Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Inkább a kretén és totál felesleges csomagolást hagynák el, ami bűn az emberiség ellen.
Hogy miről is van szó, a 9900K esetében a pár poszttal ezelött is látott semmi másra nem használható műanyag dobozról, és ezek nagyobb kartondobozba való csomagoolásáról, amiben is 5 db ilyen kék "lapda" van, sajna elfelejtettem lefényképezni, mielött a kollegám felbontotta volna, a lapdák közt rengetegg levegő, vagyis levegőt szállít a hajó avagy a repülő.
Ilyen képet nem találtam a neten így hirtelen
Na és ezen a kék műanyagon belül szintén ott van a szokásos papírdobozban maga a cpu.
Teljesen felesleges ez a kék múanyag szar hozzá.
Teljesen feleslegesen lett legyártva másra nem használható, feleslegesen nőveli a műanyag szemetet.
Holott a lényeg maga a cpu, a felhasználó, akkor is megvenné ezt a cpu -t ha wc papírba lenne csomagolva, mivel ha a gépben benne van, már nincs jelentősége a csomagolóanyagnak.

Nem tudom, hogy hol, de valahol fel kéne lépni az intel ellen, hogy fejezze be ezt a gyakorlatot.
És ahelyett, hogy költene a műnyag lapda legyártására, utalja annak az árát a tengerek és oceánok megtisztítását végző szervezeteknek, vagy maga is álltison fel egy egyéget.

Talán itt lászik :

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.