Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Valami baja van a szemének, hogy orvosi papírja van arról, hogy ez neki segédeszköz?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) dajkopali válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


dajkopali
addikt

ha jól értem a blogjából, ezt az eszközt a hagyományos szemüveget leváltó eszköznek szánja, és látásjavítóként, kvázi szemüvegként hordja

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#3) Tigerclaw válasza dajkopali (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Akkor igazán kicserélhetné emberek között rendes szemüvegre, mert a fénykép alapján simán mehetne gyerekeket ijesztgetni, meg elvenni mások étvágyát.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) butyek


butyek
senior tag

De abban igazuk volt a dolgozóknak, hogy fotózott.

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#5) BiP válasza Tigerclaw (#3) üzenetére


BiP
nagyúr

Tényleg ijesztően néz a képen. (meg mintha meztelen lenne, de legalább elég szerencsétlen, hogy nem látszik, hogy valóban van-e rajta felső ruházat.).

Alapból nem értem, hogy amikor emberek -többnyire fiatalok- feltesznek valami videót youtube-ra, vagy skypeolnak, akkor miért kell azon félmeztelenül lenni?!
Ez ráadásul valami félhivatalos kép.

(#6) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ezt úgy adta le a magyar média - persze lehet hogy úgy is volt - hogy erőszakkal megpróbálták levenni róla, pedig a koponyájához van csavarozva(?) és csak eszközökkel tudja levenni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7) L7wy válasza BiP (#5) üzenetére


L7wy
őstag

Nyár van, meleg van, nem szégyenlősek :))

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#8) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Egyszer haverokkal csinaltunk par kepet BK-ban, persze nem az ott dolgozo droidokrol, hanem magunkrol.
Az egyik odajott pampogni, hogy itt nem lehet ezt es toroljem ki azonnal.
Kulturaltan elkuldtem a mamajahoz latogatoba, erre fulet farkat behuzva elsomfordalt.

Fiatal sracok voltunk, persze mar nem szomjasak, es kepesek voltunk ezt tulelni problema nelkul, akkor ne mondja nekem senki, hogy egy felnott ember a csaladjaval nem kepes ellenallni egy csapat tini droidnak (meki dolgozok atlageletkora) es meg hagyja is hogy osszeverjek (tobbi hiradasban az szerepelt, hogy megvertek o meg meg be is vizelt).

Nevetseges.

Bar akiilyen cuccal jarkal, az mar alapbol nem lehet szazas.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9) leviske


leviske
veterán

Szóval fel van háborodva, mert feltételezték, hogy a dolgozókról képeket készít, ezért közzétette az interneten a képeket amiket készített a dolgozókról. Ó, Istenem...

Remélem az ilyen embereket küldik először telepesnek a Marsra.

(#10) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Úgy néz ki, mintha valami ZS-kategóriás horrorból jött volna. :U
Gyerekeknek tényleg lehet ijesztő.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#11) Kashim válasza leviske (#9) üzenetére


Kashim
őstag

Mi lenne ha elolvasnátok az eredeti blogbejegyzését amit ő maga írt, mielőtt vádaskodtok?
Hihetetlen mennyire okosak tudnak itt lenni egyesek anélkül, hogy bármi sejtésük lenne mi történt, holott tisztán és részletesen leírja.

A digitális szemüvegről orvosi papírja van, a koponyájához van rögzítve és csak speciális eszközzel lehet eltávolítani. Ezzel szemben az egyik elvileg ott dolgozó, miközben az ott vásárolt hamburgert ette, hirtelen megpróbálta letépni a fejéről, holott egy másik kollégája a papír hatására előtte beengedte. Akkor indult be a felvétel, amit a támadó váltott ki a rántással. A cuccban mozgásérzékelő van, hogy a balesetek, esés stb... közbeni sérülések és csere bizonyítására azt az 1-2 percet letárolja. Abból a videóból vannak kimentve a képek amit a blogján látni. Külön vicc, hogy a faszi még a névtábláját is takargatta mikor lenézett rá. Végül széttépték a papírját és kilökték az üzletből. Marhára nem nyári munkás gyerek voltak, ez is bőven látszik a képekről. Mégis kinek ártott volna, ha megeszi azt a nyamvadt hamburgert a családjával amiért fizetett is? Ha nem lökdösik meg ráncigálják a fejéről azt a vackot, egy deka kép sem készült volna senkiről.

[ Szerkesztve ]

(#12) #95590400 válasza Kashim (#11) üzenetére


#95590400
törölt tag

ugyan, ugyan, a kommentek színvonala kiválóan illik a cikkéhez, a színes kis blikkhírhez.

(#13) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Hát az a szemüveg engem is megijeszt :B

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#14) hemaka válasza butyek (#4) üzenetére


hemaka
nagyúr

Csak rövid ideig tárolja az adatokat a szemüveg és az egész rendszer. Szóval a meki remélem jól teletömi szerencsétlennek a zsebét, ha már parasztok voltak.

(#15) Tigerclaw válasza Kashim (#11) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Egyrészt az a blog csak az ő álláspontját mutatja, másrészt állóképeket tett ki, amikre olyan képaláírásokat tett, aminek talán köze se volt a valósághoz. Aztán miért kellett volna tudnia a dolgozónak, hogy ez egy idióta, aki a fejére csavaroztatott önként egy ilyen kütyüt. Azt se felejtsük el, hogy Franciaország nem arról híres, hogy ott sokan beszélnek idegen nyelveket, szóval azt se tudjuk hogy értették-e őt és azt ami a papírjára volt írva.

Tudnia kellett volna, hogy ilyen dolgokat is kiválhat az idiotizmusa, mert ez az, ha megnézed a képeit az interneten. Ennek az agyára ment a Start Trek és a Borgok.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#16) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Képek alapján másik story:
Elmentünk a mekibe, de előtte odaszoltunk a főnöknek, hogy lehet-e, mondta lehet, és várni fog.
Fizettünk, azután megkérdezte, hogy mi van a fejemen, azt mondtam próbálja meg levenni, mert úgy se tudná.
Másokat is érdekelt, velük is beszélgettem: vendégek, kolegák..
Mikor jöttem ki a forgóajtón szóltak még egy PÁ-t,amire hátrafordúltam, és mecsapott az ajtó... szerencsére rohantak egy székkel azonnal...

Ha mozgásérzékelős akkor miért nem a rohatn-kolegás kép az első?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#17) Jeanne d'Arc

Fényképezőket sem szeretik, múltkor nagy fotózás minden, erre odajön a biztonsági őr hogy ne itt fotózkodjunk és hogy töröljük ki a képeket...

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#18) leviske válasza Kashim (#11) üzenetére


leviske
veterán

Pillanatok kérdése és elhiszem, hogy mindenféle provokációt nélkülözve egyszer csak odarontott hozzá egy dolgozó és kitépte a koponyájából csavarokkal együtt a szemüvegét és aztán addig rugdosta, míg össze nem vizelte magát. (Szándékosan túloztam, a félreértések elkerülése végett.)

Meg ne haragudj, de nehezen hiszem el, hogy ennek a sztorinak egyetlen oldala van, és nyilván Ő csak a saját szemszögéből képes a történteket megvilágítani.

(#12) avman: De szerencsére mindig vannak olyan pökhendi hozzászólások is, mint a Tiéd, amelyek emelik a színvonalat. :)

(#19) #95590400 válasza leviske (#18) üzenetére


#95590400
törölt tag

nem is tudom. a holdon úgy hallottam telepeseket keresnek. befizesselek egy odaútra?
amúgy meg található a neten olyan cikk, ami egy picit érdekesebb és hasznosabb a témában. nem is kell messzebb menni, elég csak az origóra.
blikkszintű negyedinformációk alapján egyoldalúan azt a felet ekézni, akit egyértelműen valamilyen atrocitás ért, az olyan indexeshomáros megoldás meg színvonal. persze van, akinek ez esik jól.

[ Szerkesztve ]

(#20) Canis rufus


Canis rufus
tag

Egyszer engem a bicós fejkamera miatt akartak kivágni, csak meglepődött a biztonsági, hogy amikor megmarkolt én teljes erőből gyomorszájon vágtam. Ott is hagyott egyből, pedig nem vagyok egy nagydarab, agresszív valaki.

(Sisak tetején van rögzítve, és a fedele is le volt hajtva, szóval ha ment volna sem tudott volna a fedélen kívül bármit is felvenni)

(#21) mitulabattyi válasza Kashim (#11) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

Mi lenne, ha megnéznéd a képeket a blogon, amikre hivatkozol!
Egyértelműen látszik, hogy a "támadás" előtt is készültek képek, mivel ott áll a sorban, majd a kasszánál.
Ennyit a mozgásérzékelős meséről, meg hogy 1-2 percre tárolja a felvételt.
Vagy 1-2 perc alatt (a képek tanusága szerint) bemegy a kiccsalád az étterembe, sorbanállnak, megveszik a moslékot, elkezdik enni, megtámadják és kidobják őket???

(#22) Kashim válasza mitulabattyi (#21) üzenetére


Kashim
őstag

Tovább megyek, el is olvastam, nem csak a képeket nézegettem. Úgy nézem Veled ellentétben.
Tudod mit jelent az, hogy folyamatosan bufferolja a videóanyagot és az előtte+utána lévő pár percet tárolja csak le? Ennyit tud a cucc, rengeteg ilyen elven működő holmi van. Autókban is sokan használnak ilyet baleseteknél. Nem kell végtelen giga tárhely, csak azt menti amire valóban szükség van és van egy átmeneti tárolója.
Amúgy annyira bírom, hogy egyeseknek mindenki egy szenzációhajhász barom aki bekerül a hírekbe. Utánanézni luxus, de mindenki oldalát meg kell furkálni meg a hátsó szándékot keresni. Ez a fickó azért írta a blogposztot, mert egyszerűen nem talált sehol segítséget. A családja előtt alázta meg pár tapintatlan baromarcú. Ennyire nehéz egy kis együttérzést tanúsítani? Persze miért is... tök evidens, hogy egy középkorú két diplomás doktorival rendelkező családos rokkant fazonnak az a szórakozása, hogy külföldi mekikben kötözködik? Hihetetlen ez a fórum de tényleg... inkább be is fejezem mert már fájok.

[ Szerkesztve ]

(#23) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Én egyszer egy könyvesboltban fotóztam (szánalmas volt, hogy a hejesírrás szabbájai volt a legkeresettebb könyv) odajön a biztonságiőr, hogy ne fotózzak. MIért, ipari titkokat tárolnak, kérdezek vissza. Elindul el, majd eszébejut valami... Töröljem ki amit csináltam. Erre meg azt mondtam, hogy kitörölhetem, de ha megteszem úgyis feltöltötte már a telefonom online, és még panaszt is teszek ellene, szóval lemondott a dologról.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#24) mitulabattyi válasza Kashim (#22) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

Komoly? Nem tudtam... :Y
Ez egy ilyen jövőbe látó készülék? Vagy hogyan lehetséges "hogy folyamatosan bufferolja a videóanyagot és az előtte+utána lévő pár percet tárolja csak le"???

Nem vagyok egy nagy megdobálszba járó, de csak a sorbanállás pár perc, aztán helyet folaltak és elkezdtek enni...
Aki középkorú, kétdiplomás, doktorija is van és még rokkant is, csak normálisan tud viselkedni?

(#25) benedekco válasza Tigerclaw (#15) üzenetére


benedekco
addikt

A franciák csak addig nem beszélik az angol nyelvet amíg neked kell valami. Amint nekik kell valami hirtelen pillanatok alatt megtanulják a nyelvet ;) Tudom!
Amúgy elég erőszakosak is tudnak lenni. Jóval szélsőségesebbek mint pl a magyarok.

Amúgy sem értem ezt a cirkuszt. Miért ne lehetne a mekiben vagy akármelyik másik ilyen helyen fotózni/videózni? Hülyeség, valami barom hóbort... vagy egy kretén főnök kitalálta és most úgy van. Kamera fóbiás a bohóc? :F A vaku fénye elrontja az E666-os hamburger ízt.
Vicc. Mert, hogy egy hivatalos intézményben nem lehet, az okés. Vagy a moziban ;]

A morgolódóknak. Ha felteszi a videót az a baj, hogy "miért tette fel? megsértette az eladókat..." ha képeket közöl akkor az a baj, hogy "milyen barom, hogy csak képeket közöl, ahelyett hogy a teljes anyagot leközölné". Ha nem tenne fel semmit csak szöveg lenne, akkor az a baj, hogy "csak dumál a levegőbe bizonyítékok nélkül". :U

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#26) Tigerclaw válasza Kashim (#22) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Miért gondolod, hogy rokkant? Infót nem találtam se pro se kontra, de a képek alapján egyszerűen csak szemüveget kell hordania (ha egyátalán kell, mert a másik szemével láthatóan nincs semmi probléma) Az is lehet hogy mindkét szemével tökéletesen lát.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#27) banhammer


banhammer
veterán

Ilyenkor bennem felmerül a kérdés, hogy a fazon ha látja, hogy ennyire izmoznak a "szemüvege" miatt akkor miért nem ment ki az "étteremből" és ette volna meg kinn az utcán amit rendelt.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#28) #95590400 válasza mitulabattyi (#24) üzenetére


#95590400
törölt tag

Ez egy ilyen jövőbe látó készülék? Vagy hogyan lehetséges "hogy folyamatosan bufferolja a videóanyagot és az előtte+utána lévő pár percet tárolja csak le"???
mármint valamilyen okból elindul a rögzítés. az ok előtti rövid időszak és az utána következő rövid időszak bekerül a memóriába.
kifestőkönyv való neked, nem szövegértelmezés.
egyébként meg annyi történt, a békazabálók beengedték egy papírral, majd mégsem tetszett nekik a fején lévő basz, hozzányúkáltak, aztán kidobták, bár szerintem inkább kikísérték, előtte összetépték a papírját.. utána meg mindenhol leszarták a panaszait. ezek azért elég jól követhetőek a fotókon, illetve a blogon. ebből az utóbbit illetve a hozzányúlkálást sérelmezi. utóbbi elmondása szerint konkrét anyagi kárt okozott neki.
itt meg levonták a következtetést, neki a murva annyát. nájsz.
persze ennek az óriási újságírói és stilisztikai bravúrral elkészített cikk is megágyazott.

[ Szerkesztve ]

(#29) JamesHun


JamesHun
addikt

én meg biza elhiszem, hogy mutat külföldön egy nem anyanyelven írt papírt, hogy becsszó ez nem rögzít semmit
de emelje fel a kezét aki szeretné, hogy RÖGZÍTENÉK őt munka közben?
Én pl rohadtul nem
De azt se hiszem most fordult vele először elő, hogy beszóltak neki a T-1000-es szemére

SeriesX: JamesSHun

(#30) Pug


Pug
veterán

Ennyi acsargot, akik egy negyed infot tartalmazo "cikk" alapjan ekeznek valakit, akit feltehetoen inzultus ert... vicc. Ugy latszik itt meg a gepard is meki es eroszak fanatikus... ;]

Az ilyen "T-1000-es szem" kommenteloknek kivanom legyen majd valamilyen diszfunkciojuk. Az hogy meg az unio egy orszagaban az angol annyira messzi nyelv lenne...muhaha. Nezze mar meg a tajekozatlan forumtars, hogy mik is az unio hivatalos nyelvei.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#31) wolfman


wolfman
veterán

Azért ha ilyen okos az emberünk, az nem jutott még eszébe, hogy nem ő az első és egyetlen ember akit megdorgáltak mert felvételeket készít(het) olyan helyen ahol nem lenne etikus.

1.: Akár nyilvános hely a meki, akár nem, akár van ott valami szupertitkos dolog, akár nem, az egy étterem. Az étterembe pedig bárki bemegy az ott CSAK VENDÉG! Kedvesek az emberekkel, kapnak amit kérnek, kiszolgálnak mindenkit (amennyire ebben a fáradt, gürizős világban képesek), de ha valamelyik alkalmazott azt mondja, hogy őt zavarja ha felvétel készül(het) róla, akkor bizony tenni kell ellene! Ha bemész egy BÁRba és nem tetszik a pultosnak, hogy a fikádat kis zacskóba elrakod, mert neked az kutatásra kell, akkor is kizavarhat, mert az az ő helye, ő hozta létre nem te, a szabályai mindenkire vonatkoznak! Kéretik a házirendet betartani, mert az ember nem otthon van egy publikus helyen!

2.: Ha nem tetszett az alkalmazottaknak és szólt neki, hogy ez így nem illendő és vegye le vagy fáradjon ki, akkor az egyik legfeleslegesebb válasz az hogy "dehát nem is kamerázok, nem vesz fel filmet!" És ezt az ott dolgozók honnan a pics@ból tudnák? Ez nem egy sorozatgyártásban készített terémék, nem tudnak róla semmit, nekik aztán mondhatja, be nem tudja bizonyítani, mert ugye a fejéről nem lehet levenni azt a sz@rt!

3.: Amikor csavarokkal a fejéhez rögzítette a készüléket és tudta hogy nem fogja tudni leszedni soha (gondolom sose tudja csak pl. szerszámokkal) akkor ara nem gondolt, hogy valahol bele fognak kötni az optikába a szeménél??? mert ha én meglátom, nem az jut eszembe, hogy "ó, hát biztos a látásához kell", hanem hogy kamerázik!! Neki áll feljebb ha kötekednek vele? Ha használ is ilyet, alapvető lenne hogy elmagyarázza a dolgot, de ha továbbra is zavarja az embereket, akkor arrébb megy. Használhat szemüveget is, ez csak az ő hóbortja.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#32) csaabz


csaabz
őstag

rohadt meki :D

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#33) szp1


szp1
addikt

Ez a cikk bulvármarketing, kár ezen rugózni.
Az ember egyébként tényleg ijesztően néz ki a kütyüvel, főleg az a pszichopata mosoly félelmetes - diplomahegyek ide, tudományos blog oda....
Mellesleg kérdésem is volna : hogy a vérbe segíti valakinek a normális látását egy nyilvánvalóan erősen nagylátószögű optika? Feltételezve, hogy a másik szeme "standard gyútávú" ??? Merthogy a képeken világosan lejön, hogy ez a "gyógyászati segédeszköz" nem egészen az emberi látáshoz lett kitalálva...szerintem.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#34) zone


zone
őstag

A cikkben lévő kép ijesztő?

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#35) kinetone


kinetone
tag

Kretén vs Retekfészkek...

(#36) BiP válasza zone (#34) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem irigylem a családját.
(de legalább van rajta ing, még ha igen retkes is :) )

Korát megelőzően akar kiborg lenni. Mondjuk mire piacképes valóság lesz, ő már nagyon öreg lesz, muszáj most -ilyen kezdetlegesnek tűnő módszerekkel- megoldania.

[ Szerkesztve ]

(#37) szp1


szp1
addikt

Mondjuk még csak annyi, hogy a Prof. blogjában a link erre az oldalra mutat. Érdemes átfutni...."medical" felhasználásról nem sok szó esik.
Gondolom nem megy annyira a szekér, aztán kellett egy kis hírverés... ;]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#38) franc0 válasza JamesHun (#29) üzenetére


franc0
őstag

Te meg mi a fenéről dumálsz. Minden valamirevaló irodaház be van kamerázva.

Az utcák is be vannak. Az elmúlt évek technológiai forradalmának az eredménye, hogy mindenkit nyomon lehet követni. Az okostelefon maga az önként vállalt nyakörv.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#39) Pug válasza franc0 (#38) üzenetére


Pug
veterán

Sajnos az internet hozzafereshez nem jar alapbol intelligencia, tolerancia es az enkozpontusag mellozese. :(

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#40) JamesHun válasza Pug (#30) üzenetére


JamesHun
addikt

miért lenne elvárás?
De ha én a horvátokhoz mennék nyaralni és ilyen nem tudom hogy is hívjam van a fejemen, igenis viszek francia nyelven papírt, ha nem is orvosit, hanem egy kivonatot, hogy mi is ez az izé amit még tuti nem láttak

az, hogy az utca be van kamerázva meg nem ugyan az, hogy engem egy utcáról bejött személy felvegyen és ki tudja milyen aberált dologra használjon fel

[ Szerkesztve ]

SeriesX: JamesSHun

(#41) franc0 válasza Pug (#39) üzenetére


franc0
őstag

TE mi a fenéről dumálsz.
Így ahogy te nyomod csak a lúzerek neteznek, akik online vannak otthon. Vannak, akikkel történnek dolgok.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#42) szp1 válasza Pug (#30) üzenetére


szp1
addikt

Mellesleg, a témától függetlenül, a franciák tényleg nem hajlandóak semmilyen idegen nyelven érteni...vagy pláne megszólalni...csak akkor, ha nagyon kell nekik valami.
Tapasztalat.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#43) Pug válasza franc0 (#41) üzenetére


Pug
veterán

Kicsit félreértettél, pont nem ellened irányult a megnyilatkozásom, hanem azon személy mondandója ellen, akinek te is válaszoltál. :F
Azt hittem egyértelmű, de akkor ezek szerint nem annyira. :DDD

(#42) szp1:
Tisztában vagyok vele sajnos, nekem is volt alkalmam megtapasztalni.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#44) locall válasza szp1 (#42) üzenetére


locall
tag

Legalább ők megtudnak ha akarnak, a magyar meg akkor sem tud ha akar, ez a különbség :(

Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír.

(#45) szp1 válasza locall (#44) üzenetére


szp1
addikt

Hát igen, némelyik honfitársunknak még az anyanyelve helyes használatába is beletörik a bicskája.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#46) benedekco válasza locall (#44) üzenetére


benedekco
addikt

Ez a sztenderd szöveg. De egy angol nyelven kommunikáló külföldi itthon több szerencsével jár mint franciao-ban.
Amúgy meg mostanában mikor Pesten járok, minden második szó angol, vagy német. Ami ehhez hozzátartozik, hogy általában hallom a magyar akcentust is rendesen.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#47) locall válasza benedekco (#46) üzenetére


locall
tag

Azért ez elég nagy csúsztatás ezt te is érzed. De ne itt offoljunk tovább

Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír.

(#48) hunbi válasza wolfman (#31) üzenetére


hunbi
tag

Csak, hogy tisztán lássunk, a munkáltató bekamerázza még a budit is az ok, mert az övé... Legfeljebb megyünk az onbucmanhoz. De ha bárki besétál a szupertitkos meki vásárlói térbe kamerával azt megverjük...
Ez így nagyon rendben van!
Vagy mégsem?!!

Félreértés ne essék, én sem szeretném, hogy a fb-on az én buta ábrázatom keringjen amint tömöm az arcomba a hambit. De legfeljebb fenyegessék már szabálysértési eljárással aki kamerázni mer! Ha felteszi a netre a hozzájárulásom nélkül akkor meg feljelenteni, meg le kell perelni a gatyáját azt csá.

Megmondom én miről van szó. A meki baromira fél, hogy valaki lekapja ahogy az egyik tapló belecsulázik a hambiba mielőtt kikerül a vendégnek.
Érthető, mert ez súlyos szívás nekik.
Viszont jogos? Ha ilyesmi történik arról a fogyasztóknak meg joga lenne tudni... Meg az üzletvezetőnek, hogy úgy baxa ki csulamakit, hogy a lába ne érje a földet.

Ezért verik a kamerást, és nem azért mer jaj szegény dolgozó (vagy vendég)! Így is ok?

(#49) leviske válasza hunbi (#48) üzenetére


leviske
veterán

Ha Ő, mint ügyfél, kamerával feltudta volna venni azt, hogy beleköp bárki egy hamburgerbe, akkor a vásárlók hogy a fenébe ne vennék észre? Nem reális az álláspontod.

Viszont, ha valakit fenyegetnek, vagy zaklatnak, azt már meglehetősen érzékenyen tudja érinteni, ha egy kamerás ember mászik a képébe, aki olyan hülye kifogással él, hogy látásjavítás céljából csavaroztatott egy kamerát a koponyájába.

(#50) #95590400 válasza leviske (#49) üzenetére


#95590400
törölt tag

te meg az eléggé fura kis társaid furán ültetek fel a lóra is . egyelőre még úgy nézi ki az úriembert zaklatták és érte kisebb atrocitás, netántán anyagi kár. nekem ugyan magyarázhatod, h neked büdös a ló szája, ha egyszer fordítva ülsz rajta... az meg, h az egyes testrészeit kevered, a te bizonyítványod.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.