Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lolal


lolal
senior tag

Lassan már nem kamera lesz a mobilon, hanem mobil lesz a kamerán. Mi ez az ormótlan nagy főzőlap?
Csak szerintem röhejes ? :U

Nil novi sub sole!

(#2) Zitta válasza lolal (#1) üzenetére


Zitta
őstag

Talán ezt egy tok még rendbe tudja tenni - de érdekes az tény... :Y

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#3) hito válasza lolal (#1) üzenetére


hito
nagyúr

Azon már rég túl vagyunk => pl. Samsung Galaxy K Zoom, Panasonic Lumic CM1. Egyik se mai darab ;)

És megjött amire sokan nagyon régóta vártak: Xiaomi csúcsmobil validált IP védelemmel :CItt aztán van minden ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#4) Noukoum válasza hito (#3) üzenetére


Noukoum
veterán

Hivatalos ip védelem már volt más készülékükben, ip68 az újdonság náluk. Ilyen árcímkékkel már érett, ugyan már eddig is voltak tömítések de ebben bíznak az emberek.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#5) fornettisuti


fornettisuti
veterán

mráványmintázatú kialakítást is kapott

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A hátsó kijelző felismer 10 ujjat, már ha ráfér? :D

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#7) Bog válasza fornettisuti (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mindenhol ott vagy :D ezt is javítottam, thx

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#8) szami777


szami777
addikt

Ez nagyon komoly lett. :Y

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#9) Noukoum válasza Bog (#7) üzenetére


Noukoum
veterán

Annyi Xiaomi cikket hoztatok le hogy az ember azt sem tudja melyikbe írjon. :D
Persze jó ez így mivel sokkal átláthatóbb, köszönet a munkáért.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#10) SkiDev


SkiDev
senior tag

Ez nem gyenge eresztés, nagyon tetszik. :C

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#11) #95462144


#95462144
törölt tag

A "fejnehéz" telefon szerintem új értelmet nyer ennél a készüléknél. :DDD A bemutatón a hűtési megoldások nagyon tetszettek kíváncsi lennék rá azért megfogdosnám.

(#12) #40047616


#40047616
törölt tag

Elég korrekt mobil lett! Ebben aztán benne van minden.

(#13) joey04


joey04
titán

a kis kijelző helyett lehetne egy 2x kamera inkább.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

Ezt az idiotizmust, hogy van egy hátsó másodlagos kijelző, erre képesek kilyukasztani a főkijelzőt... :W Nem normálisak.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#15) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Remélem lesz majd valami összefoglaló cikk és számokat táblákkal és minden jóval, ha lesz ideje valakinek összerakni. :)
Alice jó az ilyen dolgokba, csak megjegyzem halkan. :)

(#16) Segal válasza Litván Zongora (#14) üzenetére


Segal
veterán

A hulye youtuberkedes miatt van. Benne is volt az eventbe hogy ossze vissza pakolaszhatod a kamera kepeket igy ha valaki majd elobe tudosit valamirol akkor bevaghatja a videoba az arcat is.
Mi akik meg varjuk a megvaltast hogy keruljon mar a kijelzo ala az elolapi kamera megsz*ptuk...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#17) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Jó hír hogy az egyik oldal szerint a Pro-ba is lesz B20. :)

(#18) yuing


yuing
őstag

Baromi szexi cucc, remélem lehetőségem nyílik kipróbálni. :)

(#19) NeRo28


NeRo28
aktív tag

A hátsó kijelző tuti megegyezik a Mi Band 4-5-ös karperec kijelzőjével!Biztos maradt nekik pár darab... :)

(#20) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Ebben most tényleg minden benne van és ellégé időtállónak tűnik.

Z Fold 4

(#21) doki13


doki13
aktív tag

Az ára se lesz rossz :))

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#22) spawn21


spawn21
veterán

Kérem szépen :)

iPhone 13p

(#23) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Kiemelkedő akku teljesítménye lesz

Előreláthatólag tesztbol idézve
"Szokásos használat mellett napi 4-5 óra jön össze, visszafogottabb használat mellett meglehet a másfél nap is"

Pont mint az összes telefon esetén 💁‍♀️

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24) Mik76 válasza enginev3.0 (#23) üzenetére


Mik76
senior tag

Az hogy a masodlagos kicsi kijelzot hasznalva a stand by sokkal tovabb mukodik az akksirol, szerintem remek dolog. Az en telom rengeteget csucsul az asztalon, szolgaltatva az idot, es az ertesiteseket az AOD-n. Lehet hogy valamit nem ertek, de nekem ez tok jo dolognak hangzik. :)

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#25) hito válasza joey04 (#13) üzenetére


hito
nagyúr

Annak a hiánya mondjuk tényleg elég nagy érvágás. Mi 10 Ultrában többet használtam a 2x-est, mint az 5x-öst. Az egyik legjobb lencsesor van abban a készülékben.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#26) Karavik


Karavik
veterán

Ultra brutál lett minden tekintetben! Nekem bejön a Mi11 Ultra kamera dominanciája a hátlapon.

A Pro nem lesz elérhető csak a kínai piacon, az Ultra-ból lesz globál változat is.
Jó hír, hogy a kínai piacra szánt változatokban (Pro és Ultra egyaránt) támogatott az LTE B20.

Itt a hivatalos spec:

Mi11 Pro: [link]
Mi11 Ultra: [link]

...és az Mi11 Ultra globál piacos ára:

--- XIAOMI.EU the pure MIUI project --- [Xiaomi 12 / 8+256GB / Android 14 + hyperOS DEV]

(#27) pusszycat válasza Litván Zongora (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Video chat. Ha látni is akarsz valamit a másikból.
Egyébként nekem pont ilyen hülye szelfi lyukam van és észre sem veszem. Mert sötét témát használok.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#28) INGJOKE válasza Karavik (#26) üzenetére


INGJOKE
veterán

A kínai verziósra is fel lehet patintani az EU romot
ugye?

(#29) pusszycat válasza INGJOKE (#28) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Abban van B20?

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#30) Segal válasza pusszycat (#27) üzenetére


Segal
veterán

minden más esetnél meg a bolygót nézegetheted ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#31) INGJOKE válasza pusszycat (#29) üzenetére


INGJOKE
veterán

Igen van a Pro-ba és az ultrába is szerencsére. :)

(#32) Segal válasza T0rnad0 (#20) üzenetére


Segal
veterán

Az azért túlzás...
Simán belekerülhetett volna még egy 2x optikai zoom is (mondjuk az értelmetlen másodlagos kijelző helyére), sokat demózták a 100 wattos töltésüket is, ugye még mindig látszik az előlapi kamera, számomra a micro sd hiánya is fájó pont. Ha nagyon kötekedni szeretnék akkor még a 3,5 jack, de az átalakítóval mondjuk beleerőszakolható.
Majd jövőre valami 1 colos még brutálabb főkamerával, folyékony tele lencsével, kijelző alatti előlapi kamerával és szerintem 100 wattos töltéssel. Persze a micro sd és a jack hiány akkor is megmarad az boritékolható, de kevesebb lesz a kompromisszum.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#33) batai15


batai15
félisten

Kellett mint falat kenyér.
Tényleg el lehet mondani már hogy a telefonok nem hardveresen fognak ki öregedni ,hanem szoftveresen ,(az viszont szándékosan) innováció meg már kb semmi.

[ Szerkesztve ]

(#34) Karavik válasza INGJOKE (#28) üzenetére


Karavik
veterán

Fel hát...

--- XIAOMI.EU the pure MIUI project --- [Xiaomi 12 / 8+256GB / Android 14 + hyperOS DEV]

(#35) INGJOKE válasza Karavik (#34) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mit gondolsz, ha ezzel is kb 3 évre tervezek majd, akkor inkább a 12gb-os modellt válasszam a 8gb helyett vagy elég lesz 3 év múlva is 8gb?

(#36) Karavik válasza pusszycat (#29) üzenetére


Karavik
veterán

Mert írtam feljebb, hogy van

--- XIAOMI.EU the pure MIUI project --- [Xiaomi 12 / 8+256GB / Android 14 + hyperOS DEV]

(#37) Segal válasza INGJOKE (#35) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem bőven elég a 8gb-os is ha csak nem vagy hardcore gamer.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#38) pusszycat válasza Karavik (#36) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Átsiklottam. :D

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#39) Karavik válasza INGJOKE (#35) üzenetére


Karavik
veterán

Nekem Mi10Pro van 8GB RAM-al eddig nem éreztem, hogy több kellene, de ha valtanék főleg 3 évre tervezre, akkor én 12GB RAM változatait választanám...de mindenképp függ az árkülönbözettől is....

[ Szerkesztve ]

--- XIAOMI.EU the pure MIUI project --- [Xiaomi 12 / 8+256GB / Android 14 + hyperOS DEV]

(#40) INGJOKE válasza Karavik (#39) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nah majd akkor megnézem hogy mennyi lesz a Pro 8/12gb verzió között. Van 12/128-as is? Most is csak 44gb-ot használok a 128-ból... :)

(#41) Mezcal


Mezcal
addikt

szifon gyilkos. Köszönjük Xiaomi!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#42) <Lacy85> válasza Mezcal (#41) üzenetére


<Lacy85>
addikt

MIUI-val a fedélzeten max. idegrendszer gyilkos. :D

(#43) Segal


Segal
veterán

Én azért kiváncsi leszek a holnapi eventre is. Remélem ott már a MIX-ről is lesz szó :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44) blueye


blueye
veterán

Ket bajom van vele:
234 g, 1199 euro ami meg nem is itthoni ar.

(#45) hajbel


hajbel
addikt

Szerintem a Vivo X60 Pro+ sokkal érdekesebb

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#46) xsjado93 válasza Mezcal (#41) üzenetére


xsjado93
senior tag

Biztos ez is kap majd 5 éven keresztül mindenféle frissítést, meg lesz a xiaominak olyan globális szervízháttere mint az almának, az értékállóságról nem is beszélve :DDD :U
Hozzáteszem, nekem is szimpatikus készülék, és bizonyos szempontból fel is veszi a versenyt az almával. Innentől kezdve egyéni preferencia kérdése, kinek mi a fontosabb.

Your life is a lie.

(#47) koshmar


koshmar
őstag

Egyszerüen siralmas a hátulja. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#48) hroberto válasza <Lacy85> (#42) üzenetére


hroberto
addikt

Kinek, hogy... ;)

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#49) helixP válasza lolal (#1) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen. Engem nem érdekel, hogy néz ki, amíg van értelme és nő a képminőség.

joey04: ebben egyetértünk, tudnék élni másodlagos kijelző nélkül.

Litván Zongora: Azért nem videótelefonálnék 1,1 inchen. Nem csak szelfire való a front kamera.

(#50) juuzer


juuzer
addikt

Ebbe a hátsó kijelzőbe szerintem a Meizu már belebukott. Szerintem semmi értelme, de ők tudják... :DD

Vamos a la playa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.