Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

Nem vagyok "gamer", de ezek még nekem is tetsznek. Szerintem a konzumer kiegészítőik amennyire gázak, a játékos vonallal annyira jó irányba kezdett haladni most a Logitech. Remélem, nem baj ha belinkelem, a Logouton már van egy nagyon profi írás a G Pro egérről.

Amit én várnék, és ha megcsinálnák elég beteg összeget akasztanának rólam kb. a megjelenés után egyszerre:
- Vezeték nélküli G810 (Orion Spectrum) billentyűzet, mehetne négy, akár hat AA elemmel
- Letisztultabb formájú G900 (Chaos Spectrum) egér

:)

[ Szerkesztve ]

(#2) thomeef válasza #72042496 (#1) üzenetére


thomeef
őstag

Vezeték nélküli prémium mechanikus billentyűzetet nem nagyon fognak wireless-re csinálni, mert elvesztené az értelmét a gyors válaszidő eldobása miatt.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#3) Locutus válasza thomeef (#2) üzenetére


Locutus
veterán

G900-nál is meg tudták oldani a gyors válaszidőt wirelessben. Szerintem ez ma már nem annyira science-fiction, mint pár éve volt.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4) Segal válasza thomeef (#2) üzenetére


Segal
veterán

Pont ez a baj nalam is hogy nem wireless. Ami meg igen azon meg nincs numerikus resz...
Majd talan egyszer.
A g900 tesztet en is szivesen olvasnam a ph-n.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5) #72042496 válasza thomeef (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az egerekre is ezt mondták, és tessék, ott a G900. :)

Engem például a gyors válaszidő pont nem érdekelne, de a mechanikus kapcsolók a full testreszabható RGB háttérvilágítással nagyon bejönnek, a vezeték nélküliség pedig nálam feltétel. Plusz ne legyen túldizájnolva, az nem tetszik.

Lehet, hogy igazad lesz és soha nem készül ilyen, de az is lehet, hogy egyszer csak meglépik.

[ Szerkesztve ]

(#6) Locutus válasza #72042496 (#5) üzenetére


Locutus
veterán

Végülis csúcs billentyűzetet nem adtak ki a G910 óta, és annak már van egy ideje. Szal ki tudja mi érkezik.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#7) ribizly


ribizly
veterán

Jó kis egereknek tűnnek, de ránézésre nekem azért nem indult meg a "nyálelválasztásom" tőlük. :N

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) thomeef válasza #72042496 (#5) üzenetére


thomeef
őstag

Én egyébként el nem tudom képzelni hogy a 1,5 kilós corsair billentyűzetemet cipelgessem a szobában ide-oda. Te mire használdád a wireless mecha billentyűt?

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#9) Locutus válasza thomeef (#8) üzenetére


Locutus
veterán

Én pl TV előtt ülök 1-1.5 méterre külön kis asztallal a nappaliban, szal örülnék, ha már a billentyűzetnek sem futna kábele :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#10) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Nekem G403 egér van, nagyon szeretem! Az érdekes formáját igazából használat közben észre sem lehet venni.

Esetleg arra tudtok egy Macrot, hogy a DPI értékeket külön színekre tudjam beállítani?
Pl: 1500 DPI piros LED, 1750 DPI kék LED.. stb.. :B

(#11) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Ezek a cuccok egyre drágábbak. Azt nem tagadom, hogy szolgáltatásaik egyre minőségibbek, de ez az árszegmens, már nem a kocajátékost (+single player only) szólítják meg. A formai gegek eldobásának van egy ergonómiai előnye, bár mindkét egér nagyon retró kinézetű, olyan 10-15 éves megkésettséget mutat (mondjuk a kalapács is hasonlóan néz kiévszázadok óta). G402-esem van, semmi bajom a csicsáival, a vezetékével annál inkább. Legalább olyan merev, mint a fagyott kutya lába. Látom, azt orvosolták.

Egy ilyen rágcsáló birtoklása után jön rá az ember, hogy egy hagyományos (vagy akár jobb minőségű wireless - nekem M325-ös Logitech volt) egér meglehetősen sokat visszavesz az irányításból, még olyan helyeken is, ahol nem feltétlenül égető a gyors és pontos célzás. Amikor a 402-essel váltottam az m325-öst kb ég és föld volt a különbség.

Ezekkel az egerekkel évekre kell tervezni, úgy valóban megérik az árukat. Billentyűzet dettó. A tesztelés az már más tészta, mert azért ilyet a kutya sem ad kölcsön, ebben nagy a felelősség a PH! vállán :D

szerintem a Logitech, mindig az elitben volt, csak az utóbbi időben a konkurrencia/újvonalasok nagyon összeszedték magukat (SteelSeries, Razer), plusz rengeteg hardvergyártó dobta piacra az amúgy csupán átcímkézett, de kiváló minőségú egereit (HP-Omen, Corsair).

Szóval nem félteném a Logitechet innováció terén, de a piaca szűkül, a kontrollerek tekintetében már szerintem nem is rúghatnak labdába, hiszen a PS4, X-ONE beviteli eszközük már így is kompatibilsek a PC-vel és a minőségükre sem lehet probléma. A keresztlicenszelési probléma az már égetőbb, hiszen nem láttam olyan kormányt manapság (sőt, talán soha sem), ami mindhárom platformon működőképes lett volna különösebb henkölés nélkül. Azt már persze csak mellékzöngeként említve, h az említett Logitech kiegek (G29, G920) ára magának a konzoléval vetekszik.

Szummázat a cikkben szereplő termékekkel kapcsolatban: jók, csak qrva drágák.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#12) #72042496 válasza thomeef (#8) üzenetére


#72042496
törölt tag

A mostanit (diNovo Laser, illetve már K800) sokszor ölbe veszem, vagy hátrébb viszem a kanapéhoz és onnan pötyögök/játszom rajta. Az asztalnál mást is gyakran csinálok, olyankor praktikus, hogy egyszerűen csak átteszem a polcra a billentyűzetet, hogy ne legyen útban.

A kábel akkor is zavarna ha nem mozgatnám a billentyűzetet. Nem csak esztétikailag, hanem útban is lenne.

[ Szerkesztve ]

(#13) Cifu válasza muxi-muxi (#11) üzenetére


Cifu
nagyúr

A cikkhez: "Enyhén jobb kézhez szabták..."

Erről az örök klasszikus vicc jutott eszembe: "Lehet kicsit terhes valaki?"

Ha jobb kézhez szabták (a gombok elhelyezése miatt arra szabták), akkor bal kézzel már nem lesz kényelmes a használata. Vagyis mindkét egér szigorúan jobb kezes...

@muxi-muxi: Ezek a cuccok egyre drágábbak

Esetleg a Magyar Forint ér egyre kevesebbet a Dollárhoz / Eurohoz képest... :U

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#14) Eugene Roe válasza muxi-muxi (#11) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Évekre? Mikor a 40 ezres egérben lévő 6 mikrokapcsolón spórolnak 6*20 ft-ot, hogy 4 helyett 2 évig bírja, ott hol van a minőség? :-D

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#15) #72042496 válasza Eugene Roe (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem az elvileg már olcsósított MX1000 gombjai kezdtek el duplán kattintani 4 év után, de nyomtam nekik egy kis WD-40-et, és még 4+ évig jók lettek. Már minden más tekintetben használódott/avult el szegény egér. :)

Persze az becseszik amikor egy 40 ezres egeret szét kell szedni röviddel a garancia lejárta után, na, az baromira nem tetszene nekem sem.

[ Szerkesztve ]

(#16) dabadab válasza thomeef (#8) üzenetére


dabadab
titán

"Te mire használdád a wireless mecha billentyűt?"

Én pl. arra, hogy ne legyenek drótok az asztalomon.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#17) rudi válasza Cifu (#13) üzenetére


rudi
nagyúr

Jogos! Jobb kézhez szabták azzal, hogy enyhén elfordították, mindjárt megigazítom a szöveget.

Ami pedig az árazást illeti, most a Logitech USA oldalán 45 dollárról indul a G Pro ára. Volt olyan időszak, amikor ez szállítással, áfával kb. tízezer forintot jelentett. Most meg örülnénk, ha ez az egér nálunk csak húszezerbe kerülne...

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#18) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Hónapok óta használom az "elvadult" formájú G303-at probléma nélkül. Pár óra alatt sikerült hozzászoknom a formához.
Embere válogatja. Rövid ujjú usereknek nem ajánlanám, egyébként hibátlan egér.

(#19) rudi válasza Fitzgerald (#18) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát ez az! Neked jó lett, másoknak is jó lett, én is egészen megbarátkoztam vele. Csakhogy nézd meg az esportok melegágyának számító Távol-Keletet. Na, ott jellemzően rövid ujjai vannak mindenkinek. Nekik a G303 halál, a G Pro viszont tökéletes.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#20) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Kár hogy csak madzagos. Inkább a G900-nak kéne népi alternatíva.

Azon viszont megoldhatnák hogy ha kikapcsolom a világítást, akkor 5 perc múlva ne jöjjön vissza, nem azért kapcsoltam ki. Meg ha rádugok a gépre egy usb3-as pendriveot, akkor ne fagyjon le az egér adóvevője. Érdekes mód az MX Performance Unifyingja nem fagy le, csak a gémer adóvevő.

[ Szerkesztve ]

(#21) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Logitechből csak billentyűzetet használok, az is egy őskövület. Az egerükkel sosem tudtam megbarátkozni, pedig próbáltam ám. :/
Talán most. :)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#22) Fitzgerald válasza rudi (#19) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Igen, mondjuk egy lábujjhegyen állva is maximum 153 centis Aphrodite-féle figura kezében nehezen tudnám elképzelni.
Amúgy a G403-at akartam venni én is pár hónapja, megszoktam a formát a CM Storm Alcor-al
Csak akkor még nem lehetett a Logitech-en kívül máshonnan beszerezni. De teljesen elégedett vagyok ezzel is.

(#23) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Nem lesz már több végtelenített-görgős logi módra ilyen alacsonyabb árú, de game-es szegmensben??

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

a G Pro említett olcsóbb verziója (G102) egyelőre hivatalosan csak az ázsiai piacra szánt verzió, szóval nem biztos hogy a közeljövőben lehet majd kapni nálunk is. viszont netről beszerezhető.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#25) nyunyu válasza ledgeri (#23) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem lesz már több végtelenített-görgős logi módra ilyen alacsonyabb árú, de game-es szegmensben??

Amikor megláttam a logoutos cikkben az eddig jellemzően olcsógagyi (+Razer) egerekre jellemző enkóderes görgő megoldást a méregdrága G Pro belsejében, ijedtemben majdnem elejtettem a (még működő) MX Revomat.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26) guftabi96 válasza Dr. Akula (#20) üzenetére


guftabi96
addikt

van wireless változat is.

Amúgy bejövős mindkettő, végre nem is egy téglát adtak ki.

#KeepFightingMichael

(#27) Renok válasza Fitzgerald (#18) üzenetére


Renok
senior tag

Én meg a G502-met imádom már több, mint 2 éve, még az MX518-at is felülmúlta. :K

Ez a G403 gyönyörű.

[ Szerkesztve ]

(#28) b.


b.
félisten

Hát akkor hihetetlen , de ennyi év után újra leadtam a rendelést egy Logitech egérre. 403 rendelve. El sem hiszem. Nem is értem mi tartott ennyi ideig hogy rájöjjenek a téves útra-.
Az kicsit bánt, hogy ilyen gagyi görgőmegoldással dolgoznak, ez azért hiba, figyelembe véve a fő gombok nyomáserősségét.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#29) Garfield.37


Garfield.37
tag

:K Logitech G500 :K

Üdv : Garfield.37

(#30) ledgeri válasza nyunyu (#25) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Majd ha értem, hogy ez mit jelent, megértem hogy mire gondoltál..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31) FireKeeper válasza ledgeri (#30) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a görgőt alapvetően kétféle képpen lehet megvalósítani: mechanikus enkóderrel vagy optodiódás érzékelővel. a mechanikus jellemzően olcsóbb, de a tengelye egy idő után kikopik, míg az optodiódás gyakorlatilag elnyűhetetlen.

amúgy csak nyunyu kedvéért: volt olyan razer is amiben optikai görgő megoldás volt (krait 2007)

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#32) macilaci78 válasza thomeef (#8) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én például az aktív USB hubot dobnám a francba, mert a céges géphez rövid a 2 méteres madzag...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#33) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hát fel van adva a lecke!...

G Pro:
+ könnyebb (fürgébb??? :F )
+ tuti jó görgetés
- keményebb görgőkapcsoló (jó lenne tudni, hogy aránylik egy G400s görgőjéhez).
- nagyobb kéznek kevésbé jó, mint a G403 ??? :F
- elég vékonynak tűnnek az oldalsó gombok, ez nem tűnik túl komfortos érzetűnek, ha gyakran használná az ember őket.

G403:
+ jobbkezes, nagy kéznek is jó (nekem az van)
+ kényelmesebbnek tűnő, elég nagy oldalgombok (kicsit talán túl nagyok is??? :F )
+ szélesebb és igényesebbnek látszó görgő. A szélessége miatt biztos komfortosabb. (De a görgetés simaságáról, fokozatairól nincs infó a cikkben, ezt jó lenne biztosan tudni... Pl. nem akad, nem súrlódik, nem ad ki kattogó/súrlódó hangokat??? :F )
+ picit puhább körgőklikk
+ picit olcsóbb
- (NAGY MÍNUSZ :F ) oldalsó gumiborítás: félek tőle, mert a volt MX REVO-mon is gumi volt oldalt és nagyon érzékeny volt a felülete, minden apróbb karc, körömnyom megmaradt rajta. Jó lenne tudni pontosan mennyire gumírozott??? :F , pl. ha csak olyan mértékben, mint a G400s-en, akkor az teljesen OK.
-nehezebb, lehet kevésbé "siklik" annyira könnyen mozdíthatóan, mint a G Pro ??? :F

Mindkettőnél:
NAGY MÍNUSZ: A legalább még +1 extra gomb hiánya. G400s-nél megszoktam, tökéletes a kettő görgő mögötti a Copy&Pastre. (Tudom, hogy a "Pro Gémerek" ezt tök feleslegesnek tartják, de +1 a görgő mögé, még elférhetett volna).

G402:
+ elég sok + gomb és elég jó helyen (ránézésre)
+ jobb kezes, a formája kézre illőnek tűnik, elég nagy és hasonlít a nekem etalon G400s-hez
- ez a legnehezebb a három közül (talán a leglomhább is??? :F )
- szépségversenyen tuti nem indítanám (algoritmussal terveztetett NEGYEREBE design :D ).

Amúgy a cikkhez: Ha már a "karácsonyfa effektus" kapcsán előttetek egy kis fricskát :K , "illett" volna ugyan ezt megtenni a szintén totál felesleges súlyozhatóság kapcsán is. Ezzel túlságosan egyetértőnek tűnt a teszt. :N :D

(#34) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Marad a G9x - G110 - G13 kombó.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#35) #21346560 válasza #72042496 (#1) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem vagyok "gamer", de nekem ezek kínai tucatterméknek tűnnek első kép alapján, el sem olvasom a tesztet...

(#36) ledgeri válasza FireKeeper (#31) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Akkor nem volt jó a tippje, mert az M500asomban, ami Logi, és végtelenített görgős, optikai van... 5000-ért...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#37) ribizly válasza Garfield.37 (#29) üzenetére


ribizly
veterán

Nekem is az van és nagyon szeretem. Talán akkor újítanék be egy újabb Logitech egeret, ha ugyanabba a body-ba bele tennének egy high-end optikai szenzort. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#38) Astroboy válasza BioNiCMaN (#34) üzenetére


Astroboy
őstag

Jómagam is "G9x függő" vagyok immáron 7 éve.
Merem állítani, hogy a Logitech legjobban sikerült rágcsálója. Full extrás, és ez alatt nem az RGB LED világítását értem. (Azt tavaly végre kiiktattam, kábel-csere alatt)
Kiváló szenzor és kapcsoló, súlyozhatóság, ja és elnyűhetetlen, mint Taki bácsi Ladája. :DDD

(#39) DarkByte


DarkByte
addikt

Valószínűleg öreg vagyok, nekem a thumbnail kép alapján arról a világító logóról a Commodore embléma ugrott be. :D

(#40) icp1970


icp1970
senior tag

Nem kicsit jönnek be nekem is. :K

(#41) #72042496 válasza DarkByte (#39) üzenetére


#72042496
törölt tag

És basszus, végre megvan, hogy engem is mire emlékeztetett! :) :R

(#35) Runo: Képről nem csodálom. Nekem viszont tetszenek az olyan dolgok, amelyikek teljesen hétköznapinak látszanak, viszont a minőségük kiemelkedő. Itt azért a kapcsolókat érheti kritika sajnos.

(#43) Astroboy: Ugye? Megyek is aludni, az én koromban ez a 22:30 már későnek számít. :D

[ Szerkesztve ]

(#42) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ennyi pénzért ezerszer inkább Zowie. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43) Astroboy válasza #72042496 (#41) üzenetére


Astroboy
őstag

Na b+ ezt a sok vén f@szt :D :D

(#44) FireKeeper válasza ledgeri (#36) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de ő a G Pro-ra mondta, amiben mechanikus van.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#45) troviko


troviko
senior tag

Van egy G500s-em, de már rég nem játszok hardcore-ban. Ellenben egyre fontosabb a multimédia, házimozi, nekem is el "kellett" mennem a Wireless irányba. Akartam venni egy Wireless Prodigy-t, de sajnos kevés rajta a gomb. Ugye oldalt 2 aztán csöcs. Nekem kicsi kezem van, így ebből egyet érnék el, mint ahogy a G500s-en is max 2 érek el.
A kevés gomb miatt kénytelen voltam G700s-t venni. Nem rossz egér az sem, és ezen 5 gombot is elérek. Szóval kár a G403-ért, mert tetszett, megvettem volna, ha legalább 1 gombbal több van rajta.

Amire nagyon rákattantam az a szabadon futós görgő, az is hiányzott volna (G700s-esen van az is).

Választhattam volna a G900-ast, de se kedvem nem volt kiadni 50K-t egy egérért (G700s 24-ben megállt), se a külseje nem tetszik. Nagyon nem.

No már most, ha abból indulunk ki, hogy a nekem tetsző Logi egerek nem kellően funkcionálisak, a funkcionálisak meg agyon csicsázott rusnyaságok, és emitt kénytelen vagyok a már kifutó termékeiket venni, akkor azt kell mondjam, hogy szerintem rossz felé megy a Logitech.

Persze azt megértem, hogy a G500 és G500s között annyira nulla különbség volt, hogy nem "húzta át" a felhasználókat az új verzióra (engem igen, de engem is csak azért, mert elromlott a G500), és emiatt kénytelenek elmenni a gamer giccs csicsa irányába, de azért hagyhatnának az hardcore gamer legacy sorozatot, legújabb tech-el, minimalista dizájnnal.

Nah mindegy, lesz ez még jobb is.

Wireless gamert billentyűzetük mért nincs? Esetleg mechanikus, világítós gombokkal? Olyat simán vennék.

https://www.oldtech.hu/

(#46) troviko válasza Eugene Roe (#14) üzenetére


troviko
senior tag

100%-ban igaz. Ezért ment tönkre a G500-asom is. Mikrokapcsolós lett. Ismerősöm utána cserélte 2-szer is, és utána sem működött. Szvsz a vezérlő adta meg magát, nem is a kapcsoló. Beépített, tervezett hiba/elavulás.

https://www.oldtech.hu/

(#47) Menthirist


Menthirist
veterán

Miután a sok sok évig remekül kiszolgált MX510-em után volt "szerencsém" 2 év alatt megenni egy G400-at (amit végül ugyanaz pusztított el, ami az 510-et is, a merevre keményedett majd eltört kábel), inkább húztam be egy Roccat Kone Pure Military Optical-t. Ráadásul iszonyatosan tudom díjazni a formatervezését olyan szempontból, hogy a fő gombok nem "bent" mozognak az egér testében, hanem rajta, tehát a kezemről rákerülő kosz sem kerül be a gombok és a ház közé, és nincs olyan kattintás mint ami a G400-ason jellemző volt, amikor egy kicsit "elmozdult" a gomb a házhoz képest, akkor kattintáskor koccanjon az oldalfallal.
Szóval nálam sokkal inkább ez mintsem ez, ami a formát illeti.
15 hónapnyi birtoklás során belement 1 863 922 kattintás a bal és 2 431 964 kattintás a jobb gombba (17190 a középsőbe, 17800 körüli a két hüvelykujjas gombba), és 571 628 "szakaszt" görgettem fel és 2 573 849-et le :) ). És eddig minden olyan mint első nap.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#48) ledgeri válasza FireKeeper (#44) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Akkor meg miért idézett?? -mintha te tudnád... :)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#49) 3u4ic válasza Astroboy (#38) üzenetére


3u4ic
csendes tag

Hol találtál eredeti kábelt a g9/g9x-hez?Én kétszer cseréltem rajta mire végül feladtam mert 3 hónapot se birtak a csere darabok(ebay).Most egy g402-t nyúzok, de valahogy nem az igazi a forma.Ha találnék olyan kábelt ami nem törik mint a ropi lehet hogy visszakerülne az asztalra.

---

(#50) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó cikk, és nagyon korrekt dolog volt a Logout-os írás megemlítése! :R

Valóban igaz, hogy kikoptak a Logi egerek az E-sport-ból (Vagyis azokból amiket én követek). Emlékszem régebben azért sok top CS player használt Logitech egeret Mx300-at, 510-518-at (stb.). Kíváncsi leszek ezekkel az egerekkel ismét kegyükbe fogadják őket a játékosok.

Én eléggé rosszul voltam ha ránéztem az utóbbi idők Logi egereire, elszálltak a dizájnal. Jobb szeretem a letisztult formákat. Most úgy látszik ők is rájöttek, hogy erre van igény.

(#28) b.
A G403-at volt alkalmam megfogdosni mivel munkatársam vett egyet. Nagyon megtetszett, szóval már utón van az enyém is, de külföldről hozza haver onnan olcsóbban tudtam beszerezni.

(#42) svensson
Pár hete használok egy EC1-A-t. Borzasztó jó cucc. Ha megjön a G403 kíváncsi leszek az összehasonlításra. Az EC1-A-ról nem tudok semmi rosszat mondani, remélem a 403 képes majd felnőni hozzá. A terv az, hogy csak egy maradhat, kíváncsi vagyok melyik mellett döntök. Szerintem csak a forma fog dönteni, a G403 már elsőre kerekdedebb, jobban beleült a tenyerembe. Majd kiderül egy hét múlva.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.