Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Kíváncsisággal vegyes rettegéssel várjuk.

(#2) imibogyo válasza PR0JECTNR56 (#1) üzenetére


imibogyo
veterán

Ennél jobban nem is lehetne megfogalmazni. :B

(#3) myckie2 válasza PR0JECTNR56 (#1) üzenetére


myckie2
őstag

Pontosan! :R

(#4) Jonnyb1250


Jonnyb1250
csendes tag

bejelentik majd az első kocsis dlc-t aztán majd magát a játékot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) oriic válasza Jonnyb1250 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

FRee-to-play NFS: Underground, a pályákat és kocsikat mind-mind jó pénzért lehet megvenni. D:

Live-Die-Respawn

(#6) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Reszkess Project Cars! (és Assetto Corsa) ;]

Na de viccet félretéve. Kíváncsian várom én is. Mert valljuk be az Underground széria jó volt. Igaz, hogy akkor kezdett el lecsúszni az egész széria a béka popója alá. De akkor ezt mi még nem éreztük. Újdonság volt, szép volt. Volt benne Drift! Kevés játék volt amit egy ültő helyemben végignyomtam de az U2 ilyen volt.
Azért természetesen félek tőle én is. Mert változtam azért annyit, hogy mostanra az arcade NFS féle játékokat kerülöm. És nem valószínű, hogy változtatnak a recepten, még akkor sem ha az utóbbi időben bebizonyosodott, hogy most már az a recept nem működik. :/
Arra nagyon kíváncsi leszek, hogy odapörkölnek e a Project Cars orra alá a grafikát illetően. Mert a PC nagyot gurított grafika terén. Persze a valós megjelenést nem az első képek/videók alapján kell értékelni. Ma már bevett szokás, hogy a játék megjelenéséhez közeledve "kopik" a játékok szépsége.

Egy szó mint száz. Kíváncsi vagyok. Bár túl nagy reményt nem táplálok a játék iránt. Csalódni biztos nem fogok. Vagy meglepődöm, vagy nevetek egy jót.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) EczkE


EczkE
addikt

Es kiderul hogy iOS-re es Androidra fejlesztik... ;] :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#8) Penguin95


Penguin95
senior tag

Előre félek, mivel fogják meggyalázni az Underground nevet.

(#9) imibogyo válasza oriic (#5) üzenetére


imibogyo
veterán

Ha így haladunk akkor nemsokára:
- Játék alapmotor - 25$
- Intro + Főmenü DLC - 10$
- Beállítások menü DLC - 10$
- Kilépés gomb - 5$
- Első pálya/vagy pálya egy része - 5$
- Minden további pálya/pályarész - 2$/pálya
- Első autó/fegyver/szörny/varázslat stb. - 10$
- További cucc - 2$/cucc
- Minden más DLC - 20$/darab
- Extra kiadások/pólók/szobrok - 100$
- Optimalizáció - 500$

[ Szerkesztve ]

(#10) Bambalazs válasza EczkE (#7) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Az a Need for Speed No Limits, ami mellesleg csak a holland App Store-ban elérhető. Lehet annyira pocsék lett, hogy törölték a projektet azelőtt, hogy máshol is elérhető lett volna.

(#11) KaitouP


KaitouP
veterán

Ha azt csinálják az Underground -al, mint a MW -el, akkor inkább hagyják az egészet.. :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12) wolfman


wolfman
veterán

Mindenesetre megint driftelős kanyarbevételt látunk a felvilágosított képen.
És nem is hiszem hogy bármiféle jóra számíthatunk ezzel a játékkal kapcsolatban, viszont tuti hogy tele lesz netes tartalommal, hogy tudjunk játszani azon kedves barátainkkal, akik pont nem fognak ráérni sosem akkor amikor mi.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#13) depzoo válasza imibogyo (#9) üzenetére


depzoo
tag

Ne ijedj meg, de mar evek ota ez a modell van. 60 usd a jatek tovabbi 60-100 a tobbi tartalom. Adogasd ossze a listadat es lam, pont ez jon ki.

Ryzen + Vega (?)

(#14) imibogyo válasza depzoo (#13) üzenetére


imibogyo
veterán

Most vagy a matek nem megy (500$ alapból ott van a végén), vagy az irónia (ugyanis nem az összegek a lényegek)... ;) Ráadásul épp elég éve vagyok már benne a dologban, evidens amit írsz. Arra akartam kilyukadni csak, hogy nem sokára olyan dolgokért is DLC fog kelleni és pluszban fizetni értük, ami nem hogy plusz tartalom (kivágott), hanem amik nélkül működésképtelen lenne a játék.... ;)

[ Szerkesztve ]

(#15) CoDWaW07 válasza PR0JECTNR56 (#1) üzenetére


CoDWaW07
őstag

+1 :K

Nagyon kíváncsi leszek, de szerintem amúgy a Carbonra hajaz a betűtípus-betűszín.

Kérdéses, hogy ha tényleg Underground lesz, akkor képesek-e megcsinálni úgy hogy hangulatra, és játékélményben is legalább a közelébe érjen a 2 réginek...
Most Wanted 2012 óta tudjuk, hogy sajnos nem lesz egy játék garantáltan ütős attól még hogy az a neve...

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#16) oriic válasza wolfman (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"driftelős kanyarbevételt látunk a felvilágosított képen."

Ez miért baj? És ha épp drift versenyt tolnak? :)

Live-Die-Respawn

(#17) snecy20


snecy20
veterán

Egy NFS3-4-Porsche 2000 jellegű egyszerű és letisztult autóversenyt nem érné meg csinálni végre? :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#18) RaZroX válasza snecy20 (#17) üzenetére


RaZroX
addikt

Mármint olyan semmilyent ? Én tényleg nem értem mért kell pont az NFS-t nyúzni ezzel. Értem én, hogy a maga idejében nagyon jók voltak ezek de ma már egy ilyen jellegű autósjátékot senki nem venne meg, maximum ha szimulátor... aki meg tényleg szimulátort akar az nem az NFS-től fogja várni ha meg mégis akkor gg :)

This is the way

(#19) snecy20 válasza RaZroX (#18) üzenetére


snecy20
veterán

Egy olyan "semmilyen" is megtenné, korszerű köntösbe öltöztetve. :) Hidd el, rengetegen újra keblükre ölelnék a sorozatot, ha a gyökerekhez visszatérnének.
Nagyjából pont az NFS Porche óta nem jön be a széria játékainak felépítése. A Rivals-szal már eleve olyan érzésem volt, mintha egy autóversenybe bújtatott GTA-val játszanék.
Ez van, én a sok változatos pálya híve vagyok, egy darab óriási bebarangolható város (mert egyre inkább ezt erőltetik az autóversenyes játékoknál) számomra rohadt egyhangú.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#20) plejik


plejik
addikt

Csak ne tégla mozgása legyen a kocsiknak... ;]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#21) .LnB válasza plejik (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tégla. Kartondoboz. A téglának azért van némi súlya és az már komolyabb programozást igényelne. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) snecy20 válasza .LnB (#21) üzenetére


snecy20
veterán

Még ezek sem problémásak annyira, csak lehessen kanyarodni az autóval normálisan, és ne egy másodperccel később reagáljon az irányváltásra.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#23) Kirrr


Kirrr
aktív tag

Én csak azt nem értem miért kell erőltetni a FrostBite-ot autós játékhoz... nem arra készült, alkalmatlan a feladatra. Felejtsék el.

(#24) snecy20 válasza Kirrr (#23) üzenetére


snecy20
veterán

Az EGO motor is egy kalap szar az F1-szériához, mégsem kíván rajta változtatni a Codemasters.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#26) Kirrr válasza snecy20 (#24) üzenetére


Kirrr
aktív tag

Azért mégis jobb, mint az FB. Az EGO eleve autós játékhoz készült, nem techdemo/fps engine-nek. Másik meg a rendszerigény, amiben az EGO sokkal jobb és nem égeti ki a retinádat a Lens-Flare.

(#27) snecy20 válasza Kirrr (#26) üzenetére


snecy20
veterán

Látványban elavult, ütközésdetektálásban gyenge, viszont cserébe 5 éves cuccon is fut. :))

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#28) Kirrr válasza snecy20 (#27) üzenetére


Kirrr
aktív tag

Nem kell ütközni :D

Vagy legyen kedves előásni az EA a sírjából a Chameleon-t.

(#29) haxiboy


haxiboy
veterán

Vajon ezt hányszor fogják eltolni? :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#30) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kiszivárgott a hivatalos cím: Call of Speed: Need for Duty!!!

;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31) Tomi_Ohl válasza wolfman (#12) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Régebbi NFS Undergroundokban is volt.
Igazából olyan sz.r a gépem, hogy azon nem is játszottam U2-nél újabbat, de azt legalább ismerem.

Más: ezzel a No limits-szel mi is van androidon?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#32) do3om


do3om
addikt

Nekem meg a NFS3, a Most Wanted, Hot Pursuit (2010), és a Rivals tetszett, a Run meg tűrhető volt.
Autós üldözéses részek a legjobbak, ha nincs zsaru, nagy ütközések akció akkor nem is próbálom kis azt a részt.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#33) Kirrr válasza do3om (#32) üzenetére


Kirrr
aktív tag

Neked akkor burnout kell!

(#34) do3om válasza Kirrr (#33) üzenetére


do3om
addikt

Az valahogy nem fogott meg, igaz box-on nyomtam (számomra semmire sem jó hiba mondanád hogy autóshoz elmegy ;] )

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#35) plejik válasza .LnB (#21) üzenetére


plejik
addikt

Ja igaz, én kérek elnézést.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#36) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Szóval elrontották a Hot Pursuit-ot, elrontották a Most Wanted-et, és most elrontják az utolsó olyan részt is, amiből még ki lehetett volna hozni valamit. :(
Pedig azt hittem, hogy ezalatt az 1 év pihi alatt valami értelmes projektet hoznak össze... hát nem. :(

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#37) Bambalazs válasza Tomi_Ohl (#31) üzenetére


Bambalazs
senior tag

iOS-re és Androidra is 2015 Q1 megjelenést ígértek, de már mindjárt Q3 lesz és az EA mélyen hallgat.

(#38) james001


james001
veterán

Amúgy azt tudni hogy ezt is a Criterion csinálja? Ha igen,sok jóra ne számítsunk :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#39) McSico


McSico
senior tag

Kössék fel a gatyájukat, ha tényleg azt a színvonalat és játékélményt akarják elhozni, mert sajnos jól lesüllyedtek ama bizonyos állat hátsója alá.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#40) myckie2 válasza james001 (#38) üzenetére


myckie2
őstag

Elméletileg most az EA Black Box jön (2011 The Run: Black Box, 2012 Most Wanted: Criterion, 2013 Rivals: Ghost Games) az a csapat aki eredetileg az Underground szériát készítette. Csak sajnos a The Run-nál már megmutatták, hogy mekkora pocsék játékot tudnak összehozni...

[ Szerkesztve ]

(#41) james001 válasza myckie2 (#40) üzenetére


james001
veterán

Na igen a The Run volt a legrosszabb szerintem az összes NFS közül... Hát a lényeg hogy tartsák tiszteletben a fanok "vágyait",főleg azt hogy ne egy újabb Burnout klónt kapjunk :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42) snecy20


snecy20
veterán

Olyan szintű a minőségcsökkenés az elmúlt 9 évben (Carbon óta), hogy egy újragondolt Underground-dal már elégedettek lehetnénk.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#43) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Csak nekem furcsa az a 2007 azon a képen?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#44) Luck Dragon

De jó lenne ha az underground és egy hot pursuit közös gyermeke születne meg, nagyon jó törés motorral & fizikával.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#45) dredbiro


dredbiro
senior tag

egy jó fajta törésmodellel, felvarrott fizikával jöhet egy ( új ) underground, igazából már a HP óta erre várok (unk) :K

Good hunting,STALKER !

(#46) snecy20 válasza dredbiro (#45) üzenetére


snecy20
veterán

Szerintem egy NFS-nek nem törésmodellben kell erősnek lennie. :) Igaz, 2015-ben ilyesminek már azért rendben kéne lennie egy autós játéknál.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#47) RECSKA válasza Luck Dragon (#44) üzenetére


RECSKA
veterán

Nfs es jo fizika??? Haho, te nem jo filmben szerepelsz:)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#48) Luck Dragon válasza RECSKA (#47) üzenetére

Azért írtam hogy új fizikát és törés modellt kérek szépen elvitelre. ;]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#49) CoDWaW07 válasza McSico (#39) üzenetére


CoDWaW07
őstag

+1.

A negatív, hogy képesek voltak gyengét csinálni a The Run személyében, viszont most 2 évük van rá, szóval reménykedjünk :K nagyon ütős lenne egy tényleg faja Underground 3...

Amúgy sokan a No Limits-re tippelnek

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#50) dredbiro válasza snecy20 (#46) üzenetére


dredbiro
senior tag

persze,értelem szerűen nem szimulátort várok, csupán annyit ami elvárható 2015-ben, pláne egy ilyen név hallatán hogy Underground 3 :D szóval mindent bele , csak sikerüljön jól :K

Good hunting,STALKER !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.