Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ntomka


ntomka
nagyúr

Azért az utolsó bekezdésen elgondolkoztam. Összeesküvés elmélet rulez? ;]

ツ Headphones on - World off

(#2) Penge_4


Penge_4
veterán

Mindenesetre az tény, hogy a DNS kérdés a szűk keresztmetszet a mai netsebességek és böngésző renderelés mellett.

(#3) Ptech válasza ntomka (#1) üzenetére


Ptech
őstag

Google = Skynet ;]

(#4) ntomka válasza Penge_4 (#2) üzenetére


ntomka
nagyúr

Na ja, de ha már biztonság, akkor inkább Comodo Secure DNS. És a sebességére sincs panasz. Na meg nem potenciális adathalászati célokkal működik, mint a nagytesóé, mert azt már tényleg nem tagadhatják ők sem, hogy DNS szolgáltatást egy kereső óriás nem használ fel a marketing gépezetéhez! Ez már nekem is sántít. :U

(#3) Ptech: Van benne valami. ;]

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#5) Narxis válasza ntomka (#4) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jajj, tudtam, hogy valaki a Comodot hozza fel példának.

Olvasd el ezt, és ez csak csepp a tengerben

Thanos was right.

(#6) ntomka válasza Narxis (#5) üzenetére


ntomka
nagyúr

Jajj, mert akkor mi van?
A Comodo valahogy már bizonyított biztonság terén, hisz biztonságtechnikai cég lévén, nem is akarnak mást. Viszont a G egyre inkább az ellenkezőjét bizonyítja. Szeretem a szolgáltatásaikat, de azért ha maximálisan objektív akarok maradni, akkor tényleg kezd furcsa lenni ez a terjeszkedés (és főleg ott próbálnak terjeszkedni, ahol adatot tudnak gyűjteni, vagy csak én látom így?) . :U

"Olvasd el ezt, és ez csak csepp a tengerben" - Ha jól látom ez egy hivatalos M$ oldal? :D Megharagszol, ha azt mondom, nekik végképp nem hiszek? ;]

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#7) Narxis válasza ntomka (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

Sokat bizonyított

Ne legyél ennyire fanboy.

Thanos was right.

(#8) DRB válasza ntomka (#1) üzenetére


DRB
senior tag

"Összeesküvés elmélet rulez?"

Két dolgot ebből a mondatból nyugodtan el lehet hagyni:
1. az "elmélet" szót
2. a "?" jelet.

(#9) ntomka válasza Narxis (#7) üzenetére


ntomka
nagyúr

Mellé lőttél, mert nem vagyok semminek sem "fanboy-a". :DDD

"Kaspersky Internet Security 2010 a (szinte) tökéletes védelemért!" - by Narxis!

Hirdessem én is az igét? :D

Ne aggódj, jelenleg az én gépemen is ez van. :D Emellett használom a Comodo Secure DNS-t, mert ahogy mondtam, nekem bevált, és bizonyított. És ettől függetlenül ez a Google DNS dolog nekem ugyanúgy gyanús marad, és ettől függetlenül mindenki azt használ, amit akar. Pont. :U

(#8) DRB:: ;]

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#10) rudi


rudi
nagyúr

Google egér is lesz? Mert a Microsoft Intelli Explorerem már kezd elkopni :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) rennes6 válasza rudi (#10) üzenetére


rennes6
tag

(#12) speedyx86


speedyx86
tag

Ha összefésülnék a többi szolgáltatásból szerzett adattal, akkor az EU irdatlanul megb*ná őket, másrészt pedig megigérték, hogy nem tesznek ilyet.
De ha tennének se nagyon tudnának ebből kiszedni bármit, mert leggyakrabban ma már NAT-oló router mögűl jövünk (mobilinterneten nem jellemző, de egyébként...)

(#13) FTeR


FTeR
addikt

Mindemellett egy weblap IP-címe bármikor megváltozhat (például másik szerverre kerül a honlap), a domén ellenben a már jól ismert név maradhat.
sőt, egy ip-hez több domain is tartozhat.

felhasználó százszámra indít

(#14) moonman


moonman
titán

a közlekedési lámpákat mikortól fogja a Google irányítani?

(#15) rudi válasza moonman (#14) üzenetére


rudi
nagyúr

Amint lesz nekik a földet relat-time figyelő műholdrendszerük, azonnal nyomathatják a forgalmoszabályzó algoritmust a lámpákra :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#16) moonman válasza rudi (#15) üzenetére


moonman
titán

naja.

és mielőtt bárki nekem esne, nem kifejezetten a Google céggel van bajom, hanem azzal, hogy mindent egyetlen - ráadásul amerikai - vállalat akar a saját kezében tartani. és mielőtt ellenpéldának felhozná bárki MS-t, azért gondoljon bele, hogy milyen és mennyiféle adat van a Google birtokában az MS-sel ellentétben.

(#17) FTeR válasza rudi (#15) üzenetére


FTeR
addikt

én úgytom már van saját műhódjuk. úgyrémlik tavaly lőtték fel.

(#18) rennes6 válasza FTeR (#13) üzenetére


rennes6
tag

felhasználó százszámra indít

Mi a baj ezzel?

(#19) Cathfaern válasza FTeR (#17) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jól, de egy darabbal azért elég macerás a föld minden pontját real-time figyelni :)

Amúgy elolvasva a konkurencia hírét, azért abból nekem inkább az jön át, hogy a Google nem azt akarja, hogy ezentúl mindenki az ő dns szerverét használja, hanem kitalált egy "új" módszert, amit most nyilvános tesztre bocsátott.

(#20) rudi válasza Cathfaern (#19) üzenetére


rudi
nagyúr

Még nem azt akarja. Még...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#21) FTeR válasza rennes6 (#18) üzenetére


FTeR
addikt

sry, benéztem. a 2. z-t hiányoltam belőle...

(#22) FTeR válasza Cathfaern (#19) üzenetére


FTeR
addikt

nem egy darab, hanem az első! ;)

szép sapi :)

[ Szerkesztve ]

(#23) remington2


remington2
senior tag

Vágási Feri meg az Internetbe szállt be, ami kicsivel nagyobb volumenű esemény, mint holmi garázscégek kapálózása :DDD

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.