Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-08 13:04:58

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1 gyakran ismételt kérdések (Frissítve: 2018. 03. 08)
MobilAréna teszt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) tboy93 válasza Atomgeszi (#1999) üzenetére


tboy93
nagyúr

En nem tapasztaltam ilyesmit.

(#2002) tboy93 válasza Matyi222 (#2000) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nyugi, majd jön rá patch ;)

(#2003) Atomgeszi válasza tboy93 (#2001) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Csak azért, hogy most ezzel akkor keressük az Eustock-ot, vagy pedig ROM issue és majd javítják?! :(

(#2004) mdav88 válasza Matyi222 (#2000) üzenetére


mdav88
senior tag

Jaja, world first problem... : :DDD

(#2005) mdav88 válasza Atomgeszi (#2003) üzenetére


mdav88
senior tag

Nálam két napja megy, igazából nem volt még semmilyen meghülyülése.

(#2006) DroiDMester válasza Matyi222 (#2000) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

nálam tökéletes megy minden hívókép!

próbáld meg törölni a telefonszámhoz tartozó képet, elmenteni, majd egy restart a telónak, ezután próbálj egy másik képet hozzá rendelni az adott számhoz, lehetőleg ne ilyen 8-10.megapixeles méretben, hívó képnek bőven elegendő 1-2.megapixeles kép is!

Ha így se megy nem tudom mi lehet de biztosan nem a teló hibája hanem valami más végett nem megy akinél ez nem működik!

Amúgy meg van rengeteg app erre (PL: ez) amúgy sem olyan nagy durranás az a kép amit kitesz, vannak teljes képernyős híváskép appok is!

[ Szerkesztve ]

(#2007) DarkChild válasza Helsing (#1994) üzenetére


DarkChild
senior tag

Na basszus, igazad van, ezt benéztem :(
Le is mondom izibe...

(#2008) Viktor0610 válasza Atomgeszi (#1999) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbálj meg egy hard resetet. Ha nem, akkor csere vagy elállás(?).

Samsung Galaxy A54

(#2009) Matyi222 válasza DroiDMester (#2006) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Próbáltam ezeket már, más képpel, teljes gyalulással is, csak egy kontakt volt a telón stb.

A fura az ha másik tárcsázót rakok fel az kezel mindent, de ha hívást indítok akkor visszavált a gyárira, pedig a telepítettet állítom alapnak. :Y Ez van :D

Amit linkeltél még megpróbálom... Köszi

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#2010) DroiDMester válasza Matyi222 (#2009) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

és ez a bizonyos telefon szám hol található(Telefon memória, sim kártyán, vagy Gmail fiók)

(#2011) Matyi222 válasza DroiDMester (#2010) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Próbáltam helyi és gmailessel is, sim kártyán nem még

Ehhez nem faragsz romot? Régen használtam valamelyik telefonon a munkád, bár már nem emlékszem melyiken :) utólag is köszi :D

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#2012) F.B.I. válasza Roxbury (#1986) üzenetére


F.B.I.
veterán

Benne van a simában is, hibátlan! :R :R :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2013) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Valaki egy kis help.

Nincs előttem a készülék, hívószám kijelzést hol lehet állítani.?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2014) Helsing


Helsing
aktív tag

Szerintetek ez eredeti? [link]

Mert ha igen akkor berendelek egyet. Ideiglenesen meg felrakok egy Note 4-es üveget. Igaz, hogy nem passzol rá, de köztes megoldásnak jó lesz.

Az mondjuk biztos, hogy keresek valami hozzáértőbb személyt, hogy felrakja. :D

(#2015) Matyi222 válasza DroiDMester (#2010) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Megtaláltam még megvan a ROM LG G2-es volt :D

LG-G2_V20F_By_DM_v4.5_Final_V2.zip

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#2016) bounty123 válasza Matyi222 (#2000) üzenetére


bounty123
őstag

Barátnőmén sincs hívókép, pedig amúgy a névjegyzékben ott van a fotó. 0 percesen se ment a dolog, szóval ez elég alap probléma lehet.

(#2017) DroiDMester válasza Matyi222 (#2015) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nekem még a G2 is megvan! :DDD

És még mai napig jönnek ki rá friss ROM ok :)

És van még frissebb is csak lusta voltam feltenni még rá!

Jó hogy így emlékezel rám, én akkoriban annyi emberkének osztottam meg a ROM jaimat hogy nem emlékeztem rád :B

(#2018) Viktor0610 válasza Graphics (#2013) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Telefon app - három pötty - Beállítások - Telefonos fiókok - katt a SIM-kártya nevére - hívásbeállítások - További beállítások - Hívóazonosító.
Jól elrejtették. :D

Samsung Galaxy A54

(#2019) Atomgeszi válasza Viktor0610 (#2008) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az lesz köszi..

(#2020) Baloo27


Baloo27
aktív tag

Èrdekes,nálam megy a hívókèp azoknál,akiknek a Google contacts alatt van hozzárendelve a kèp.

(#2021) Matyi222 válasza DroiDMester (#2017) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Nekem könnyebb csak téged kellett megjegyeznem :D

Nem semmi, hogy N is van rajta :)

Amúgy e-mailben is váltottunk anno pár üzit :)

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#2022) Viktor0610 válasza Baloo27 (#2020) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt kifejtenéd bővebben?
Csak mert már új képet is beállítottam, ahogy itt olvastam korábban, de továbbra sincs hívókép, pedig a neveim a Google-ben vannak.
Nem tervezem emiatt eladni, de azért jó lenne, ha képpel együtt látnám, ki hív. ;)

Más. A mérettől tartottam, de szilikontokkal teljesen jól kezelhető, nem akar kiesni a kezemből. ;)

Samsung Galaxy A54

(#2023) HoaryFox válasza Atomgeszi (#1999) üzenetére


HoaryFox
őstag

Tegnap egyszer velem is eljátszotta, ma még nem fordult elő. De biztos valami szoftveres bug van a háttérben.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#2024) Atomgeszi válasza HoaryFox (#2023) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Kellene rá ticketet nyitni, hogy nézzenek utána..

(#2025) Luck Dragon válasza Viktor0610 (#2022) üzenetére

Neked milyen szilikon tokod van?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2026) PowerBuldog válasza Atomgeszi (#1999) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ambient displayt ki kell kapcsolni, bugos. Nekem is eljátszotta.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2027) Viktor0610 válasza Luck Dragon (#2025) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ilyet vettem. De vagy lerohanta mindenki őket, vagy az utolsót vettem meg, mert most csak rendelésre van. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2028) Luck Dragon válasza Viktor0610 (#2027) üzenetére

Én is itt rendeltem meg és ilyent, csak szürkében. Két nap alatt kihozták az összes tokot amit rendeltem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2029) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Le a kalappal a fórumtagok előtt, a PH! még nem tesztelte a telefont, de minden létező infó már meg is jelent itt :R A hivatalos teszt nagyjából okafogyottá is vált :K

Több mint 2000 hsz ilyen rövid idő alatt nagyon komoly teljesítmény :C

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2030) csipuka válasza Viktor0610 (#2027) üzenetére


csipuka
senior tag

En ezt nezegettem az ebay-en.
Anyamnak kene ilyen, meg belebujos tok is. Utana megrendelnem a telot neki :)

(#2031) Luck Dragon

Korrigálni szeretnék , kimenő hívásoknál van egyedül képeim. Sajnos a bejövő hívásoknál nekem sincs. Rosszul emlékeztem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2032) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

15% akku alatt ez komoly, h még bekapcsolt kijelző mellett is folyamatosan pulzál a led és ráadásul még akkor is, ha kikapcsolom az értesítési fényt a beállitásokban? Iszonyatosan zavaró így olvasni bármit is, h ott lüktet a led 2 centivel feljebb ... De hogy még a kapcsolója se hasson rá, az már botrány ...vagy nálam akadt be valami?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2033) PowerBuldog válasza Magnat (#2032) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ez androidon így működik. Ha rgb lenne pirosan villogna.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2034) Magnat válasza PowerBuldog (#2033) üzenetére


Magnat
veterán

Nekem még egyik androidos eszközöm sem villogott bekapcsolt kijelzőnél, főleg ha kikapcsoltam a ledet, pedig volt már egy pár (Nexust is beleértve).

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2035) pcnet válasza Magnat (#2032) üzenetére


pcnet
addikt

A Beállításokban az Akkumulátor vagy talán kijelző (?) menüpontban szokott lenni értesítési fény menüpont. Ott kikapcsolható. Bocs, nincs ilyen telefonom, LG G2-ön használtam csupasz androidot. Ha a rendszerben nincs ilyen menüpont, akkor Light Managerrel kikapcsolható.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#2036) Magnat válasza pcnet (#2035) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi a tippet, beállításokban nem találtam, Light Managert megnézem!

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2037) HoaryFox válasza Atomgeszi (#2024) üzenetére


HoaryFox
őstag

Tudnék sorolni egy pár dolgot, amire lehetne még nyitni, pl. camera2 API támogatás, FM rádió app... :U

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#2038) Magnat válasza Magnat (#2036) üzenetére


Magnat
veterán

Kipróbáltam (a Light Manager 2-t is), persze közben már bőven 15% fölött van az akku, de az nem add okot bizakodásra, h a töltés közbeni fényt sem tudta kikapcsolni.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2039) fery02


fery02
addikt

Időközben én is berendeltem a Vernee Mix 2-ből egyet, nem hallgatva a többségi lebeszélésre.
Szinte a józan eszemet vette el tényeg most ez a Vernee újdonság (annyira kíváncsi vagyok arra a kávamentes féle kialakításra), aztán ha valami tényleg nem tetszik benne, szerintem is eladható lesz és jöhet helyébe a Mi A1. :)

(#2040) DroiDMester válasza fery02 (#2039) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Csak nehogy hanyatt dobd magad, mivel élőben koránt sem olyan kávamentes az mint a képeken, és maga a gyártó is a kinai telók leg rosszabb képviselője, nameg hiába a nagyobb aksi az MTK proci 2x annyit fogyaszt mint egy s625, szóval talán 4.óra kijelző időd összejön vele visszafogottabb használattal!

(#2041) Baloo27 válasza Viktor0610 (#2022) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Nálam nem sok kèp van beillesztve a contactokhoz. Egyedül a párom az,akivel sokat beszèlek,nála megjelenik a hívásnál a kèp,de szemèlyisègi okokból nem csinálok kèpernyőmentèst :)
Próbálj meg valamilyen kis pixeles kèpet betenni,nálam is az van bent.

[ Szerkesztve ]

(#2042) Ricardo válasza tboy93 (#1951) üzenetére


Ricardo
félisten

Hangosítsd fel. Elsőre azt hittem anno az S6 nem vesz hangot, aztán kiderült, hogy van ott hang, csak jóval halkabb, mint a normál videónál.

(#2043) Graphics válasza Viktor0610 (#2018) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Köszi Mester :R

Sikeres volt az akció, tényleg jól eldugták

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2044) xEon1337


xEon1337
őstag

Tegnap én is használatba vettem az eszközt, eddig nagyon tetszik.

Viszont a SIM tálca nálam sem tökéletes, ahogy egy kolléga már említette. Két szegecs tartja össze a külső takaróelemet és a tálcát, viszont nálam van ennek egy kis játéka, ami a gyakorlatban azt jelenti, hogy minden egyes asztalra letételkor koppan/rezonál. Együtt lehet vele élni, ezért nem fogom visszaküldeni. Más mit tapasztalt? :)

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#2045) bepken válasza xEon1337 (#2044) üzenetére


bepken
veterán

nálam is jelentkezik ez az apró zörgés, szerintem nem para :) mondjuk a tálca szerintem biztosan nem, mert kihúzni és visszadugni is művészet :D

írta itt valaki a poweramp lejátszót. ugyanaz az idegesítő bug van még mindig, mint évekkel ezelőtt, a kategóriákkal gyengébb hardverrel rendelkező Sony telefonommal... konkrétan meg-megakad a zene. igaz, fél óra alatt 2x tapasztaltam, de na...

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2046) Luck Dragon

Segítséget kérnék,hogy tudom eltávolítani a főképernyön a Google kereső sávot?

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2047) batai15 válasza Luck Dragon (#2046) üzenetére


batai15
félisten

Másik launcher.

(#2048) tboy93 válasza Ricardo (#2042) üzenetére


tboy93
nagyúr

Felhangosítottam, semmi :( Lassított felvételnél egyértelműen nem vesz fel semmilyen hangot az én készülékem.

[ Szerkesztve ]

(#2049) Atomgeszi válasza PowerBuldog (#2026) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Köszi, és ezt hol lehet megtalálni? :B Este találkozom csak assszonnyal, ő meg nem találja. Én meg nem tudom, nekem MIUI-m van..

(#2037) llwynog

Hát, valahol el kell kezdeni.. :)

(#2048) tboy93

Eddig még egyetlen Xiaomi sem vett fel hangot lassított videó közben tudtommal. Elég gáz.. :K :U

[ Szerkesztve ]

(#2050) Luck Dragon válasza batai15 (#2047) üzenetére

Köszi szépen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.