Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) exec79


exec79
tag

inkább valami assassins creed kéne már olyan rég volt....

(#52) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Ha semmi mást nem csinálják csak az Underground 2 grafikáját felpofozzák picit, beteszik az aktuális vasakat elég is, nem is kéne más.

(#53) snecy20 válasza exec79 (#51) üzenetére


snecy20
veterán

Viccelsz? Negyedévente jön egy. ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#54) Akee92


Akee92
tag

Én csak azon vagyok kissé fennakadva, hogy egyeseknek semmi sem jó. Már évek óta megy a sírás egy Underground folytatás után, most pedig hogy jó esély van a bejelentésre, már megy a hőbörgés meg az elégedetlenkedés, holott egy még semmit nem láttunk a játékból. Mellesleg a Need For Speed: The Runra kitérve, egyetlen komolyabb problémája volt a produktumnak, a rövid játékidő. Élvezeti faktor tekintetében viszont, a Hot Pursuit Remake mellett az egyik legfrankóbb NFS amivel az elmúlt években játszottam (a Shifteket és a Rivalst nem próbáltam). Tetszett az autós-akciófilmes megközelítés, de ami a leginkább megfogott benne, az az, hogy mindezt egy kvázi roadmovie-s alapra helyezték. Igen, lineáris volt és nem tartott túl sokáig, de minden bitjét maximálisan élveztem... :)

(#55) snecy20 válasza Akee92 (#54) üzenetére


snecy20
veterán

Azért az NFS produktumokra nem olyan nehéz fanyalogni a Carbon óta, adnak táptalajt a fejlesztők. :)
Persze nem is kötelező vele játszani.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#56) james001 válasza Akee92 (#54) üzenetére


james001
veterán

Nem hőbörgünk,csak mivel egy normális NFS-t nem kaptunk kézbe már egy jó ideje félelem van a lelkünkben hogy ezt is elcseszik. Pl. amikor először meghallottam hogy az egyik kedvenc NFS részemből a Most Wanted-ból jön egy új rész tökre megörültem,de aztán megláttam milyen Burnout klón az egész eléggé lelombozódtam... Reménykedjünk hogy nagy pozitív meglepetés lesz ez :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57) RaZroX


RaZroX
addikt

Ha ugyan azok csinálják akik a The Run-t és ugyan az lesz a motorja, akkor jó sz@rul lesz optimalizálva..
Nekem pl az újabbik Most Wanted jobban fut mint a The Run, pedig azért az MW jóval szebb.

This is the way

(#58) snecy20 válasza RaZroX (#57) üzenetére


snecy20
veterán

A Rivals-nál kellett is valamit mókolni a 60FPS feloldásához (alapban csak 30 FPS-t engedélyez), bár azzal meg olyan laggolásokat csinált hogy játszhatatlan. Megint csak azt tudom mondani hogy a Pro Streets óta szarnak bele hogy alsó-középkategóriás cuccokon is elfogadhatóan menjenek az NFS-ek.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#59) VoidXs válasza exec79 (#51) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Na ne... Sajnos errefelé tartunk, az lesz belőle, mint az NFS-ből, évente megjelenő azonos játékok más tálalással. Csak az AC-kben legalább jó a sztori, NFS-nél olyanról szó sincs. Nem is arra épít, autókázás miatt meg hülyeség ugyanazt megvenni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#60) snecy20 válasza VoidXs (#59) üzenetére


snecy20
veterán

De amúgy érdekes hogy 15-18 évvel ezelőtt is évenként jött egy új NFS, mégis tudtak tartani egy magas szintet minőségben.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#61) imibogyo


imibogyo
veterán

Nekem mondjuk a Porsche volt a legemlékezetesebb NFS. Belső nézet, egész jó vezethetőség (na jó arcade volt , mint atom, de hát ezt várta az ember a címtől), jó pályák és még a kocsi beállításainak is volt némi hatása az autóra. Nagyon szerettem. Egy ilyen vonalat megint el tudnék képzelni, autó márkától függetlenül, bár egy Porsche-ssal sem lenne semmi bajom. :B

[ Szerkesztve ]

(#62) snecy20 válasza imibogyo (#61) üzenetére


snecy20
veterán

AMikor megláttam a játékot megjelenése idejében egy számtech. boltban 1280x1024-ban a Feketeerdei pályán, akkor azért leraktam a hajamat. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#63) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Ha már elképzelések én a következőt szeretném látni:
- a Lamborghini Countach LP400 'Periscopio' 1977 mindenképpen legyen benne, mert csak
- tisztességes autó kínálat, tehát a klasszikusoktól (pl. Lancia Stratos HF 1974) a legfrissebb modellekig (pl: Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce) és rizsrakéták, szupersportautók, izomautók, minden kell
- tuningolási lehetőség az Underground 2-vel megegyező részletességgel
- ha várost akarnak csinálni, akkor az legyen igencsak korrekt felépítésű, mert a mostani NFS részekben találhatóak halál unalmasak voltak
- néhány régebbi NFS rész pályáinak a grafikailag felújított verzióját is szívesen látnám változatlan vonalvezetés mellett
- nem kérek semmilyen színszűrőt a képre, MW-ben minden sárga volt, Carbon-ban minden lilás, próbáljunk már meg egy normális színképet eltalálni és kenyér
- napszak és időjárás változás
- irányítás, mert értem, hogy arcade játék, de azért a nagyon érezhető "az út valójában egy 8 sávos drótkötélpálya, ahol ugrálhatsz egyikről a másikra" érzésen is kicsit csiszolni kellene, mert nagyon gagyin volt megvalósítva az utóbbi X részben
- ezeket a történeti szálakat pedig ne nagyon erőltessük, mert az első Underground-ban elment még, de ez egy autós játék, tehát ha jól elkészítik, akkor végképp felesleges erre feszengeni
- a jutalmazó rendszerben lehetnének bónuszautók, mert régi vágású vagyok és ez nosztalgikus élményt nyújt
- más most hirtelen nem jut eszembe, csak ne tolják el, eléggé le van járatva már a széria így is és ha egy ekkora nevet vállalnak, akkor legjobb lenne, ha alakítanának valamit a rajongók és önmaguk örömére is

(#64) snecy20 válasza PR0JECTNR56 (#63) üzenetére


snecy20
veterán

Tény hogy mindegyik résznek az első Most Wanted óta van valami stich-je színvilág tekintetében, szerintem ez a fétisük a fejlesztőknek. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#65) .LnB válasza PR0JECTNR56 (#63) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szép álmok. Vedd ennek a felének a 3/4-ét és akkor megkapod a valóságot majd.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66) snecy20 válasza .LnB (#65) üzenetére


snecy20
veterán

Derűlátó vagy még így is. :R

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#67) imibogyo válasza .LnB (#65) üzenetére


imibogyo
veterán

A szomorú az, hogy semmi extrát nem írt le, amik amúgy nem lennének tényleg elvárhatóak. :N

(#68) PR0JECTNR56 válasza .LnB (#65) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Tisztában vagyok vele, hogy úgyis mennek majd a kijelölt marketingstratégiájuk útján, ha játékot készítenek, ez csak egyfajta elvárható igénylista, ha már mondjuk a hullagyalázást mondjuk elóhajtják kerülni.
De őszintén szólva, ha már az általad előirányzott részt teljesítenék már az is fejlődés lenne a részükről ebben ez az igazán elkeserítő.

(#69) alfa20 válasza PR0JECTNR56 (#63) üzenetére


alfa20
senior tag

én még egy open world-őt is szívesen vennék, ha csak menni lenne kedven nem csak fútamozni.

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#70) RaZroX válasza alfa20 (#69) üzenetére


RaZroX
addikt

Az alap ha Underground. Mármint elég csúnya lenne ha nem lenne benne...

This is the way

(#71) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Én konkrétan egy U2 remasteredet is szívesen fogadnék úgy, hogy minden változatlan maradna, csak a grafika lenne új motorral megcsinálva idei szintre.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72) .LnB válasza PR0JECTNR56 (#68) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megértelek. De szerintem nem fog megfelelni az elvárásaidnak.

Sőt! Én azt mondom, hogy ez a játék fogja legjobban prezentálni mekkorát változott a játékos ipar az évek alatt. Ez egy nagyon jó összehasonlítási alap lesz! Mert az Underground részeket szinte mindenki szerette. Például számomra az U2 volt az utolsó jó NFS. Játszottam utána még a részekkel, de nem volt ugyan olyan már (Én a Most Wanted-et se kedvelem, de ez csak az én véleményem).
Nem zárom ki, hogy ne lenne jó, mert gondolom nem egy éve fejlesztik. De saját szemszögemből, egy kisebb csodának kellene bekövetkeznie, hogy én komolyabban játsszak majd ezzel az új résszel. Számorma az NFS széria halott, és valami igen komoly dolgot kell letenniük az asztalra, hogy visszanyerjék a kegyeimet. Csak, hogy az EA nem az én kegyeimért versenyzik, hanem a ma 14-16 évesek kegyeiért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#73) snecy20 válasza alfa20 (#69) üzenetére


snecy20
veterán

Az Underground 1-2 óta szerintem ez mindre igaz a Shift és Pro Street kivételével, hogy bolyonghat az ember a map-en látástól mikulásig.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#74) mlinus válasza RaZroX (#57) üzenetére


mlinus
őstag

A The Run a frostbite motort használta, kevesebb mint 1 éve volt a Black Box-nak hogy átrakja a saját motorukról FB-re az egész játékot :) Az MW2012 a burnout motort használta (ahoy a HP2010 is) viszont a Rivals már újból Frostbite volt.

UG1/2/MW2005/Carbon/ProStreet/Undercover/TheRun = BlackBox
HP2010/MW2010 = Criterion
Rivals/új rész = Ghost Games

Amúgy akiknek a fizika a fétise: természetesen az új rész is full árkád lesz, mint ahogy már több mint 10 éve az összes (kivéve a shift spinoff szériát). az NFS célközönsége már régóta nem mi vagyunk, hanem a fiatalabb generáció.

[ Szerkesztve ]

(#75) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megnézném a meglepett képeket, ha az új NFS-ben ilyen kocsik lennének:

[link]

Live-Die-Respawn

(#76) .LnB válasza oriic (#75) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha ilyenek lesznek, linkelek egy selfiet :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77) RaZroX válasza oriic (#75) üzenetére


RaZroX
addikt

ezmiez ? ;]

This is the way

(#78) alfa20 válasza snecy20 (#73) üzenetére


alfa20
senior tag

akkor sorry... :(
megfakultak az emlékek ... régjátszottam már az Undergrund-al, a többi meg nem jött be.

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#79) Luck Dragon válasza oriic (#75) üzenetére

Szerintem esélytelen, a dolog ,de lepjenek meg minket :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#80) imibogyo válasza oriic (#75) üzenetére


imibogyo
veterán

Na mondjuk egy ilyen Vissza a jövőbe utánérzés Esprit-et, vagy egy ilyen Batman-es Sauber-t nagyon-nagyon szívesen látnék viszont...

[ Szerkesztve ]

(#81) Csapoati válasza imibogyo (#80) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ilyen Sauber C9 van a Project Carsban és az Assetto Corsában is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#82) oriic válasza .LnB (#76) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

A srác egyébként a Ghost Games művésze, de ezek csak sima művészi képek, némelyik már ezer éves. D:

Live-Die-Respawn

(#83) imibogyo válasza Csapoati (#81) üzenetére


imibogyo
veterán

Ilyen!? Biztos ez? Az ok, hogy egy alap van benne (meg van hozzá pár skin), de ilyen, mint amit linkeltem szerintem nincs. De nyitott vagyok minden infóra. :B

[ Szerkesztve ]

(#84) Csapoati válasza imibogyo (#83) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nyilván nem ilyen lámpa nélküli meg karcos. :B

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Frank Gibeau lelép az EA-től. Ez bizakodásra adhat okot az új vagy a következő NFS címekre nézve!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#86) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez már tuti hogy Underground

Live-Die-Respawn

(#87) PR0JECTNR56 válasza oriic (#86) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ahogy elnézem a RWB Style munkássága sem hagyta hidegen a fejlesztőket. :)

(#88) snecy20 válasza .LnB (#85) üzenetére


snecy20
veterán

...vagy elindul a sorozat még lejjebb. ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#89) myckie2 válasza oriic (#86) üzenetére


myckie2
őstag

és Frostbite... :(

(#90) snecy20 válasza myckie2 (#89) üzenetére


snecy20
veterán

Ejj, a fosbájt neve már ekkora szitokszó lett? :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#91) myckie2 válasza snecy20 (#90) üzenetére


myckie2
őstag

Need for Speed alatt igen, Battlefield alatt semmi probléma nincs vele. Akik készítették tudnak is vele bánni, nem úgy, mint a másik 3 csapat.

[ Szerkesztve ]

(#92) Csapoati válasza oriic (#86) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ide vele! A nosztalgia miatt most rendeltem egy eredeti kiadású, bontatlan UG 2-t 1500 pénzért. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93) RaZroX válasza oriic (#86) üzenetére


RaZroX
addikt

Bár ez még csak két kép, sőt az előzőt nem is nevezném annak, de nincs matrica a kocsikon.

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#94) Tomi_Ohl válasza Bambalazs (#37) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Utánanéztem és már elérhető...a holland és a tajvani APP Store -ban. Playen is fent van, valószínű a hollandok számára, itt nem elérhető. Ezért leszedtem egy alternatív forrásból, megy is szépen, mobilhoz viszonyítva nagyon szép a grafika, végre van tuning, szóval jó játék ez, de:
- egyelőre csak holland nyelv van benne
- nagyon rövidek a versenyek (nem találkoztam még olyannal, ami 2 percig tartott volna, amit legutóbb játszottam 38s volt)
- nagyon melegít és merít (egy verseny alatt 3℅)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#95) .LnB válasza PR0JECTNR56 (#87) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ez egy Pagani Huyara, nem Porsche.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#96) davidsone


davidsone
addikt

Kíváncsi vagyok, remélem megközelíti az U1-2 szintjét...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#97) PR0JECTNR56 válasza .LnB (#95) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Hol? :D

(#98) .LnB válasza PR0JECTNR56 (#97) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azon a képen amit oric linkelt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#99) myckie2 válasza .LnB (#98) üzenetére


myckie2
őstag

Ha ez Pagani, akkor elég érdekesen áll a cockpit. (túl hátul van) Szóval ez szerintem is egy Porsche 911.

[ Szerkesztve ]

(#100) PR0JECTNR56 válasza .LnB (#98) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az általam linkelt Porsche-hez hasonló bodykit, a kamera a bal hátsó kerék elé/mellé van helyezve alulról "fényképezve" az autót, ott van a hátsó ajtó íve (fekete vastag vonal, tükröződik a kicsi oldalüveg és a spoiler oldal is látszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.