Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) Rickazoid válasza julius666 (#46) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nekem kellemes volt József Attila szerelmi bánatairól tanulni, pedig rühelltem az irodalmat, mert totális baromságnak tartottam, hogy előre megmondják, ki mit gondoljon miről, hogyan értelmezzen mit, milyen politikai állásfoglalás van abban, hogy kék az ég és zöld a fű. Azonban mára egyszerű tanulási célra készített programok és weboldalak mellett amatőr verseket is írok. Nem baj az, ha az embert rákényszerítik, hogy megismerjen mást is, képes legyen másképp is gondolkodni, egyáltalán gondolkodni.
Az informatika oktatása pedig tényleg katasztrófa, ami nagyon nagy hiba, hisz már most elkerülhetetlen a vele való érintkezés, mi lesz majd 10 év múlva? Kicsit a téma keretein belül maradva egy példával élve: aki nem képes más böngészőt használni csak azért, mert képtelen egy másik nevű ugyan olyan program használatára, annak elé tolnék egy Uzbl-t, hogy mostantól ezt használod b*meg, amíg meg nem érted (megjegyzem, meglepően egyszerű, ha szán rá egy kis időt az ember). Itt kéne kezdeni az informatika oktatását.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.