Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) troviko


troviko
senior tag

A G500-asom "mikrokapcsoló hibás" lett, értsd elkezdett dupla klikkelni. Nem viccelek 5!!!!!!!!! ÖT nappal a gari lejárta után. Felhívtam a Logitech-et, hogy van-e valahol szervizük, mondták, hogy nincs, de mivel ennyire közel van a gari lejárta után a dolog, legarizzák nekem ingyen, jófejségből.
Nagy öröm, hű mondom, de rendesek, meg minden, erre kiderül, hogy a gariztatáshoz kell valami szám, ami nincs rajta ez egéren, nincs rajta a dobozon, nincs rajta a számlán, sem semmilyen egyéb papíron, egyetlen helyen volt rajta, az egér USB kábelének a PC-be dugós végén, egy kis cetlin, amit az ember nyilván első mozdulatával vág le, mer zavaró, ahogy a sok kábel között lifeg.
Szóval ennek hiányában nem tudták garizni az egeremet.

DE!!!!!! A STORY még nem itt ér véget. Elvittem az egeret egy technikushoz, forrasztott bele új kapcsolót, nem OMRON-t, mert az éppen nem volt neki.
Ugyan úgy dupla klikkelt az egér. Visszavittem, rendelt OMRON-t, kicserélte, ugyan úgy dupla klikkelt az egér.

Szóval 20 rugós egér kuka."Mikrokapcsoló hiba" a francokat, életbe lépett benne az ÖNGYILKOS CHIP!

Nyilván az új egeremen a G500s-en már le se vágtam azt a rohadék matricát a kábelről, feltekertem, és oda kötöztem kábelkötözővel. Ha esetleg gariztatni kéne.
Azóta meg átálltam vezeték nélkülire, G700s, ugye, és várom, hogy legyen utódja.

https://www.oldtech.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.