Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RaveForce


RaveForce
veterán

ajjaj...apa kezdődik..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2) D@niel válasza RaveForce (#1) üzenetére


D@niel
addikt

Pont az ilyen véleményektől kezdődik el... :U

Klasz, hogy erre oda figyelnek. Telefon telefonálásra való, tehát ennek a dolognak makulátlanul, hívás megszakadás nélkül kell működnie.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3) crey


crey
MODERÁTOR

Van egy olyan érzésem, hogy ez is az AT&T felhasználóktól indult. . . komolyan, egy olyan hálózaton akad a legtöbb probléma, ami világ életében hulladék volt, és lefedettségi problémákkal küzd a mai napig.

Az iPhone 4 antenna gate sem lett volna ekkora bumm, ha van legalább olyan lefedettségű hálózata az AT&T-nek, mint itthon bármelyik szolgáltatónak. Tisztában vagyok az itthoni léptékekkel és távolságokkal, és tudom hogy kicsit más a helyzet pl. a Nevadai sivatag közepén. . .de akkor is. . .

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#4) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

az a fura, hogy a tegnapi gsmarena-s cikkeben is megemlítették, hogy van "halálfogás" - pedig a videóik alapján lengyelek... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) nyergess


nyergess
tag

Nálam a Desire-ral is megesik, hogy "elveszti", vagy nagyon lecsökken a HSPA jel. Ez főleg akkor érvényes, ha megy a wifi közben. De ami még idegesítőbb, az pont a wifi, ha két kézre fogva akarok netezni (már pedig így netezik ált. az ember ezeken a készülékeken), lehetek akármilyen közel a routerhez, képes azt teljesen eldobni. A netezésem sokszor úgy megy, hogy egyik kézzel elengedve töltöm be az oldalakat. Streamelt anyagoknál viszont nagyon zavaró a jelenség... Az újabb HTC-kben is hasonlóan vannak elrendezve ezek a rádiós antennák?

(#6) m@xsys válasza bolondember (#4) üzenetére


m@xsys
senior tag

Lehet benne valami, nekem az iP4 max térerőnél 5-ről 4-re csökken.
Ez van, de nincs hívásszakadás....kicsit túl van lihegve a dolog.
Persze én is csak a szememnek híszek, én ezt tapasztaltam!
Itt is az lesz, h mindenkit aki ebbe gondolkozott, most jól megkavar.

(#7) erdoke válasza crey (#3) üzenetére


erdoke
titán

Csak a T forgalmazza kint a HD7-et.
A BGR azt mondja, nekik nem tűnt fel a 10 nap alatt, amíg tesztelték.

A legjobb aláírás a héten

(#8) RaveForce válasza D@niel (#2) üzenetére


RaveForce
veterán

ez hol "vélemény" okoska..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#9) D@niel válasza RaveForce (#8) üzenetére


D@niel
addikt

Nekem nem az :D inkább célzás.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#10) Tomate


Tomate
veterán

"GSM antenna az emberi arctól a lehető legmesszebb kerüljön elhelyezésre, mely a fejet és az agyat érő sugárzást is jelentős mértékben csökkenti." Ez aztán megnyugtató... Jól hangzik. :((( :(

(#11) P00By válasza Tomate (#10) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem tudtad? :) :P

(#12) Tomate válasza P00By (#11) üzenetére


Tomate
veterán

Tudtam, de akkor is... :))

(#13) moonman


moonman
titán

persze, hogy cáfolja. az egy dolog, hogy ha kétmarokra fogod, akkor lejjebb megy a térerő, ez temészetes és mindig is így volt. HD2-n is simán reprodukálom. azonban két tényt figyelmen kívül hagy mindenki:

- a térerő nem tűnik el teljesen, a hívás nem szakad le,
- az iPhone 4-et nem kellett markolászni, elég volt egy ujjal összefogni a kritikus egy milliméteres rést az oldalán.

(#14) D@niel válasza moonman (#13) üzenetére


D@niel
addikt

1) Szerintem elég nagy százalékban vannak azok, akik tudják, hogy nem tűnik el teljesen a térerő i4-nél :) A maradék pedig képtelenek informálódni.
2) Én még nem találkoztam olyan antenna-gate hírrel, ahol nem volt szó arról, hogy csak a kérdéses rész "lefedésével" lehet produkálni a térerő csökkenést.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#15) moonman válasza D@niel (#14) üzenetére


moonman
titán

1. az iPhone 4-esről teljesen eltűnik a térerő. bármikor bemutatom neked.
2. pedig folyamatosan azzal jönnek, hogy összevissza kell nyomorgatni meg tankkal rágurulni.

(#16) Karma válasza moonman (#15) üzenetére


Karma
félisten

Gyere, mutasd. Adok hozzá iPhone-t.

“All nothings are not equal.”

(#17) D@niel válasza moonman (#15) üzenetére


D@niel
addikt

1) Videoban, vagy élőben? Milyen hálózaton, melyik fw-vel?
2) Ezek szerint máshol tájékozódunk pl. Itt ma-n is csak a hírek töredéke van fent.

Rávilágítottál a lényegre: az itteni fórumozók többsége csak 1, jobb esetben néhány mondatból alakít ki valós véleményt. Így nem meglepő a fikázás.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#18) moonman válasza Karma (#16) üzenetére


moonman
titán

tessék.

#17: "az itteni fórumozók többsége csak 1, jobb esetben néhány mondatból alakít ki valós véleményt."
az ott az én kezem, gondolom ennél testközelebbi tapasztalat nem kell. :)

[ Szerkesztve ]

(#19) D@niel válasza moonman (#18) üzenetére


D@niel
addikt

Melyik fw volt rajta?

Told fel a legújabbat, és lássuk megint.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#20) Zirowe válasza moonman (#18) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Na ez durva videó!:)
Pedig elvileg a nyilatkozatok alapján itthon nem is kéne találkozni ilyenekkel, hiszen elvileg jó a vétel mind a három szolgáltatónál..

Amúgy hány darab bal kezed van?! :DD :DDD

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21) blunt válasza Zirowe (#20) üzenetére


blunt
aktív tag

:t

pont minap néztem egy videót, srác kamerázott és benyúlt 3 kéz, 3 különböző telefonnal :D

(#22) Ricardo


Ricardo
félisten

Alakul ez.
Vihart jósolok :U

(#23) Karma válasza moonman (#18) üzenetére


Karma
félisten

A "fairly shielded" kijelentéssel vitába kell szállnom ezesetben, legalábbis valószínűleg mást jelent kettőnknél. BTW, mindennapi használatban még nem sikerült eldobatnom vele hívást.

“All nothings are not equal.”

(#24) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Desire HD-je van valakinek? abban mennyire stabil a jel? (GSM, HSDPA, GPS...)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#25) ezek


ezek
tag

(#26) Morden24 válasza moonman (#15) üzenetére


Morden24
nagyúr

Maxról nem tudod eltűntetni.
Itt ülök maxos 3G jel alatt, és egy perc szigorú deathgrip 5-ről 4 pálcába dob át. Otthon 3-as jel van, ha sokáig ráfogok, lemegy 1-esre, rosszabb napon át tudom tenni Edge-re.

Sectumsempra - For Enemies

(#27) D@niel válasza Morden24 (#26) üzenetére


D@niel
addikt

Hagyd, ilyenkor már nem lesz válasz.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#28) Morden24 válasza D@niel (#27) üzenetére


Morden24
nagyúr

Miért? Tudom, hogy van személyes tapasztalata, csak elmondtam az enyémet.
Nem kell ebbe többet beleátni, mint amennyi, nem meggyőzőverseny :)

Sectumsempra - For Enemies

(#29) moonman válasza D@niel (#19) üzenetére


moonman
titán

#19: legújabb, ahogy megjött a boltból frissítettük. négy darab van a cégnél, mindegyikkel meg lehet csinálni. egyértelműen nem szoftverhiba.

#20: a végén átcsúsztattam kollégáméba. :)

#23: "meglehetősen leárnyékolt"

#26: persze, maxról képtelenség eltűntetni - legalábbis itthoni T-Mobile-on, ezért is írtam le a körülményeket, az épület, ezen belül a mi irodánk eléggé árnyékolt, de egyetlen más telefont sem tudunk markolászással leszakítani a hálózatról. próbáltam otthon is, ott csak lement egy pálcikára és belassultak a letöltések, de nem szakadt le.

(#30) D@niel válasza moonman (#29) üzenetére


D@niel
addikt

Mi ez a kulturált, intelligens hozzáállás? :) Ne értsd félre, néhány iHater kolléga példát vehetne rólad...

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#31) Polllen válasza Morden24 (#26) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az a "max" is csalóka, mert pl. Ercsiben 2 szintes ház, földszinten a max 3G-t eldobta... O2-s készülék volt, de kétlem, hogy minőségben ez különbséget jelentene... (asszem telenor volt az itthoni roaming partner)

Amúgy elég fura ez a markolászós leárnyékolás, mert mint fentebb írtam I4 dobta a hálózatot, a 3G-t letakarva csökkent a térerő, anno a wave-nél is kipróbáltam, csökkent a térerő, de most akárhogy fogom a wave-t nem történik semmi... :F

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#32) Morden24 válasza moonman (#29) üzenetére


Morden24
nagyúr

Tudom, olvastam a blogodat :)
Annyi, hogy a körülménytől eléggé függ a dolog.

Sectumsempra - For Enemies

(#33) maláj


maláj
őstag

na most akkor eldobja vagy nem :F

(#34) moonman válasza maláj (#33) üzenetére


moonman
titán

nem dobja. csak csokken.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.