Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) proradeon


proradeon
őstag

Ebben máris sokkal több potenciált látok, mint - jelenleg (!) - a Google Glass-ban.
A Moto 360 pedig egyszerűen gyönyörű szép. Sokkal jobban tetszik, mint a többi gyártó által annyira favorizált négyszög dizájn.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#2) htc07


htc07
addikt

Szerintem csak geek-cucc lesz, amíg nem tudják megoldani a megfelelő akku kapacitást :N

[ Szerkesztve ]

(#3) XtremLor válasza proradeon (#1) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem tudom lehet elfogult vagyok a magyar koncepcio miatt, de en inkabb erre fizetnek be ha gyartasra kerulne: [link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#4) MCGaiwer válasza XtremLor (#3) üzenetére


MCGaiwer
addikt

eddig sem a designal volt a gond, hanem a kör alakú kijelzővel...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#5) ripla


ripla
őstag

nagyítót nem mellékelnek hozzá? lehet hogy egyedül maradok a véleményemmel, de zsákutcának gondolom ezt az irányt. ki az ki egy ekkora 2 centis átlóval rendelkező kijelzőn akarja bámulni...a mindent. főleg, hogy ott indul, az ujjad kitakarja az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#6) Snoop-y válasza ripla (#5) üzenetére


Snoop-y
veterán

Mellekelni kell a koromre ragaszthato Stylus pen-t :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7) adamikus válasza ripla (#5) üzenetére


adamikus
tag

Balogh Gábor koncepciójában például nem érintőképernyő van, hanem a bezellel kell navigálni, az praktikusabbnak tűnik.
Csak persze ott van az örök kérdés: az akksi. Legalább egy hetet jó lenne, ha kibírna.

(#8) BE4GLE


BE4GLE
aktív tag

Nyomul a Google ezerrel, hogy ránk aggasson mindenféle adatgyűjtő csodamasinát. Hát nem elég az okos telefonokból szerzett infó? ;]
Két területen vérezhet el a cucc. Túl kicsi kijelző, rövid üzemidő.

Én nem tudom elképzelni, hogy a telefonom mellé vennék egy kiegészítő eszközt. Legyen az akár okos óra, vagy szemüveg. Plusz egy kütyü, amit töltögethetek naponta, két naponta. A telefonomnál, ami ott van a zsebemben, nem tudna többet, csak máshogy prezentálná.

Redmi Note 9 Pro

(#9) tntmax válasza XtremLor (#3) üzenetére


tntmax
aktív tag

Ez tényleg gyönyörű!

(#10) bunevo válasza BE4GLE (#8) üzenetére


bunevo
tag

Én is inkább ott látom értelmét az okos kütyüknek, ha már magát a telefont is ki tudják váltani, tehát egy füles/glass+okosóra/startrekkitűző+okospapír/tablet+okosfalak/okosablakok és ezzel nagyjából le van fedve minden praktikus kategória, a többinek nem jósolok hosszú életet.

(#11) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Szép.

(#12) canniball


canniball
nagyúr

No lassan tényleg eljön az idő, amikor mindenki az órájával hívhatja KITT-et... :DDD

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#13) .mf


.mf
veterán

"Az Android Wear fontos eleme, hogy önmagában is üzemképes."

Továbbra sem ezt tartom a jó iránynak. Az elérhető akku-technológia mellett túl kicsi lesz az üzemidő, normál használattal napi töltés, intenzívebbel még egy napot se bír?

Egy Low-Power Bt-n keresztül kommunikáló, e-ink kijelzővel szerelt, csak távirányító és információ-megjelenítőként funkcionáló, de egy töltéssel hetekig üzemképes megoldásnak még mindig sokkal több értelmét látom.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#14) oraihunter


oraihunter
aktív tag

Tetszik! :C

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#15) azopi74 válasza bunevo (#10) üzenetére


azopi74
addikt

Szerintem meg hosszú távon nincs szükség ennyi kütyüre, elég lenne egy okoskütyü, de az I/O interface legyen mélyen integrálva az ember agyával , és le van tudva minden gond :)

(#16) Goll-r


Goll-r
tag

Fene, pont tegnap vettem új szíjat az órámhoz, szóval akkor rossz üzletet kötöttem vele?! :U
Egyébként egy szem mozgás érzékelővel vagy valamilyen okos kontaktlencsével együtt egész kis ügyes készülék lehetne, egy igazi all in one. Az aksit meg lehetne vezeték nélkül is tölteni. Vagy építsenek bele egy mini Paksot, de valahogy oldják meg. Tényleg ez áll korunk fejlődésének útjába -a gyenge aksi kapacitás.

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#17) ricsi99


ricsi99
addikt

Ha a hangfelirmerest megcsinálják akkor verhetetlen lessz.
Én gagyi kinait használok, Érinti képernyö felejtös ,olyan tipuson van amin a számmezö külön kint van igy akár ujjal is begépelek 1 telefonszámot. 2 napot napi 2-3 ora telefonálással kibir.
Videozni ,netezni meg ott a 7 es tablet...

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#18) rollair válasza azopi74 (#15) üzenetére


rollair
csendes tag

Igen, ez tényleg egyszerű: még szerencse, hogy van a tarkónkon egy táp+, egy táp- és adat pin, amin keresztül bármit rá lehet dugni az agyunkra... :U

[ Szerkesztve ]

(#19) sutyesz96 válasza Goll-r (#16) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ja és akkor akinek tökéletes a látása, az is hordjon kontaktlencsét?
Örülök hogy nem kell ilyennel foglalkoznom :U

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#20) klarkzone


klarkzone
tag

Már megint ez a szörfözés, repülés, taxizás, táncikolás sorban állás közben... ez aztán az őrület, fiatalos, trendi, minden királyság...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.