Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Pug válasza #95590400 (#50) üzenetére


Pug
veterán

Teljesen egyetértek.

(#52) leviske válasza #95590400 (#50) üzenetére


leviske
veterán

Igazad van, még csak próbálni se próbáljuk meg fekete-fehér helyett több színben látni a dolgot és figyelembe venni, hogy nyilván nem csak összetalálkozott egy barbárral, aki a McDonald's vezetőségét képviselve kiakarta tépni a szemét a helyéről. Igen, én ülök rosszul a lovon és az én szegénységi bizonyítványom, hogy nem gondolom, hogy ez az eset ennyire kicseszettül egyszerű és hogy rögtön fel kéne számolni az egész gyorséttermi láncot és máglyán elégetni az ultra gonosz, köpködős, félresiklott dolgozóit.

(#53) Pug válasza leviske (#52) üzenetére


Pug
veterán

Igen, én ülök rosszul a lovon és az én szegénységi bizonyítványom, hogy nem gondolom, hogy ez az eset ennyire kicseszettül egyszerű és hogy rögtön fel kéne számolni az egész gyorséttermi láncot és máglyán elégetni az ultra gonosz, köpködős, félresiklott dolgozóit.

Attól, hogy nekiállsz hülyeségeket más szájába adni, még nem lesz a Te látásmódod árnyaltabb... :U

(#54) leviske válasza Pug (#53) üzenetére


leviske
veterán

Meg se próbáld értelmezni, hogy miért túloztam el az Ő látásmódját. Nem nézem ki egy emberből sem, hogy egy orvosi igazolás felmutatását követően megpróbál egy olyan szerkezetet leszedni egy másik ember fejéről, ami oda van rögzítve.

De egyébként biztos neked van igazad, mert előbb lőtted be a szemforgatós smiley-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.