Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chaser


Chaser
titán

Megint hódít az AC L2pro...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2) athomi


athomi
veterán

egyik sem egy szépség.

(#3) Chaser válasza athomi (#2) üzenetére


Chaser
titán

Nekem a HIS 5750 tetszik, hova legyen ennél szebb? Fessenek a nyákra csajszikat? :F

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4) Isee válasza Chaser (#3) üzenetére


Isee
senior tag

Hát mondjuk a His-től nem ilyen hűtőt vártam... Biztosan nagyon jó teljesítménye van, de kinézetre eléggé furcsa, inkább azt mondanám, hogy szokatlan a His-től :)

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#5) Móci


Móci
addikt

Egyiktől sem lett barna az alsógatyám...
A HIS inkább az Iceq vonalon maradt volna, az bizony nagyon is jó lenne!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) Chaser válasza Isee (#4) üzenetére


Chaser
titán

Ez egy nagyon jó hűtő, kérdés milyen felárat kérnek érte, meg loadon milyen hangja lesz, 4670-eken terjedt ez el, azok load max 65W körül esznek.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

vmit nem értek ennél a powercoloros hero-nál

minek még egy harmadik kard a hátán? a kezében van már 2 db. :P

(#8) oliba válasza Chaser (#6) üzenetére


oliba
őstag

Hát sokkal kisebb a hangja load-on, mint a gyári hűtőnek :K

(#9) Chaser válasza oliba (#8) üzenetére


Chaser
titán

Ma tesztelek egyet:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#10) atti_2010 válasza hejesírásó (#7) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Jobban megy a GPU. :D

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#11) lsc


lsc
nagyúr

Inkább a darabszámot növelhetnék és az árat csökkenthetnék, az 5770 gyári hűtésére ráadásul nem panaszkodnak .

Az élet kegyetlen .

(#12) sNORh válasza oliba (#8) üzenetére


sNORh
addikt

attól még gagyi :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#13) luw2win válasza Isee (#4) üzenetére


luw2win
őstag

Középkategóriába mit vársz? szerintem elég hatékony lehet ez a hűtés, meg eleve minek nagyobb hűtést rátenni, max drágább lenne, ezek nem egy forrófejű darabok. :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#14) Solten


Solten
addikt

A HIS klassz.

Saor Alba

(#15) szuper-t válasza Solten (#14) üzenetére


szuper-t
senior tag

klassz és jól is hűt de mi ez a kinézet váltás?:S
IceQ Turbo hűtőim vannak azok jól néznek ki..:D

(#16) moha21


moha21
addikt

Az a felső hűtű kezd hasonlítani a gyári Core 2 Dou--m hoz:D Persze az nem ilyen színes .

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#17) zsirfecske


zsirfecske
addikt

powercolor csalódtam elsőre, passzív 5770-et kérünk mááár :)

(#18) Translator


Translator
tag

A Powercolorra kisebb hűtő nem volt? :(

Most már csak szerencsétlen 5850-esekre kellene valami rendes hűtő.

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#19) Geönczy válasza hejesírásó (#7) üzenetére


Geönczy
aktív tag

Valamelyik áldozatában benne marad harc közben akkor ott van még egy plusz. ;]

(#20) KG.


KG.
tag

Szerintem teljesen felesleges, ezekre a kártyákra, ennyiféle hűtés,Ref hűtővel is, bőven jó, még egykis tuningal is (igaz magasabb gyári tuninghoz nemárt a jobb hűtés, meg kell a változatosságis :D )

Ha érdeklődsz valamelyik termékem iránt, írd le melyik hirdetésre hivatkozol!, nem vagyok gondolatolvasó hogy kitaláljam!

(#21) TTomax


TTomax
nagyúr

Nekem ehhez hasonló hütöm van az AGP 4670-en mint a HIS-é.... verhetetlen,egyszerüen nem lehet megölni... hangja semmi még ha pörgetem akkor se.... szerintem simán vmodolhatnák ezzel a hütövel.Az hogy hogy néz az másodlagos,a teljesitménye viszont megkérdöjelezhetetlen.Nem értem miért nem engedi az AMD a ref-töl eltérö orajeleket... ja már tudom... az 5770-et akkor nem lehetne eladni...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#22) P00By


P00By
nagyúr

PC nagyon egyedi :U :)

(#23) Muton válasza hejesírásó (#7) üzenetére


Muton
addikt

azért, mert a hátán lévő kard az kétkezes, míg a kezeiben egykezesek vannak. a két egykezessel a csira ellenfeleket zúzza, míg a táposabbakat meg a kétkezessel. ellened a két kicsivel megy, ha jól látom :DDD ;]

... vagy mintha még azokat is pont elrakná :)) :P

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#24) Solten válasza szuper-t (#15) üzenetére


Solten
addikt

Igen, mindenki "siratja" a jo kis IceQ-t... :)

Saor Alba

(#25) oliba válasza sNORh (#12) üzenetére


oliba
őstag

Hát az a HIS verziós valóban, nem is állítom, hogy nem az :D
Itt
látható, hogy hogyan is teljesít a kártyán :)

[ Szerkesztve ]

(#26) atkahun


atkahun
tag

Hová lett a pöpec iceq? :O
Sztem sokkal szebb volt ennél.
Na sebaj talán rájön majd a HIS hogy vissza kéne térni ahhoz.
Apropó, be akarok majd egy HIS agp hd 4670 iceq-ra újítani. Mit gondoltok arról a kariról?

...

(#27) RoBorg válasza hejesírásó (#7) üzenetére


RoBorg
tag

Na én is elindulok a kard probléma megoldása versenyen:
Szerintem, mikor legyakott egy hadosztálynyi orkot vagy pár sárkányt, betér a fogadóba (magyarul a kocsmába, ivóba, gyógygödörbe, stb.- mert az, hogy ott száll meg az utolsó), kezében még mindig a kardokkal. Persze pultnál lerakja, mert a kupát hogy emelné fel egyébként. Nem? De. Legalább az egyiket. De inkább mindkettőt. Majd jön egy sunyi kis tolvaj, meglátja a bököket, s megkörnyékezi a célszemélyt. Lehet fizet neki pár kört is, majd mikor hősünk annyira leissza magát, hogy megfeledkezik róla, hogy a pultra tette öket, lenyúlja azokat. Egy hős nem hős kard nélkül. De Ő A HŐS, ennek tudatában, már előre felkészült erre az eshetőségre. Ezért mikor az ocsmány trollok zaklatják a kocsmáros...mármint fogadós lányát, ő előkapja a hátán lévő kardod, misszlikre aprítja őket, s így megmenti a mennyecskét.

Upssz, ez off volt. Bocsi. :B

[ Szerkesztve ]

(#28) RoBorg


RoBorg
tag

A kártya a paraméterek tekintetében megfelel az AMD ajánlásainak, azaz 720 shader processzort, 36 darab Gather4-kompatibilis textúrázó csatornát tartalmaz és 700 MHz-es magórajelen üzemel.

Szerintem a tul. felsorolásnál az órajelet kellett volna előrevenni, mert így úgy értelmezhető, hogy a partnergyártók mind a shader, mint a textúrázók számát variálják. Pedig még nem hallottam olyat, hogy bármelyik csökkentette volna a ref.-hez képes. Még kevésbé, hogy növelték volna. Tévednék?

[ Szerkesztve ]

(#29) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Huhh, gyönyörűek ;]

...

(#30) siriq


siriq
őstag

Peticio! Kerjuk vissza a jo kis iceq hutot. En spec nagyon megvagyok elegedve az iceq-val, ahogy sokan masok is.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#31) kukorizz


kukorizz
csendes tag

Szép halk biztos, és jól is hűthetnek a szépségek :C

Hogy kerülnek a "fűre lépni tilos" táblák a gyep közepére?

(#32) Chaser válasza RoBorg (#28) üzenetére


Chaser
titán

A zafír megjátszotta pár 4830-nál. hogy 640 helyett 800SP volt pár kártyában, de nem jellemző az ilyen ajándékosztás...sajnos.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33) RoBorg válasza Chaser (#32) üzenetére


RoBorg
tag

Akkor ezt benéztem...Miért kellett Saphire 4850-t vennem. Lehet ua. megkaptam volna 4830-ként is. :D :DDD

(#34) Chaser válasza RoBorg (#33) üzenetére


Chaser
titán

Ugyanazt nem, gpu és ram órajel azért maradt 4830 paramétereken, de hát mire való a tuning? ;] :)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35) RoBorg válasza Chaser (#34) üzenetére


RoBorg
tag

Így is van :)

(#36) Zenty válasza KG. (#20) üzenetére


Zenty
őstag

5750 azért 90 fokra felkuszik terhelésnél és nyár esetén + egy esetleges egész napos gamelésnél....
Szóval nem árt a jó hűtés.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars - Zenty a survivor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.