóbban kínálják ugyanazon tudású készülékeit, mint más gyártók. Az más kérdés, hogy a ROM-okban szokott néha hiba lenni náluk :)

(#587) Karavik válasza Beaumont (#576) üzenetére


Karavik
veterán

Mi11Pro esetén BL nyitás után bármilyen másik ROM-ot felteszel akár hivatalos Global Mi vagy EEA/EU akkor safetynet bukik. Kivétel xiaomi.eu custom ROM amivel safetynet passed.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#588) Karavik válasza INGJOKE (#578) üzenetére


Karavik
veterán

Ne csak használd őt, vedd is el feleségül!😜

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#589) INGJOKE válasza Karavik (#588) üzenetére


INGJOKE
veterán

Kétszer ugyan abba a folyóba? Nyáron lesz a lánykérés. :)

(#590) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah ma az MM-be tettem rá kijelző védő fóliát. Kicsit drága volt 7000-ért, de mindenki dicséri gondoltam kipróbálom. A csávó mikor meglátta a telefont első mondata: Gyönyörű ez a telefon. :DDD

(#591) thomasvold válasza INGJOKE (#590) üzenetére


thomasvold
őstag

Alapból nem volt rajta gyári fólia? Vagy az nem jó minőségű?

(#592) INGJOKE válasza thomasvold (#591) üzenetére


INGJOKE
veterán

Volt rajta egy fólia, de nem tudom milyen minőségű volt. A srác egy mozdulattal lehúzta 2 mp alatt. Szerintem az addig jó, míg nem szerzel rá egy jobbat, mint kb a gyári tok amit adnak hozzá. :)

(#593) thomasvold válasza INGJOKE (#592) üzenetére


thomasvold
őstag

Értem, akkor tokot is kell rendelni. Pedig bíztam benne, hogy a gyári jó lesz. MediaMarkt-ban tesznek telefonra fóliát? Ezt nem is tudtam.

(#594) Zsoleszhun válasza thomasvold (#593) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

ClearPlex fólia [link]
Van aki szereti és van aki ki nem állhatja, egyébként szerintem jó csak a "narancsbőr" felületet kell elviselni ami egy védőüveg után hülyén néz ki :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#595) INGJOKE válasza Zsoleszhun (#594) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mi az a narancs őr felülett?
Két féle van. Az olcsó amit csak feltesznek és a 6999-es ami alá zselé is megy bőven. Azon lehet később a karcokat hajszárítóval javítani. :)

(#596) Zsoleszhun válasza INGJOKE (#595) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ha a fény felé tartod akkor nem tükörsima a felület.

¯\_(ツ)_/¯

(#597) INGJOKE válasza Zsoleszhun (#596) üzenetére


INGJOKE
veterán

Egy napot várni kell vele amíg megköt a zselé. Én nem látom rajta. Ami kicsit zavar, hogy a tok miatt nem lóg ki teljesen a széléig és a gesztusvezérlésnél érződik. :)

(#598) thomasvold válasza Zsoleszhun (#594) üzenetére


thomasvold
őstag

Köszi, jó tudni, hogy ilyen szolgáltatás is van az MM-ben, akkor én is ilyet fogok rátetetni :)

(#599) poli27 válasza Zsoleszhun (#594) üzenetére


poli27
veterán

EZ olyan mint a Mobile outfitters az Aránában :)

(#600) Karavik válasza thomasvold (#591) üzenetére


Karavik
veterán

Nekem Mi10Pro-n több mint egy éve a gyárilag félhelyezett kijelzővédő fóliát használom. Pofára esés ellen nyilván nem véd, de karcok ellen amire ki lett találva, arra tökéletes. Teló vásárlással egyidőben vettem Nillkin 3D DS+ Max tempered glass kijelző védőt is, de eddig még nem volt indokolt a csere...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#601) thomasvold válasza Karavik (#600) üzenetére


thomasvold
őstag

Üveg kijelző védőket nem nagyon szeretem, lehet megmarad akkor a gyári és nézek tartalékba valamilyen jobb fajta fóliát.

(#602) retesz147 válasza INGJOKE (#589) üzenetére


retesz147
addikt

Máris, gyors volt :)

Xiaomi 13 eu dev...

(#603) INGJOKE válasza retesz147 (#602) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az élet rövid. :)

(#604) nokia123


nokia123
aktív tag

Sziasztok! most ezek a banki adatok ezek hogy vannak? Ha itthon veszem meg hivatalos boltból akkor gondok lehetnek a banki adatokkal OTP stb.

(#605) TpS válasza nokia123 (#604) üzenetére


TpS
őstag

Nem lenne szabad gondnak lenni, ha hivatalos helyről veszed.

(#606) nokia123 válasza TpS (#605) üzenetére


nokia123
aktív tag

csak azért kérdezem mert ha kínából rendelsz globalt arra azt írták többen is hogy nem fognak működni a banki dolgok.

(#607) TpS válasza nokia123 (#606) üzenetére


TpS
őstag

Valszeg azért, mert a kínai belpiacos telefonra csak nyitással lehet a globál romot feltenni, ellenben a tényleges globál piacos változatnál nincs nyitva a bl. Az eu romban viszont megoldott, hogy ezekkel ne legyen gond. Ezt a képet a TS-ről raktam be, attól függően, hogy milyen rommal kéred a kínai belpiacos xiaomi mi 11 ultrát:

[ Szerkesztve ]

(#608) Karavik


Karavik
veterán

Sok brick-elt teló miatt készítettem külön leírást Mi11Pro-hoz, hogy miként kell lecserélni a kínai MIUI ROM-ot xiaomi.eu ROM-ra: [link]

@INGJOKE fórumtárs gyönyörű Mi11Pro-ján leteszteltem, a leírás csonk nélkül működik!

a/b rendszer slot megoldás miatt könnyű brickel-ni és nincs is recovery partíció ahová a TWRP-t telepíteni szoktuk normál esetben. Oda kell figyelni!

A leírás természetesen Mi11Ultra-hoz is jó...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#609) thomasvold válasza Karavik (#608) üzenetére


thomasvold
őstag

Na ez igazán szájbarágós, köszönjük szépen! :R

[ Szerkesztve ]

(#610) Beaumont válasza Karavik (#608) üzenetére


Beaumont
aktív tag

:R

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#611) haspok07


haspok07
tag

Megjelent a telekomnál horror áron részletre.
Ez lehet hogy eu régiós lesz?

[ Szerkesztve ]

(#612) TpS válasza haspok07 (#611) üzenetére


TpS
őstag

Itt nagyobb a mozgás, hátha valaki tud válaszolni: [link]

(#613) haspok07 válasza TpS (#612) üzenetére


haspok07
tag

Köszönöm

(#614) mmarc79 válasza alex.3 (#349) üzenetére


mmarc79
csendes tag

Megjött azóta az mi 11 ultra?

(#615) Segal


Segal
veterán

Sziasztok!

Nekem is van egy ilyen telefonom és minden szép és jó kivéve hogy a zenéket én a többségnél hangosabban szeretem hallgatni.
Eddig egy Samsung Galaxy S8+ telefonom volt és már ott is turkáltam a mixer patch fájlban ami a hangerőért felelt, de azzal sikerült megkerülni az ilyen eu-s bürokráciát...
Na most ennél a telefonnál viszont nincs jack kimenet (ettől függetlenül próbáltam átalakítóval is a régi fülesemmel), de vettem egy tws fülest is. (sony wf-1000xm4)
Tehát megadtam a módját, szépen is szól, csak elég halk :(
Kerestem hogy melyik fájl felelhet a telefonban a hangokért (rootolva van), de nem találtam és a google barátom sem tudott segíteni, így gondoltam megkérdezem az itteni szakikat hátha valaki tudja melyik fájlba kéne beletúrni egy kis extra kraftért.
Feltettem a volume boost progit is ami kihangosítva nagyon szépen megtuningolja a dolgokat, de sajna bt-s résznél elég keveset ad hozzá. Ha meg nagyon megemelem a csúszkát akkor meg elkezd kicsit torzítani.
Viszont mivel az átalakítós megoldással is halkabb ugyanaz a füles ami az S8+nál ennél sokkal többre is képes volt ezért szerintem a telefon lesz a ludas.
Előre is köszi, ha valaki tud valami érdemleges segítséget adni. :R

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#616) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Az élő topik: Xiaomi Mi 11 Ultra - Circus Maximus

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.