Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) Apollyon válasza akom (#19) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Egyik kedvenc filmem.

Egyébként szerintem ennek nem lesz világszintű alkalmazása, mert ha belegondolunk akkor az egészségtelen étrendnél a jövőben nagyobb probléma lesz a túlnépesedés, és nem hinném, hogy világszerte még az egészséges kajákra való korlátozással is elősegítenék az ember túlszaporodását.
Lehet túl sok sci-fi filmet néztem, de mindig eszembe jut a Bolygó Kapitánya (Captain Planet) című jó régi rajzfilmsorozat (kb '90-es évek eleje, tudjátok, "Egyesítsük gyűrűinket!" stb) aminek a végén mindig volt valami jótanácsos okosság, hogy fogmosás közben ne folyasd a vizet stb, meg már nem tudom mivel kezdte, de volt olyan, hogy a világon már 5 milliárd ember él, blabla a többi most mindegy... Húsz év alatt majdnem 2 milliárddal lett nagyobb a népesség. Szerintem 10 milliárdnál többet nem nagyon fog tudni eltartani a gazdaság, ugyebár most is gondok vannak...

Egészséges étrend helyett meg maradna a népességkorlátozás, vagy hagyják a fenébe, hadd pusztítsa magát az ember a rosszabbnál rosszabb kajákkal, hogy azért megmaradjon legalább a "természetes" kiválasztódás.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.