Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) M_AND_Ms válasza LLKobe (#74) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Köszönöm!
És így natív ablakban már az hiba sem jön elő, hogy kétmonitoros kiterjesztett desktopon, ha a Vivaldi a jobb monitoron van, akkor a Vivaldi menü megnyitva átugrik a bal monitorra.

Már csak a Notes / Jegyzetek funkciót kéne megcsinálni olyanra, mint amilyen a régi Operában volt. Mert ez most valami más.
A billentyűparancsoknál pedig nem lehet a Backspace-t kiosztani egy adott funkcióhoz (történetesen az "Előző előzmény"-hez, pedig ez defacto böngészőszabvány)

Jó lesz ez! Be is állítottam alap böngészőnek. :D

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#102) Rems


Rems
újonc

Egész jól szuperál már Debian alatt , remélem a privát ablak mellett lehet majd privát privát fület is nyitni , meg arra az e-mail kliensre is kíváncsi lennék :DD
Saját kiegészítői szerintem nem lesznek , az összes browser egyre inkább a chrome storet használja (hamarosan a róka is).

(#103) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Van benne valamilyen szinkronizálás? Pl könyvjelzőket, stb. mint a chrome.

Illetve most a chrome vagy régi opera bővitményeket támpgat?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#104) Cifu válasza V.Stryker (#103) üzenetére


Cifu
nagyúr

Van benne valamilyen szinkronizálás? Pl könyvjelzőket, stb. mint a chrome

Impotálni tudsz, de nincs olyan, mint a Chrome féle megoldás, vagy a Tűzróka Sync.

Sziasztok,
Van benne valamilyen szinkronizálás? Pl könyvjelzőket, stb. mint a chrome.
Illetve most a chrome vagy régi opera bővitményeket támpgat?

Chome web store.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#105) Benőke


Benőke
őstag

"A Vivaldi a Chromium motorjára épül"

Akkor nó tenksz.

(#106) didyman


didyman
őstag

Ez eddig curvajó. Az Operát szerintem le is törlöm a francba. Gyors, nem lassú zoomolt állapotban sem a görgetés (ez egy rohadt nagy hátránya az Operának amúgy), egyelőre jól viselkedik, omlás nem volt, illetve, amikor facebookon kibontottam vagy 800 bejegyzésnyi előzményt, akkor eldőlt csak az a fül, de csak azután, hogy fület váltottam :D Még inkompatibilitásba nem futottam bele, ezzel együtt ez egy nagyon használható béta. És mennyi apróság, ami hiányzott, kész felüdülés használni. A memóriahasználat? ...Lehet mit csiszolni rajta, ez is elszalad 2,5 G fölé 17 füllel (egek, a 9-es Opera olyan 300 MB volt mindenféle nyitott PDF-fel, kutyafülével, huszoniksz füllel), viszont, ami nagyon pozitív, hogy egy-egy fül bezárásával egészen markánsan csökken a foglalás, és nem növekszik apránként tovább. Akárhogy is, ez nagyon ígéretes.

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#107) didyman válasza Benőke (#105) üzenetére


didyman
őstag

Nem hiszem, hogy ez egy szakmai érv. :D

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#108) Tutu7030 válasza didyman (#106) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nálam ennyire azért nem stabil (ubuntu 14.04).
Vannak oldalak, ahol keményen meg tud akadni, és csak a reset gombra reagál a gép. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#109) Cifu


Cifu
nagyúr

Nálam azért sok-sok bétás dolog feltűnik még. Például itt akarok egy linket berakni. Link gombra rákattint, feljön az ablak, ahova az URL-t be kell másolni, és megy is, ekkor ugye a [link] szöveg ki van jelölve, ha elkezdenék írni, normális böngészőben a [link] helyére megy a beírt szöveg. Itt viszont megáll a tudomány, nem csinál semmit, egérrel rá kell kattintsak a szövegdobozra, hogy írni tudjak (és a [link] kijelölése így ugyebár el is tűnik).

Egyre jobban kiábrándulok belőle. Szép és vannak jó ötletek benne, de összeségében egy tűzróka vagy annak folyományai (WaterFox, Pale Moon) használhatóbb, és nincsenek azokban olyan hibák, ami miatt a hétköznapi használat idegesítő lenne. A Vivaldiban sajnos egyre-másra találok ilyeneket....

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#110) Trailblazer válasza Cifu (#109) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ezt jelenti az, hogy béta.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#111) poirot


poirot
senior tag

Az importálás nagyon jól müködött, viszont exportálás nincs. Pontosan honnan, melyik file-okat kell elmenteni, ha újra akarom húzni a windows rendszeremet?

A másik; figyelmetlenségből a 32 bites verziót raktam fel, működik, semmi gond, viszont a 64-es szeretném fel rakni, mennyire lesz kompatibilis a kimentett könyvjelző/password, illetve beállítások a 32 illetve a 64 bitesnél? Próbálta valaki?

Hol lehet azt kiválasztani, hogy alapból hívja pdf nézőt, ha egy pdf-et akarok megnézni, ne a letöltés oldalon kelljen rákattintanom, ugyanez az alap képnéző meghívásánál is. Vagy tudjuk be a bétának?

Köszi a válaszokat.

(#112) LLKobe válasza poirot (#111) üzenetére


LLKobe
veterán

A 64 bitesre azt írják hogy experimental, szóval azzal lehet hogy érdemes még várni...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#113) didyman válasza LLKobe (#112) üzenetére


didyman
őstag

Böngészőből mi értelme lehet 64 bitesnek? Nem kötekedés, komolyan kérdezem.

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#114) didyman válasza Cifu (#109) üzenetére


didyman
őstag

Igen, ez egy béta, és az ilyenek miatt hívják annak. :U Komolyan nem értem a kiábránduló kollégákat, mit várnak tőle? A leírt problémádra megoldás, hogy a link feliratot duplán kattintod meg, így a fókusz is helyre kerül és a kijelölés is.

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#115) sz.balazs.95 válasza didyman (#113) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Pl. hogy kellő mennyiségű memóriát tudjon kezelni? :U

Már nem azokat az időket éljük, hogy egy böngésző megvan párszáz megából.

Pl. a 32 bites Firefox 1 GB használat felett rendre belassul, és instabillá válik.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#116) didyman válasza sz.balazs.95 (#115) üzenetére


didyman
őstag

Azon a rókán nem a 64 bit fog segíteni. :U Az meg, hogy a böngésző által foglalt memória mekkora részben gyorsítótár és mekkora részben munkaterület, nem egyértelmű. De oké, az irdatlan mennyiségű fülek miatt ütköző korlát egy jó indok.

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#117) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Nem sikerült elérnem, hogy egy tabot le tudjak húzni új ablakká, vagy át tudjam tenni másik ablakba. Beállítás kérdése vagy még hiányzó funkció?

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#118) M_AND_Ms


M_AND_Ms
addikt

Az mitől van, hogy a Google bejelentkező oldalon az Operában (és más böngészőkben is) együtt megjelenik az összes eddig használt accountom, míg a Vivaldiban nem?
Opera:

Vivaldi:

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#119) #16820480


#16820480
törölt tag

Nálatok is hibásan működik Vivaldi alatt a PH!-s hozzászólás írásnál néhány gomb? Például a link beszúrásánál nem törli ki magától a http://-t a felugró párbeszédablakban, és a beszúrás után nem lesz újra aktív a szövegdoboz, hanem külön bele kell kattintani.

(#120) Cifu válasza #16820480 (#119) üzenetére


Cifu
nagyúr

Csak 10 hsz.-el korábban írtam róla.

Aztatat mondják, bétás, fogadjuk el. ;]
Én inkább visszatértem a tűzrókához... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#121) #16820480 válasza Cifu (#120) üzenetére


#16820480
törölt tag

Bocs, ez valahogy kimaradt, pedig követem a topikot :B

(#122) didyman válasza Cifu (#120) üzenetére


didyman
őstag

Nem, ilyet senki sem írt. Kerülő megoldást viszont igen. De mind örülünk neki, hogy a tűzrókánál maradsz. :U

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#123) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Sokat hallottam már a böngészőről munkahelyen meg ismerősöktől.
Mit gondoltok érdemes kipróbálni? Tudom, még béta de mennyire jobb/rosszabb (inkább mi a különbség) a Google Chomre-tól illetve az IE11 -től?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#124) poirot válasza Ra's al Ghul (#123) üzenetére


poirot
senior tag

A Chrome-ot nem használtam, csak akkor mikor nem figyeltem és egy másik progival "felpofátlankodta" magát. Az Opera egy régebbi 12.15-ös verzióját használtam, vagy 8 évig, mivel az már sok mindent nem tudott elindítani, video, stb., átálltam a Vivaldira, apró kis kényelmetlenségek, picit fapados érzet, de már ezt használom majd 2 hete.

(#125) L3zl13 válasza M_AND_Ms (#118) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szerintem csak annyi, hogy a google cookie alapján beazonosít a többi böngészőben és felajánlja a fiókjaidat.
Ha használod őket vivaldiban lehet, hogy itt is ugyanaz fog fogadni legközelebb.

Aki hülye, haljon meg!

(#126) M_AND_Ms válasza L3zl13 (#125) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Igen, így működik, de nem a Vivaldiban. Ott hiába lépkedek be a fiókokkal nem jegyzi meg - a sütik engedélyezve vannak

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#127) L3zl13 válasza M_AND_Ms (#126) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nekem feldobja amiket már használtam. :F

Aki hülye, haljon meg!

(#128) LLKobe válasza L3zl13 (#127) üzenetére


LLKobe
veterán

Nekem is.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#129) M_AND_Ms válasza L3zl13 (#127) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Úgy, ahogy mutattam, vagy csak egyszerűen beajánlja a felhasználóneveket?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#130) janos1988 válasza LLKobe (#10) üzenetére


janos1988
addikt

Nyugi, ez is arra a sorsa jut ha népszerű lesz. Jól elba elcseszik.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#131) didyman válasza janos1988 (#130) üzenetére


didyman
őstag

Nem értem az összefüggést. Az Operával pont az volt a baj, hogy nem volt népszerű..

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#132) Penty válasza didyman (#131) üzenetére


Penty
tag

Szerintem a Firefoxra gondolt...

(#133) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Napi szinten használom már és nekem nagyon szimpatikus és ami fontos,hogy tényleg foglalkoznak vele a fejlesztők.Még böngészőben nem nagyon láttam vasárnapi frissítést... :D
Egy kérdésem lenne.A könyvjelző sávon a mappában levő oldalakat ne tudom megnyitni az egéren középső gombbal.Ezt be lehet valahogy állítani?

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#134) poirot válasza Orlin (#133) üzenetére


poirot
senior tag

Nálam müködik, nem emlékezem, hogy kellett beállítanom valamit.

(#135) poirot


poirot
senior tag

Most raktam fel a win 10 alá a Vivaldi-t. Ugyanaz a verzió, mint a win 8.1 alatt. Az win 8.1-ről rámásoltam a Default könyvtárat, minden jó lett, kivéve a jelszavakat nem másolta át, azt újra kellett beírnom, illetve egy fórumot szoktam figyelemmel kisérni, annak a mentett linkje itt a win 10-en nem müködik, az alábbiakat írja ki;

Ez a weboldal átirányítási körbe került.

Mig a win 8.1-nél, illetve a win 10 Microsoft Edge-nél is kapásból megjeleníti.

(#136) Pierre75


Pierre75
senior tag

Nem tudom jár-e még vki erre, de hátha.
Meguntam, hogy az Opera egyre lomhább. (az Ie11 mellette villám) Döcögősen indul Vivaldi is, amiben viszont elég gyengécske: az a Youtube lejátszás. Bő 2x akkora erő kell neki a feladatkezelő szerint, mint az IE11-nek. Ez másnál is így van, vagy tudjam be a bétának? Amúgy tetszik. van mit javítani rajta, de használható.

(#137) kovacs65


kovacs65
senior tag

Nekem most a linkekre kattintva sokkal lassabban tölt. 2-3 napja.
??

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#138) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Érdemes a Chrome-ról váltani Vivaldi-ra?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#139) poirot


poirot
senior tag

Win 10 64 bit-es alatt a hvg.hu oldalait nem hozza be.
Valaki tud erre megoldást? Illetve bővítményt hiányol, gondolom a flah-t, de azt már felraktam és mégsem látja, azokat.

Valaki erre?

Különben, ha ezeket megtudnám oldani a win 10 alatt, semmi bajom nem volna. A win 8.1 alatt müködik.

(#140) poirot


poirot
senior tag

Még egy problémám van, az előbb elfelejtettem;

Rengeteg oldalon az alábbi felugró csík alul. Hiába kattintok rá, hogy rendben, egy idő múlva ugyanazon a webhelyen, ismét megkapom. Melyik bővítménnyel lehet ezt egyszer és mindenkora mindenhonnan letiltani?

"A weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. Részletes leírás"

A sütik engedélyezve vannak természesen.

(#141) Pierre75 válasza poirot (#140) üzenetére


Pierre75
senior tag

Pártunk és kormányunk rendeltére kell kitenni a cookie-s feliratot. Van aki megoldotta elegánsan, de a többségnek nem sikerült. A hvg.hu win10 64biten megy gond nélkül.

136. hsz: nálad mi a helyzet flashes oldalaknál nincs magas cpu használat?

[ Szerkesztve ]

(#142) poirot válasza Pierre75 (#141) üzenetére


poirot
senior tag

Elárulnád, hogy hogyan ?

Köszönöm.

(#143) Pierre75 válasza poirot (#142) üzenetére


Pierre75
senior tag

Beírtam és elindítottam. Semmit nem állítottam vagy töltöttem le ezért.

A YT hd lejátszás nálad mennyi cpu-t fogyaszt az eszközkezelő szerint?

(#144) poirot válasza Pierre75 (#143) üzenetére


poirot
senior tag

A feladatkezelő kb 7 %-os processzor használatot ír ki a Vivaldinál, úgy, hogy egy youtube-os full HD videót, teljesen kiraktam a képernyőre. Egy másiknál valamivel több volt.

(#145) Pierre75 válasza poirot (#144) üzenetére


Pierre75
senior tag

Nálam megy a hvg, de egy 720-as YT min 80%-ra terheli a cpu-t, míg ugyanez ie11 vagy opera alatt max 30%. 5 éves notebook, de ezeket a rejtélyeket a franc se érti.
Az ámítástechnika varázsa.

(#146) poirot válasza Pierre75 (#145) üzenetére


poirot
senior tag

Na jó, azért lehet, hogy a procik is számítanak, meg a többi számítógép alkatrész.

Az enyém asztali gép, 2 GB-os VGA kártya, i7-es processzor, 16 GB RAM, 1 éves gép. Szerintem hellyel-közzel azonos laptoppal hasonlítsd a tiédet, ha lehet azonos op.rendszer alatt, mert csak úgy van értelme.

üdv.

[ Szerkesztve ]

(#147) Pierre75 válasza poirot (#146) üzenetére


Pierre75
senior tag

Az asztalim 1 hónapja kidöglött, így laposon szokom az életet. A win10 fürgébb, mint a 7-es volt ezen. Az IE11 30% cpu-ja rendben is lenne, amellett lehet tenni venni. De a Vivaldival jelen pillanatban 80%-nál már szuszog a gép. Abban bízom, hogy legalább az opera fogyasztására le tudják majd szorítani.

Arra nincs ötleted, hogy Opera, Vivaldi pl itt a Prohardveren is sokkal vékonyabban jeleníti meg a betűket, mint az IE11, ahol jobban olvasható így a szöveg. Ez nem állítható vhol?

(#148) poirot válasza Pierre75 (#147) üzenetére


poirot
senior tag

Próbáltad a beállításoknál, megjelenítésnél a felhasználói felület skálázását nagyobbra venni ?

Meg lent jobb oldalt (nálam) a százalékokat felhúzni? Valaki írta, remélhetőleg lesz alapból egy nagyítás, itt még csak ez van, de megjegyzi.

[ Szerkesztve ]

(#149) Pierre75 válasza poirot (#148) üzenetére


Pierre75
senior tag

Kösz az ötletet! Sajnos nem vált be. Ide és YT-ra továbbra is maradok az ie11-nél.

(#150) didyman válasza Pierre75 (#149) üzenetére


didyman
őstag

Használd a HTML5 lejátszót. A Flash mindig iE alatt volt a leggyorsabb, mert az ActiveX ilyen, a plugin meg sokkal szerencsétlenebb.

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#151) Pierre75 válasza didyman (#150) üzenetére


Pierre75
senior tag

Sajnos a html5 lejátszót vagy a flasht használva sincs eltérés Vivaldi alatt cpu használatban. Kösz az ötletet!

(#152) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Érdemes a Chrome-ról váltani Vivaldi-ra?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#153) meszike91 válasza Ra's al Ghul (#152) üzenetére


meszike91
senior tag

Nem, ez még csak béta.

du, du hast, du hast mich

(#154) LLKobe


LLKobe
veterán

Nekem már csak a keresési javaslatok hiányoznak, ha az benne lesz, mehet élesbe.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#155) kovacs65


kovacs65
senior tag

Itt a Béta 2 is.
Halad a dolog.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#156) poirot válasza kovacs65 (#155) üzenetére


poirot
senior tag

Na, ez végre behozza a HVG oldalakat, a Hirkereső-röl.

Gyorsabbnak tünik, mint a beta 1.

Valaki összefoglalná pár mondatban, hogy mi változott az elöző verzióhoz képest? Angolból kicsit gyenge vagyok.

Köszönöm.

:R

(#157) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Elég idegesítő, hogy ha elkezdek írni valamit a címsorba, akkor először a keresés aktív, majd a könyvjelzők, és csak legalul az előzmények. Ja és az auto kiegészítés teljesen random dolgokkal operál. Jó lenne, ha meg lehetne csinálni úgy, mint Chromeban, hogy a javaslatok vegyesen vannak könyvjelzők és előzmények közül, és valóban az van feljebb, amit gyakrabban látogatok. Így egy új lap felkeresése kész tortúra.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#158) poirot válasza poirot (#156) üzenetére


poirot
senior tag

http://itcafe.hu/hir/vivaldi_beta_2.html

(#159) repvez


repvez
addikt

letöltöttem a béta2-t. vaalaki tudja, hogy IE11ből hogyan lehet a könyvjelzőket áthozni ?
Illetve ahogy nézem a YT képe szebb mint IE alatt viszont a kép közepe tördelt, olyam mint ha a v-sync nem lenne , ezt eddig nem vettem észre videoknál csak játékoknál.

illetve van, olyan dolog ami napi szintű használatban gondot okozna amit nem jelenit meg vagy lefagy tőle? MElyek azok a részek ami még hiányos a béta mivolta miatt? Bővitményeket hol találok hozzá vagy miket támogat?

(#160) poirot válasza repvez (#159) üzenetére


poirot
senior tag

A könyvjelzőket az explorerből simán importálja. Fájl/adatok importálása.

Nekem gondom volt az előzőnél, beta 1, win 10 alatt, hvg.hu lapokat nem hozta be, most simán hozza. Más lapnál még nem tapasztaltam ezt, minden megy.

A chrome bővítményeit használja, illetve abból nagyon sokat, személy szerint én egy reklámblokkolót raktam fel, müködik.

[ Szerkesztve ]

(#161) repvez válasza poirot (#160) üzenetére


repvez
addikt

Rendben átjött minden könyvjelző .Esetleg azt lehet valahol állitani, hogy a speed dial oldalon ahol a legtöbbet használt oldal csempéje jelenik meg, hogy ott a csempe képe az adott oldal ikonja legyen ahogy gyárilag? mert most ha frissitettem az ikont akkor az épen aktuális oldalnézet jelenik meg rajta kicsiben és sokkal jobban mutatna ha csak egy ogo lenne ott.

És a pluginokat bővitményeket hogyan lehet betölteni vagy keresni , létezik hozzá kereső?
Androiddal össze lehet kapcsolni mint a chromot vagy van android verziója?

Eddig nagyon tetszik a böngésző , az IE után csak ebben tudom megtenni, hogy bal oldalon fixen legyen rögzitve mappákba a könyvjelzőim eddig ezért nem váltottam az IE-ről pedig sok oldalon nagyon lassan tölt be meg a YT nál is szakadozva töltött be , de a könyvjelzők miatt maradtam , de a vivaldinál ezt meg tudom tenni és minden eddigi probléma eddig megyszünt ami IEben volt.

Márcsak egy bövitményt kell bele épiteni és akkor csak ezt az egyet kell használnom a mostani 2 helyett.

(#162) poirot válasza repvez (#161) üzenetére


poirot
senior tag

És a pluginokat bővitményeket hogyan lehet betölteni vagy keresni , létezik hozzá kereső?

Eszközök/kiterjesztések megjelenitése, legalul további kiterjesztések keresése.

(#163) repvez


repvez
addikt

Ma frissult a böngésző,de azt hittem, hogy modositanak pár dolgon amit a fórumba is jeleztek már páran.
Az egyik az , hogy ha uj lapot nyitsz meg akkor autómatikusan mellényit még egy kezdőoldalt is, az még nem is lenne olyan baj hanem ,hogy azt hagyja aktivon és nem azt amit megnyitottál .

A másik meg, hogy 2x kell a linkeken kattintani a kedvencek menüben .

LEhet , hogy ezek kis hibák ,de sokkal jobb lenen ha ezek megváltoznának.

(#164) poirot


poirot
senior tag

Mostanában elég sok oldalon totál lefagy a Vivaldi. Ilyenkor csak jobb egérgomb/ablak bezárása segít.

Pl. ha Hirkereso.hu -ról megnézek egy 444.hu-s hireket.

Ti tapasztaltátok ilyent ?

(#165) Pierre75 válasza poirot (#164) üzenetére


Pierre75
senior tag

Nálam is ezek a tünetek.

(#166) kovacs65 válasza poirot (#164) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nekem néha a kattintást nem érzi.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.