Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Ma viszont a vállalat bejelentette, hogy célt ért a tisztességtelen versenyjoggal kapcsolatos aggodalma, amelyet a FASZ felé nyújtottak be.

Rendkívül találó :DDD

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#2) vicze


vicze
félisten

Vajon hány FASz poén lesz a topikban? ;]

Összefoglalom:
A Microsoft gonosz, mert böngészőt ad az OS-szel.
A Windows fos mert nincs benne böngésző.
A Microsoft gonosz, mert média lejátszót rak a Windowsba.
A Windows fos mert nem tud még egy DVD se lejátszani.
A Microsoft gonosz, mert vírusirtót ad az OS-szel.
A Windows fos, mert nem védi a usereket.

Azt viszont fel nem tudom fogni, hogy az Apple-t hogy nem pereli senki ilyenek miatt, ott sokkal durvább a beágyazás.

(#3) Rimuru válasza vicze (#2) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem ismerem az apple termekeit, ott is ugy megy hogy random atallitja alapertelmezettre a sajat dolgait user dontesevel szembemenve?

Vigyázat, csalok!

(#4) joghurt


joghurt
addikt

Ezek szerint van az a pénz, amennyiért Kaspersky haja korpásodik.

A tej élet, erő, egészség.

(#5) Joci10 válasza vicze (#2) üzenetére


Joci10
őstag

Az Apple-nek nincs erőfölénye - sőt, inkább jelentős hátránya van -, így nem is tud mivel visszaélni. Ezért nem foglalkozik senki az almásokkal.

(#6) sad_Vamp válasza Rimuru (#3) üzenetére


sad_Vamp
őstag

nem ilyen ott nincs.... és az apple-t valószínűleg azért nem támadják, mert az ő beépített programjai az MS ével ellentétben MŰKÖDNEK (kivétel az mail és a safari amik nem annyira jók).

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#7) vicze válasza Joci10 (#5) üzenetére


vicze
félisten

Ööö, tehát a mobilpiacon nincs megfelelő részesedése, és pl. a Safari vagy a Maps kényszerítésével nem élnek vissza, az erőfölényükkel?

(#8) Rimuru válasza sad_Vamp (#6) üzenetére


Rimuru
veterán

Ja tenyleg ott valtani se lehet (ios eseten), most jutott eszembe. :DDD
Azert lassan eresztenek ok is, mar pl lehet egyedi keyboard is, de bongeszo motor meg mindig kotott...

Vigyázat, csalok!

(#9) iMaverick válasza vicze (#2) üzenetére


iMaverick
addikt

Örök kedvenc... LINK

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#10) sad_Vamp válasza Rimuru (#8) üzenetére


sad_Vamp
őstag

szerintem 2 külön dologról beszélünk, te iOS és macOS :)

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#11) Rimuru válasza sad_Vamp (#10) üzenetére


Rimuru
veterán

Eredetileg en se a mobil piacra gondoltam.

Vigyázat, csalok!

(#12) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

gondolom egy rakás pénzt követelt a kaspersky az ms-től.
az ms-nél meg valaki felvette a telefont, és annyit mondott bele, hogy egy registry bejegyzést módosítunk, és akkor a lomotok megy a levesbe.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) Mirman


Mirman
őstag

Kicsit olyan ez nekem mintha a gyerekeimhez atjonnenek a barátaik és reklamalnanak hogy miért nem saját szobájuk van francia ággyal , miért a kanapén kell aludni a nappaliban ? :D

Vagy másik példával élve mintha a BMW-nek reklamalna egy kínai cég hogy miért nem üléshuzat nélkül árulják az autót hogy ők is tudjanak érvényesülni az utángyártottal.

[ Szerkesztve ]

(#14) joghurt válasza bambano (#12) üzenetére


joghurt
addikt

Nem egészen. A HWSW-n egész jól le van írva, pontosan mikkel is volt gondja a Kasperskynek, és miket változtat az MS.

Nem tudom, a PH-nak miért nem sikerült ilyen cikket összehozni.

A tej élet, erő, egészség.

(#15) , válasza Mirman (#13) üzenetére


,
addikt

A gond csak az, hogy a Windows Defender minden téren gyengébb, mint a Kaspersky terméke.

(#16) Protezis


Protezis
őstag

Valaki leírhatná, hogy mi a FASZ.

(#17) sad_Vamp válasza Protezis (#16) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Függyetlen Államok Szövetsége? esetleg? :))

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#18) alevan válasza joghurt (#14) üzenetére


alevan
őstag

Ha igaz, akkor a vírusírtók miatt nagyon lassan fognak terjedni a frissítések...

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#19) Joci10 válasza vicze (#7) üzenetére


Joci10
őstag

Egyrészt általában globális piacot néznek, nem pedig kisebb részpiacokat. Másrészt a mobilpiacon sincs akkora fölényük (sőt, lehet, hogy a droidosok előrébb is vannak), mint a MS-nak globálisan.

(#20) vicze válasza Joci10 (#19) üzenetére


vicze
félisten

Google ellen már indult EU-s per Android miatt. Úgy hogy ebben az esetben hivatalosan az OS nem az övék, és csak a szolgáltatásokat adják, ami nem kötelező egyik gyártónak sem. Tehát itt azért korlátoznák a Google-t mert egy szolgáltatást nyújt a saját feltételeivel? :F
Elvileg mivel lokális így globális részesedést nem nézhetik csak a lokálist. Mondjuk abban valóban csak US-ben van fölénye az Apple-nek, ahol valahogy nem csinálnak ilyen barom pereket...

(#21) turbulencia8 válasza Protezis (#16) üzenetére


turbulencia8
őstag

ФАС=FASZ

[ Szerkesztve ]

(#22) Busterftw válasza vicze (#7) üzenetére


Busterftw
veterán

14-16%-ot nem neveznek erofolenynek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.