Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) doc


doc
nagyúr

pont tegnap húztam le :R :C
arra leszek kíváncsi, mikor lesz a Slackware Store-ban a CD-set + könyv rendelhető, régóta akarok már egyet :)
na ezért hajlandó vagyok fizetni, mert megéri az árát!

(#2) Polesz


Polesz
addikt

Amióta az eszem tudom Slackware-zem. Kipróbáltam jó néhány disztrót, de ez a "tökéletes". Ajánlott buherátor lelkületieknek és "sallang utálóknak" :))

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#3) dabadab válasza Polesz (#2) üzenetére


dabadab
titán

Ja, tenyleg, mindig elfelejtem, hogy a package manager az felesleges sallang ;]
</troll>

DRM is theft

(#4) delacct válasza doc (#1) üzenetére


delacct
tag

ftp://ftp.slackware.hu/slackware ja zsír ez a mirror jó ideje... :DDD

postázni nem postázok semmit

(#5) doc válasza delacct (#4) üzenetére


doc
nagyúr

én torrentről húzom, a kiadáskor állat tempóval tud lefelé jönni, meg legalább én is visszaosztom :)

(#6) czappa


czappa
aktív tag

A végén még kiderül, hogy minden ph!-s linuxos Slackware-t használ.
Csak tudnám, akkor miért 2006-os a legutolsó hsz a topicjában.
Bár lehet már mindenki beállított mindent, frankón működik és nincs több kérdés. :)

(#7) Sianis válasza czappa (#6) üzenetére


Sianis
addikt

5 hsz után kicsit optimista kijelentés, hogy mindenki. :)

Sianis

[ Szerkesztve ]

(#8) doc válasza Sianis (#7) üzenetére


doc
nagyúr

azért az általános Slackware-arányhoz képest mindenképp figyelemreméltó ;)
valamelyik nap majd megcsinálom a 12.0 -> 12.1 frissítést, lehet hogy utána megjelenek a Slackware topicban, bár az eddigiek alapján úgyis minden működik majd tökéletesen, max. annyi lesz a különbség, hogy a szokásnak megfelelően még egy kicsit gyorsabb lesz a rendszer :D

MOD: most nézem, az említett utolsó hsz-t is én követtem el :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Most szántam el (újra) magam, hogy száműzök minden MS software-t a gépemről. Igy leirás alapján nagyon tetszik, ha ez valóban egy "puritán, egyszerű" disztro, akkor ez kell nekem,de talán nem ezzel kellene kezdenem. Vagy nyugodtan vágjak bele? Nem riadok vissza úgy általában a buherálástól, szóval az nem akadály:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10) doc válasza Nyugdíjas (#9) üzenetére


doc
nagyúr

ha nem ismeretlen a Linux-világ, érdemes megpróbálnod, de ha ez lesz az első, akkor lehet jobban jársz mondjuk egy Ubuntuval...
persze ha hajt a tudásvágy, akkor Slackivel alaposan kiismerheted a rendszert!

(#11) Nyugdíjas válasza doc (#10) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Korábban volt már szerencsém UHU-hoz, meg Ubuntu-hoz is,de csak egy pár hónapig hazsnáltam őket. Valami agymenés(inkább lustaság) folytán visszatértem a setét oldalra. De most végleg elhatároztam, hogy nem viccelődök tovább:D
Ubuntu-t is ki akarom próbálni,mert nagyon sokan dicsérik. Meglátom. Egy virtuális gépre biztos feldobom a Slackit is, aztán meglátom...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#12) Vladi válasza czappa (#6) üzenetére


Vladi
nagyúr

Mer azzal van a legkevesebb gond. :D De én nem! Egyszer volt zenwalk, de nem bírtam vele megcsinálni amit akartam.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#13) t72killer válasza czappa (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azért ez meredek kijelentés:) de van benne valami,a mi megfogja az embert, külön stílust képvisel:)

Viszont kezdőknek (=magamnak se még) semmiképp nem ajánlom, jobb, ha először ott van még a userbarát ubuntus v fedorás package management, klikkelgetősdi és társai...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.