Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Nem mai darab ... de még mindig helyreteszi a VGA-t .
Egy hátlapot is adhatnának a készlethez ...

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#2) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Még mindig pofás darab.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#3) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Én 15 ezret biztos nem adnék egy vga hűtőért inkább választanék jobb hűtésű kártyát,némi felárért.

(#4) imibogyo válasza Silentfrog (#3) üzenetére


imibogyo
veterán

Én a 15k-s léghűtő helyett akkor már egy 20-25k-s FC blokkot dobnék a VGA-ra. Relatíve nem túl sok plusz pénz, de hosszabb távon sokkal jobb eredmények, mind hűtésben, mind hangban. De persze a te verziód is abszolút járható, aki nem akar, vagy tud vizezni. :K

(#5) Tiszteletes


Tiszteletes
aktív tag

Kicsit elszaladt velük a ló. Ugyanazért a kütyüért 15k-t? Tavaly nyáron a 6950- téglahűtését cseréltem egy ilyenre. 10 400 HUF volt, és csak egy kicsit kellett megreszelni a kiegészítő hosszú alu hűtőt, hogy megfelelően felfeküdjön. Azóta 25 fokkal hűvösebben tartja, mint a gyári megoldás.

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#6) Löncsi


Löncsi
őstag

Eddig fel se tűnt..

Az Amd a HD5000+ óta 45 fokkal elforgatva teszi a fel a GPU-t minden kártyára?

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#7) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ez mennyivel jobb mint a gyári (Celsiusban)?

(#8) aram01


aram01
nagyúr

kicsit gagyinak néz ki az a kék venti

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) XharX


XharX
aktív tag

Ha megmarad a Giga HD 6850-m, lehet gondolkozok egy ilyenen, vagy épp egy másik pofás kis hűtésen, ez a két ventis windforce nem egy álom.
Attól független elég pofás darabnak néz ki.

(#10) mghltm válasza Dr. Akula (#7) üzenetére


mghltm
addikt

szepen elbanik a gtx470-nel a hutes, szoval az amd vga-k nem jelentenek szamara kihivast ;)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#11) Ribi válasza aram01 (#8) üzenetére


Ribi
nagyúr

Azért mert átlátszó? Vagy simán ami kék az gagyi? WTF :F

(#12) aram01 válasza Ribi (#11) üzenetére


aram01
nagyúr

hát most hogy mondod.is-is

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13) banhammer


banhammer
veterán

Miért csak AMD-re?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) Ribi válasza aram01 (#12) üzenetére


Ribi
nagyúr

Szóval a piros Ferrári az szupcsi a kék az gagyi. Hmm. Ez aztán a professzionális hozzáállás :O

(#15) aram01 válasza Ribi (#14) üzenetére


aram01
nagyúr

ne fárassz kérlek,megteszi helyetted az időjárás ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#16) lujó55 válasza aram01 (#8) üzenetére


lujó55
őstag

nem gagyi, egyenesen csúnya!
modding kizárva. esély sincs egy ilyen színhez más hardvereket találni :(

(#17) aram01 válasza lujó55 (#16) üzenetére


aram01
nagyúr

na ezt merted mondani,te is mindjárt h.lye leszel ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#18) Löncsi válasza Ribi (#14) üzenetére


Löncsi
őstag

Egy hűtésnél fontosak a színek (kék szín, jézusom....), a hűtőteljesítmény nem fontos.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#19) lujó55 válasza aram01 (#17) üzenetére


lujó55
őstag

ez van.
úgy néz ki, mint egy kínai piacos szélforgó a gyereknek.

(#20) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Én is akarok venni egyet a 470-re, de ami szerintem gáz az hogy nem lehet ha jól látom ezt sem szabályoztatni a kártyával, mármint a ventilátor fordulatot. Csak átalakítóval alaplapról. Azért ez ennyiért nagyon gáz én szerintem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21) #65675776 válasza imibogyo (#4) üzenetére


#65675776
törölt tag

Lehet, hogy maga a blokk nem nagy többletköltség (bár a 33-66% többlet szerintem mindenképpen durva felár). De ahhoz kell még ez-az, onnantól meg a többlet lesz akár 3-400% is.

(#22) imibogyo válasza #65675776 (#21) üzenetére


imibogyo
veterán

Tiszta sor, azért is irtam, hogy: "....a te verziód is abszolút járható, aki nem akar, vagy tud vizezni......." ;)

Tehát például az én esetemben már adott a víz, így nekem megérne mondjuk plusz 10k-t, hogy a VGA sem kerregőkkel menjen, valamint stabilan 60 fok alatt maradjanak a hőmérsékletek. ;)

Nem úgy írtam, hogy mindenkinek megérne ennyi pluszt, de nekem, meg akinek már van vize, vagy tervezi a jövőben, hogy lesz, annak nem ér meg ez 15k-t, inkább akkor egy FC 20-at.

Mondjuk én most adtam el egy 5870 FC blokkot szalonállapotban 12k-ért, szóval ezt is ki lehet fogni. Természetesen nem hasonlítok össze egy bolti garanciális terméket egy használttal, csak úgy megemlítettem. Bár például egy darab fémnél nálam nem sokat számit a garancia. Ki kell próbálni és annyi. :K

[ Szerkesztve ]

(#23) teratti válasza Silentfrog (#3) üzenetére


teratti
senior tag

+1. Én is ebben a cipőben jártam...repült a ref., és jött egy jó hűtésű gyári minimális felárral nem 15-20k-s "ragasztgatom a RAM süniket" dolog. :) Ez olyan mint az autóknál, a gyári alkatrésznél nincs jobb.

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#24) waithEard válasza Silentfrog (#3) üzenetére


waithEard
őstag

Igen ám, de ha egyszer megveszel egy ilyet, vagy hasonlót, utána sokáig elég ref karikat venni, mert kompatibilis lesz.
Minden VGA váltáskor spórolsz... arról nem beszélve, hogy a "spéci" hűtésű kártyák (Pl MSI TwinFrzr, Asus DCu) általában ugyanaz a bajuk:
sok a hőcső, de kevés és apró a lamella, ezáltal a hőleadó felület. Tekintve, hogy nekik általában el kell férni a 2 kártya-slot méretben.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.