Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) sanzi89


sanzi89
addikt

Ezt a ledes mizériát én se értettem, mivel kb a kutyát nem érdekli, hogy mi van a leddel, azonban nekem vannak/voltak problémáim a telefonnal. Az összes netes tesztben azt olvastam, hogy az összerakás minősége tökéletes, az anyaghasználat szintén. Eddig egy T610-es meg egy G502-es volt huzamosabb ideig a tulajdonomban, de azokhoz képest gyengébb az összerakás minősége, pedig egyikse egy elit telefon. Az előlapon található fémnek látszó műanyag keret mozog, recseg. Már cserélték is a T-nél, mivel a mikrofonba is belezavart beszélgetés közben, de még mindig nem az igazi. Másodjára már nem cserélték, mivel azt mondták ez ilyen. A vékony fém pátlap is "huppog" egy kicsit, lehetett volna vastagabb is az a lemez. Plusz az egész telefon egy minimális "csavarásra" úgy tekereg, hogy hajaj... Ilyenkor pedig recseg, ropog, kattog, amit csak akartok. Meg alapból ha csak a kezembe veszem 1-2 halk recsegéssel adja tudtomra, hogy felkaptam.

Egy szó mint száz, az összeszerelés minősége abszolút nem üti meg esetemben azt a mércét, amit, mint egyszerű felhasználó elvárnék tőle. A Symbian sajátosságait, a kamera gyengeségét mind el tudom neki nézni, de az, hogy minden alkalomkor amikor kézbe veszem eszembe jut, hogy miért is adtam ki érte ennyi pénzt erősen ront az összképen. Főleg annak a tudatában, hogy mindent alárendeltem annak a telefon kiválasztásánál, hogy TÖKÉLETES minőségű készülékházat kapjak. A mb-ok meg mhz-ek nem érdekelnek, de az, hogy a készüléket jó érzés legyen kézbe venni igen.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.