Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Dyno válasza Ipse89 (#100) üzenetére


Dyno
veterán

Én végig azt hittem hogy igaz. :B De tetszett, sose olvasok ilyet logouton Vakegérke néhány kedves írást olvastam, de nem kommenteztem, de most nem tudtam magamba tartani. :R

Jó írás nagyon, de én arra lennék kiváncsi, hogy mi belőle a személyes tapasztalat, szóval mi az amiből belemerítettél?Tehát valszeg a koleszos cuccok megtörténtek veled, de még is mi érzelmileg a tapasztalat, tehát mi motívált?

[ Szerkesztve ]

(#102) talmida


talmida
Közösségépítő

Nem vagyok irodalmár, de nekem is tetszett. :B A vége felé rendesen el is homályosult a szemem, ...kis orrfújás-szünet alatt meg arra gondoltam, hogy "Ilyen nincs! Ehhez csak valami hatalmas csoda vagy irtó jó fantázia kell. Látom, az utóbbi volt. :R Szépen írtad le... :C

nem_tom Nem lehet, hogy azok a lányok nem járnak buliba? :B Nemtom ;)

IN GOD WE TRUST!

(#103) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Atya ég, kiírhattad volna, hogy kitaláció. Jó ég, futkos a hátamon a hideg, nagyon jó, és elgondolkodtató is. Remélem nem kell megtapasztalnom ilyet soha, és ugyanezt kívánom a fórumtársaknak is. Az elejét kívánom nekik, a végét nem. :)
Így tovább! :R

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#104) grabber


grabber
addikt

Gratulálok!Nálam csak jobban tudnak fogalmazni az emberek,emiatt tőlem nem érhet ilyen kritika.
Egy dolgot megjegyeznék:
Amiatt,hogy elég meseszerű lett(szerencse,balszerencse,véletlenek),kicsit elrugaszkodik a valóságtól és emiatt váratlanabb és emiatt jó olvasni,mert bármi megtörténhet,mint a mesékben,de pont emiatt nem az igazi.Ha egy árnylattal sikerülne valósághűbbre csinálni(nem minden jönne össze elsőre pl),akkor még jobban beletudnám élni magam és nem azon gondolkoznék,hogy ilyen csak a mesékben van,hanem azon,ez velem is bármikor megtörténhet :R

(#105) qdak válasza Sir Riccio (#103) üzenetére


qdak
addikt

na bazz ha nem olvasom a komented én is komolyra vettem :( :U

ha már itt tartunk, szimpatikus sráclak tartalak

meg van még egy is de arra nem mléxem meg nem is a hiba lényege, csak te irtad h jelezzük

amugymeg respect :R

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#106) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Még elolvasás előtt azt mondtam, hogy ennyi eszed van, hogy ekkora terjedelmű szöveget egybe raktál fel a Logoutra...
hát most visszaszívom!
Hiszen az egész alkotásod olvastatja magát, és egyáltalán nem volt megerőltető elolvasni!
Gratulálok hozzá, csak azt tudnám, hogy honnan jött ez tőled ;]
egy szó, mint száz, csak így tovább ne hagyd abba, valamire nagyon ráéreztél :R

(#107) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Volt egy kis időm magamban, az ISOS 7-et hallgatva megrágni, az írást, beleélni magam, a főhős helyébe képzelni magam és arra jutottam, hogy én nem viselnék el egy ilyen csapást. Kis hülyeségeken, a politikusokon, a bulvárhíreken, a bama.hu olvasóinak idióta kommentjein is fel tudom rántani az agyam, valószínűleg megpróbáltam volna kibírni amíg a másik elmegy, de aztán én is utánamentem volna. Nem kellett volna hozzá segítség, egyszerűen megölt volna a düh, a tehetetlenség és a bűntudat, hogy nem menthettem meg.
Még egyszer elismerésem az írás miatt! :R

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#108) Ipse89


Ipse89
tag

Köszönöm a kommenteket! :R

(#101) Dyno Igen, jól vetted észre, az iskola és a kollégium valós alapú, az érzelmi részek hát... :B nagyon nagy részéhez köthető valamilyen személyes tapasztalat, minden más, fantázia.

(#102) talmida Köszönöm, jól esett, miután elolvastam a soraidat :R

(#103) (#107)Sir Riccio Nagyon köszi! Az az igazság, hogy néhány éve egy hatalmas szerelmi csalódás ( amit meg is írtam ide a logoutra ) , és egy nagyon közeli barát elvesztése ( Nyugodjon Békében) megtanított arra, hogy másképpen lássam az életet, becsüljem meg a barátaimat, a szeretteimet és a szerelmemet.Édesapám nagyon súlyos beteg, egyik legjobb barátomra transzplantációs műtét vár februárban. Ez az élet rendje. Arról szól hogy talpra állsz egy csapás után... mert ha nem vagy rá képes, akkor elbuksz. ( aláírásomban is benne van) :U
Olvastam a fényképezős írásodat, csak gratulálni tudok :R

(#104) grabber Igen, van benne valami, amit írtál, de hogyha teljesen realisztikusra írntam volna akkor kb duplaekkora lenne a terjedelem. A történeten belül, meg nehéz lerendezni, pár sorral, pl egy plátói szerelem történetét. Az álmok azért vannak, hogy tudjunk valamibe kapaszkodni a kegyetlen valóság szakadékjának a szélén. ---> ez magyarázza, miért fantasy :B :R

(#106) bacsis Köszönöm, hogy ezt így gondolod. Igen, tartogatok néha meglepetéseket ;] , és a visszajelzések alapján+ ha az időm engedi, újra írni fogok ;]
A többit személyesen... ;)
( ma este ráérsz? :B ;) )

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#109) kisza25 válasza Ipse89 (#100) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

amúgy nem szoktam olvasni én sem ilyeneket, logouton inkább csak szakmai rész érdekel, a cím megfogott és valami azt súgta olvasd el!
amikor láttam, hogy még1 oldal+ még1... majdnem feladtam, de annyira elkaptam a fonalat, hogy végig kellett olvasnom :K aztán amikor a lány reggel sírt és elmondta mi a stájsz, hát mit ne mondjak bennem is megállt az ütő :Y rendesen felelevenedett bennem néhány hasonlóan tragikus helyzet, a könnyeimmel küzdöttem én is :B
én nem bánom, hogy nem tudtam, hogy csak kitaláció, mert akkor nem ütött volna ekkorát
(sőt az elejére még oda írhatnád, hogy megtörtént eseményeken alapul, akkor tutira mindenkinél nagyot fog ütni, az más kérdés, hogy nem veled történt meg :D ezért kell odaírni, hogy a szereplők és a valós személyek közötti hasonlóság csak a véletlen műve :DD )
csak így tovább

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#110) Ipse89 válasza kisza25 (#109) üzenetére


Ipse89
tag

Örülök, hogy tetszett az irományom, + hogy érdeklődési köröd ellenére is elolvastad. :R
Nem azért írtam, hogy ki-offoljam az embereket, ézért a hsz-ek között megjegyeztem, hogy ez csak kitaláció :P Elég tragikus a mai világ, nem szeretnék "szomorúságot okozni" senkinek, maximum, kicsit "megtréfálni" ;] (Mondjuk ez a történet nem a tréfáról szólt)

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#111) Napster válasza Ipse89 (#110) üzenetére


Napster
tag

Teljesen magával ragadott, remek írás ! Gratulálok! Remélem fogunk még hasonlókat olvasni tőled.
:C :R

...N@PsTeR***

(#112) Ipse89 válasza Napster (#111) üzenetére


Ipse89
tag

Köszönöm, igen, még fogok írni! :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#113) celeron


celeron
senior tag

Kb. egész nap a vizsgámra készültem, és megláttam ezt az írást most, elolvastam, és nem tudok kikerülni a hatása alól. Elképesztő...megkönnyeztem. Az elején nagyon nevettem, utána nagyon mosolyogtam, utána már majdnem sírtam..hihetetlen írás. Isten, és a szüleim után most ezt az embert tisztelem a legjobban.

(#114) Ipse89 válasza celeron (#113) üzenetére


Ipse89
tag

Köszönöm, örülök, hogy tetszett :R

Kéz és lábtörést a vizsgához ;)

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#115) BloodRay válasza CriticalHit (#82) üzenetére


BloodRay
veterán

Sajnos én is így éreztem. :(
Kicsit túlontúl hatásvadászra kerekedett a történet. Szigorúan szerintem.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#116) Ipse89 válasza BloodRay (#115) üzenetére


Ipse89
tag

Előfordul az ilyen, azért köszi, hogy elolvastad!

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#117) BloodRay válasza Ipse89 (#116) üzenetére


BloodRay
veterán

Tényleg nem lett rosszul megírva, nem leszólni akartam, csak sajnos tényleg így éreztem.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#118) Ipse89 válasza BloodRay (#117) üzenetére


Ipse89
tag

Értem én! Neked máshogy jött le.Nincs ezzel semmi baj, csak amikor elkezdenek osztani, az az egy nem tetszik. Röviden, tömören ennyi. :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#119) Ice!?


Ice!?
őstag

Egyszerűen nem tudok mit írni. Pedig muszáj. Nem bírom ki.
Nem vagyok valami érzelgős típus, de ez az írás kihozta belőlem azt a pár könnycseppet.:R

(#120) Ipse89 válasza Ice!? (#119) üzenetére


Ipse89
tag

:R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#121) Attila_26


Attila_26
aktív tag

röviden: GRAT és isten nyugosztalja a szeretteinket :U

(#122) Ipse89 válasza Attila_26 (#121) üzenetére


Ipse89
tag

Köszi :R , ezzel én is így vagyok :U

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#123) CsongesZ


CsongesZ
csendes tag

Ez nagyon tetszett! :)
Mikor észrevettem, gondoltam belenézek, de mikor megláttam milyen hosszú, elolvastam csak az első oldalt és elmentettem a kedvencek közé. Most, hogy végig olvastam nem bántam meg.

Grat! Szeretné(n)k még sok ilyet olvasni Tőled! :R

[ Szerkesztve ]

(#124) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

Gratulálok az íráshoz, tényleg nagyon jól sikerült. :C
Mikor megláttam, hogy 5 oldal, gondoltam, csak beleolvasok, aztán majd, ha több időm lesz...Aztán még egy kicsit, még egy bekezdés, még egy oldal...és nem bírtam abba hagyni. Nagyon megható volt a vége...

(#125) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Nagyon tetszett, szépen forgatod a szavakat :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#126) Ipse89


Ipse89
tag

Köszönöm a kommenteket! :R

(#123) CsongesZ Ne aggódj, dolgozok a következő írásomon :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#127) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

Még szerencse, hogy megírtad, ez egy kitalált történet. Nagyon tetszett. A baj csak az az ilyen sztorikkal, hogy utána az ember semmitmondónak érzi a saját csetléseit-botlásait...
Gratulálok, nagyon szép romantikus történet olyan értékekről, amiket ma sokan hallomásból sem ismernek.

(#128) Ipse89 válasza TompapaTM (#127) üzenetére


Ipse89
tag

Köszönöm. :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#129) Klemens


Klemens
őstag

B@ZDMEG! :Y :Y :O
Hát...röviden és tömören a szó legjob értelmében.
Szép, gyönyörű, könnyfacsarító, megható, B@ZDMEG!
Ennyi...kész...vége...én az éjszaka nem alszom...
Ez nagyon jó írás. :R :R

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#130) Ipse89 válasza Klemens (#129) üzenetére


Ipse89
tag

Röviden-tömören:
KÖSZI!!! :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#131) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Hát...nem tudok mit mondani. Ékes példa vagy arra, hogy minden emberben van valami nagy tehetség. Brutálisan jól tudsz írni, nagyon jól fogalmazol, pláne az érzelmek skáláján tudsz jól játszani. Kár, hogy nem mindenki jön rá hogy miben tehetséges, vagy hogy egyáltalán van valamire talentuma. Mostanában többször gondolkodtam azon, hogy azok az osztálytársaim és ismerőseim akik a legnagyobb taplók és a pián+szexen kívül semmi nem érdekli őket, mélyen ugyanolyan érző és szeretni akaró lények mint én. A belső emberük teljesen más mint a külső emberük, de úgy érzik leégnének mindenki előtt, ha önmagukat adnák.
Jómagam gondolkoztam/gondolkozom azon, hogy egy regényt írok egyszer a gimnáziumi élményeimről, arról hogy az emberek hogyan változnak meg a 4-5 év alatt, ennek a társadalomnak sajátosságairól és és hierarchiájáról, furcsaságairól. Nekem is sokszor mondták már hogy vénám van az íráshoz (többnyire esszéimből vonják le), és szeretnék is majd írni.

Szerintem el kellene kezdened gondolkodni egy romantikus regény / regénysorozat írásán, melyben azok az értékek mérvadóak ami ebben a történetben. Ne érdekeljen, hogy te "csak egy kicsi magyar ember vagy", bizony képes vagy az áttörő siker elérésére. Ha az ilyen hulladék-romantikusokat mint a Twilight, így felkapják, te írásaidat nagyon vinnék.

Sok sikert hozzá!

[ Szerkesztve ]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#132) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Még valami. Egy dolog viszont árnyalta az összképet: a lány a végén. A "földre szállt angyal" után egy "született ördög". A szeretetteljes, visszahúzódó szerény lány után egy diszkóribi aki egy tekintet után már a témára tér. Nekem személy szerint jobban tetszett volna egy hasonló lány az elsőhöz. Ha már egy ilyen szerelem után szóba állsz valakivel, akkor annak bizony hoznia kell a szintet. Ezzel együtt is nagyszerű írás, csak egy építő kritika.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#133) Ipse89 válasza sharpapa (#132) üzenetére


Ipse89
tag

Köszönöm az elismerést, nagyon jól esett :U :R . el kell szomorítsalak, a műszali pálya jobban érdekel :U + csak irogatok, de messze vagyok én az íróktól.

A vége meg... ezekszerint rosszul fogalmaztam :U
A csaj a végén, egy új kezdet, nem egy diszkóribi :U egy új kapcsolatnak a nagyon eleje. Mellesleg discoban nem csak lotyók vannak, igaz ritka, de pl egyik barátom is discoban találkozott elöször a jelenlegi kedvesével, akivel most voltak 1 évesek ;)
Kivételek mindig vannak

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#134) heki91


heki91
tag

Ez tetszik. Gratula

(#135) Ipse89 válasza heki91 (#134) üzenetére


Ipse89
tag

:R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#136) nsrking válasza Ipse89 (#135) üzenetére


nsrking
senior tag

Elég jó lett.. és képes volt meghatni ami ritka dolog. Grat hozzá :R

(#137) Ipse89 válasza nsrking (#136) üzenetére


Ipse89
tag

Köszi! :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#138) Ice!?


Ice!?
őstag

Nincs kedved valami hasonló írást összedobni?:)

(#139) The DJ válasza Ice!? (#138) üzenetére


The DJ
addikt

Csiripelték a madarak, hogy Ipse89 már egy ideje elkészült a következő művével, ám az egy darabig nem kerül ki a címlapra. Ha az okaira vagy kíváncsi, akkor privátban biztosan megosztja veled, a lényeg az viszont, hogy nem tétlenkedett :K

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#140) Ipse89 válasza Ice!? (#138) üzenetére


Ipse89
tag

Igen, igen The DJ ( :R ) a számból vette ki a szót, a magocska már a földben van, majd ha jönnek a tavaszi melegek, akkor napvilágot lát ;)

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#141) Ice!?


Ice!?
őstag

Értem.:R Lassacskán itt lesz az ideje.:)

(#142) Ipse89 válasza Ice!? (#141) üzenetére


Ipse89
tag

Ha minden igaz, akkor jövőhéten ;)

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#143) Ice!? válasza Ipse89 (#142) üzenetére


Ice!?
őstag

Várom-várom.:)

(#145) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Nagyon aranyos :)

Bankkártyával? Hát persze!

(#146) Ipse89 válasza sirszevenap (#145) üzenetére


Ipse89
tag

Köszönöm :)

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#147) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Szép. Szép. Nem kicsit, nagyon :) Azért tényleg jó lett volna az elejére valami jelzés, hogy csak fantasy ;)

Röviden: RISZPEKT :DDD

[ Szerkesztve ]

(#148) Gdfath3r


Gdfath3r
tag

Nagyon szép " Love Story" :R

Hivhato vagyok Viberen

(#149) Gdfath3r


Gdfath3r
tag

bocs, dupla post.

[ Szerkesztve ]

Hivhato vagyok Viberen

(#150) Boxi88


Boxi88
őstag

Találtam két kis elírást, de ezt leszámítva jó volt olvasni...

Majdnem meghiúsult az program. - a "z" betű szerintem nem kell

Nagyon jó volt a hangulat és ismét hasonló érzéseim voltak, mint az a buli, amikor megismerkedtem Vikivel. - itt valahogy nem teljesen kerek a mondat, talán ha azt írtad volna: Nagyon jó volt a hangulat és ismét hasonló érzéseim voltak, mint azon a buli, amikor megismerkedtem Vikivel.

(#151) Ipse89


Ipse89
tag

Köszönöm a dícsérő szavakat, és az eddig leadott szavazatokat :R

(#150) Boxi88 Köszi, javítva. :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#152) degu


degu
senior tag

Figyelj!
En egy nagy bunko vagyok!
El sem olvastam az irasodat,es velemenyt mondok!
Hagyjuk a lovi-storyt!
25 ev boldog egyuteles utan nyilatkozz a parodrol!
...Vaze...hitted volna,amikor megismerted?
Gondoltad volna,hogy horkol,mint egy lo,hogy lancdohanyos,hogy olyan erzekeny,mint egy tank!Es csak akkor szekszel,amikor a Jupiter egyuttallasban van a Szaturnuszal...es amikor..nem faj... a feje..es amikor rendesen felmostad az eloszobapadlot?
Ja! Es akkor mit higyjunk ezekrol a hazug igeretekrol...
Orokke a Tied...megismertem Eletem Ertelmet
Figyeljetek!
Nem idezek semmit!
Olvassatok a vegellathatatlan tevedeseket!
De azzal vagyunk behuzva a csobe,hogy mindenki azt hiszi,hogy olyan szerelem,mint az Ove...nincs meg egy!
Na!... :DDD Ezert maradt fenn az emberiseg!
At lettunk verve rendesen...
De...ez...q*rva..jo...

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#153) degu


degu
senior tag

JA!
Es az egyketeves nyeretlenek menjenek a loversenypalyara,es ne riboljak a harcedzett veteranok idegeit!

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#154) G@ß!


G@ß!
őstag

Nagyon szép volt! Örülök neki hogy megosztottad velünk!!! :B

(#155) Zyelor


Zyelor
aktív tag

Gratulálok az íráshoz és a Logout Díjhoz! Megérdemelt, nagyon szép történet volt! Minden elismerésem! :)

(#156) hemaka


hemaka
nagyúr

gratulálok a logout díjhoz, teljesen megérdemelt.
Jó lett nagyon, bár szomorú történet.

(#157) Cool Face


Cool Face
aktív tag

Hihetetlen jó volt, köszönöm

(#158) ati2


ati2
őstag

Jó kis írás, még most is folyik az orrom, pedig már a kommenteket is végigolvastam.
Pedig gyorsan lejött, hogy nem valós a sztori, sajnos volt leukémiás osztálytársam RIP :R.

(#159) csilisz


csilisz
tag

A kamionos részig én is elhittem az egészet. Eszméletlen meghatóan tudsz írni! Köszi az írást jó volt!
csilisz

(#160) kenwood3


kenwood3
őstag

nagyon jól és kifejezően tudsz írni..
én mint lelkileg gyenge ember bevallom , hogy elsírtam magam és végig bekajáltam az egészet.... de nagyon jó volt olvasni azt , hogy ez csak kitaláció :K
Gratulálok hozzá nagyszerű iromány

Mi az az ekezet dragasag??

(#161) Sonor


Sonor
tag

Gratulálok a díjhoz, megérdemelted.
Nagyon jó az írásod, de nagyon szomorú is egyben, az ötödik oldal elején rendesen lefagytam és elég nehéz volt rávenni magam, hogy tovább olvassam hiszen sejtettem, hogy mi lesz a történet vége...
Kicsit megkönnyebbültem mikor kiderült, hogy fantasy.
Minden jót!

(#162) Ipse89


Ipse89
tag

Köszönöm a kommenteket :)

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#163) 3RROR


3RROR
aktív tag

Megkönnyeztem....nagyon ritkán van ilyen velem de ez Gyönyörű!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.